Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

emisia no niestety tak jest zawsze problem potem z porodem zmartwienia jak się urodzi by zdrowe było no i jak przysłowie mówi małe dziecko mały kłopot duże dziecko duży kłopot :) Ale damy radę nie my pierwsze i nie ostatnie! Tylko staraj się nie stresować bo to nie wpływa dobrze na fasolkę... ciesz się szczęściem że się udało! :) Kituś powiem Ci że u mnie na mdłości i wymioty niestety nic nie pomagało w końcu wylądowałam w szpitalu bo nawet płynów nie przyjmowałam straciłam na wadze 4 kilo w ciągu kilku tyg..... uspokoiło się dopiero około 5 miesiąca.... imbir podobno pomaga, ale ohydny jest przynajmniej jak dla mnie pachnie pięknie ale w smaku.... niektórym dziewczynom pomaga też zjedzenie rano sucharka jeszcze przed wstaniem z łóżka albo herbatnika jakiegoś - próbuj może znajdziesz coś co dla Ciebie będzie najodpowiedniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
Wynik będę mała dziś ok 22 chyba i nie mogę się doczekać,z chęcią poszłabym wcześniej ale chcę żeby to było 48 h bo wtedy ponoś najlepiej wdać czy dobrze rośnie.Jakoś na prawdę podtrzymałyście mnie na duchu.A teraz cofnę się trochę na forum żeby o Was dziewczyny się coś dowiedzieć na jakim etapie jesteście:)Jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
emisia betkę masz ładną i w normach,ale daj znać jak będziesz miałą wynik ja też miałąm problem z innymi forami,miałam takie samo odczucvie jak Ty więc z nich zrezygnowałam trzymam kciuki za przyrost Madzia zrób to co uważasz za stosowne,co jest dla Ciebie dobre,poczekaj do poniedziałku lub testuj wcześniej,zależy od Twojej psychiki,ja jestem mocna,jak test mi nie wyjdzie a wredota przyjdzie to będzie mi przez moment przykro,ale po 14 dniach wracam na plac boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Tolanka już spakowana jesteś :) oj mam nadzieję,że dasz nam znać jak będziesz szła do szpitala,może smsa któejś poślesz żeby było szybciej wiadomo :) jak będziesz już miałą maleństwo przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
kurcze dziewczyny ale wy fajne jesteście.TO naprawdę super forum z życzliwymi dziewczynami.Pierwszy raz nie jestem olewana.Już powoli zapoznaje się z Waszymi historiami i tym zafasolkowanym bardzo gratuluje a za starające się trzymam kciuki i wierze, że wredna nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
emisia dzięki :) coś Ci powiem czasem bywa,że nie od razu któraś Ci odpisze,czasem trzeba czekać cały dzień,to tak na przyszłość,żebyś sie nie zraziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
O matko Tolanko to Ty już prawie jesteś na finishu!!!super.Napewno jesteś doświadczona w tych sprawach więc zaufam Tobie i się już nie martwię moim poziomem HCG:* Madziu i Niko trzymam za Was kciuki.Kiedy robicie testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja sobie dzisiaj kupię 2 jeden zrobię wieczorem bo oczywiście nie wytrzymam a drugi rano hihih miłego dnia musze kończyć wychodzę z domu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
Nika ja wiem, że ludzie mają swoje życie i zajęty czas.Ja jednak najpierw szukałam wsparcia jak nie mogłam zajść w ciąże i płakałam co miesiąc a widziałam,że dziewczyny ze sobą o swoich problemach rozmawiały i były na forum a do mnie nikt nie odpisywały tym razem też pytałam na innych forach o poziom GSH i też nie dostawałam odp. albo wymijająco a tu widzę że jest inaczej na szczęście więc dziękuję Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
Pytanie do dziewczyn zafasolkowanych albo już mam.Znacie jakieś strony gdzie można by poczytać o ciąży.Bo te co znajduje to ciągle te same artykuły mają i nic nowego nie dochodzi.Co jest Waszym źródłem wiedzy o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Emisia... ty się kobito nie martw... wynik masz piekny!!! Ja w 26 dc miałam 31.7 a 4 dni później 331.3... więc uszy do góry!! A rade dam ci taką dobrą... nie czytaj za wiele... bo gdy hormony zaczną szaleć dość ostro to zaczniesz sobie wkręcać filmy a to nie potrzebne... ja też sobie wkrecam dlatego dobrze ci radzę:):):) 3mam kciuki za betę daj koniecznie znać... O dziewczyny ale tu ostro idziecie..... nie nadążam czytać:) Tak jak wam pisałam przy cyklach 28 dniowych sikacz wychodzi w 26 dc nie ma sensu wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak Dzastina ma rację. Kupiłam dziś 3 testy w aptece. Jeden zrobiłam bo nie wytrzymałam oczywiście i kicha, jedna wielka gduba kreska! Te dwa testy zostawie na sobote i niedziele może? To będzie 26 i 27 dzień. Może faktycznie za wcześnie, a może nie jestem w ciąży. Jak zwykle wielka niewiadoma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika gdybyś się jednak zdecydowałą na test to napisz jak poszło. Mam nadzieję że nie tak jak u mnie, trzymam kciuki. Koleżanka jak była w ciąży robiła testy codziennie do 26 dc i dopiero dzień po spóźniającej @ jej wyszedł pozytywny więc się nie załamuję, może jest jeszcze szansa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Tolanka ostatnio pomaga mi ciepłe mleczko z miodem :) pysiotka dziś wypiłam do śniadanka i na razie odpukać :) jakoś muszę dać radę :) emisia 83 groszek podawała wcześniej fajną stronkę warto zobaczyć http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy.aspx Kochane trzymajcie się cieplutko i TOLANKA nie zapomnij się odezwać po i przesłać nam trochę tych pozytywnych fluidów :):):) Staraczki piszcie jak wyniki czekam z niecierpliwością mocno ściskając kciuki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
Dzięki Dzastina za ochszan ale wiesz ciężko głupot nie czytać mimo iż wiesz ze Ci nie służą a zaraz sobie wymyślasz najgorsze rzeczy.Według obliczeń z internetu to 2 tygodnie po Tobie mam termin to będziemy mogły porównywać objawy tylko oby u mnie dziś beta skoczyła do góry i żeby wszystko wyszło ok. Madzia i Nika a Wy długo się staracie? Madziu poczekaj i nie rób testu za wcześnie.A tak w ogóle to ja eis starałam 7 m-cy z mierzeniem tempki a zaszłam jak już zrezygnowałam bo zdecydowałam ze zmienię pracę spróbujemy za pół roku i akurat wtedy okazało się ze to 2 kreseczki a nawet miałam objawy przedmiesiączkowe w ogóle się nie spodziewałam. Trzeba więc odpuścić się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Ojjj,ale tu sie dzisiaj dzieje na forum:) fajnie:) To parwda Madziu nie spiesz sie z testowaniem. Jak bedzie za wczesniej to i tak nie wyjdzie wynik wiarygodny.Trzymam za was kciuki dziewczynki:0 NIka i Madzia mam nadzieje,że sie wam uda:) Ja cały czas zcekam na @. Brzuch mnie pobolewa tak jakby miała lada chwila sie pokawic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
ale dzisiaj ruch na forum;) wszystkim chyba się humorki poprawiły ostatnio;) juz mam dośc tych mdłości, w pracy całe poranek wymiotowałam;/ jak to się skończy to w pełni będę mogła się cieszyć moim malutkim maleństwem;) gratuluję nowym przyszłym mamusią;) a za was dziewczyny trzymam kciuki. mi test przed @ wyszedł negatywny, w pierwszy dzień spodziewanej @ zrobiłam i wyszła druga kreska, słaba była le wiedziałam że to to;) cierpliwości kobietki;) ja mam wizytę w przyszłym tyg i to będzie już taka oficjalna:p kartę ciązy mi założą, tak się ekscytuję bo to pierwsze dziecko;) dziwnie się czuje z tym, że w brzuchu mi siedzi cos co już kocham najmocniej na świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Mila mnie tez tak bruch bolał, jescze mówilam męzowi ze na pewno w ciązy nie jestem bo czuję nadchodzącą @. i co? i nie przyszła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
oj, dziewczyny fajnie się czyta te wasze porady... Emisia nie nakręcaj się i nie czytaj za dużo tych info w internecie bo natura to natura u każdej inaczej :( Ja też na początku zamartwiałam się czy zobaczę serduszko, później czy normy które wyszły na usg są prawidłowe , a teraz się nakręcam bo to początek 17 tc. a ja nie czuję ruchów dzidzi /a nie jest to moja pierwsza ciąża i podobno powinnam czuć je wczaśniej/ a w internecie na innych forach piszą że czują ruchy już od 14 tc /a nawet od 12 !!!/ wizytę mam dopiero w poniedziałek 25. Tak że ciężko jest ... ja w 4 tyg ciąży miałam hcg 1137 więc podobnie do ciebie. Trzymaj się !!! Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emisia 83
dzięli Groszku za wsparcie,pocieszyło mie to,że miałaś podobny wynik! Agato to też moja pierwsza ciąża i wszystko mnie przeraża. Dziewczyny starające się-Nie martwcie się ja do samego końca myślałam że wredna przyjdzie właśnie przez ten ból typowy przed @ a jednak pokazały się 2 kreseczki.Byłam pewna,że nie jestem i wzięłam polopirynę s na gorączkę co mnie martwi.Dlatego naprawdę możecie mieć zapowiedz @ a jednak okaże się to ciążą:)Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Emisia ja miałam bardzo podobny wynik bety jak Ty;) po 48h wzrósl o ponad 120%.takze niczym sie nie martw;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emisia 83
dzięki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie dziewczyny!!! Co ja bym bez Was zrobiła, zawsze na duchu człowieka podniesiecie :-) Nie biorę do siebie tak tego testu bo wiem że wcześnie jeszcze. Najlepiej poczekam do poniedziałku i tyle. Wtedy wszystko się wyjaśni i raczej będę pewna co i jak. Dzięki jeszcze raz, a Ty Emisia daj znać jaki wynik bety? Trzymam kciuki!!! Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja kupiłam 2 i też zrobiłam i ten sam wynik hahaha zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
a może drugą sobie domalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
NIka, nie musisz domalowywać;p ja jak zrobilam test to bylam pewna ze tej drugiej wcale nie ma tylko zwariowalam i sama sobie to wmowilam;) wolalam siostre zeby to zobaczyla;) zrob tak samo wmow sobie ze ona jest i koniec, a na nastepnym sie pojawi na 100% ;) haha nie ma to jak desperacki pomyslu na ciąże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
tylko żeby z tego wmawiania nie zrobiła mi się ciąża urojona :) nie wiem jak u was,ale mój M jak do niego robię podchody to mów co pewnie masz te dni :) a ja zawsze co Ty dopiero będę miała,albo już dawno po :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emisia mi też gładko nie szło dopiero w 18 cyklu się udało i to dzięki pregnylowi który pomógł zagnieździć się zarodkowi, bo poprzednio miałam 2 ciąże biochemiczne.... Teraz już spakowana jestem i czekam aż się zacznie... żeby zwolnić miejsce w dolnej tabelce dla kolejnej zafasolkowanej mamusi :) A co do testów - to sądzę że szkoda kasy i nerwów, choć sama też nie mogłam wytrzymać z ciekawości. W tym cyklu co się udało test sikany robiłam 10 dni po owulacji to był mój 29dc bo ja miałam cykle co 31-32 dni, beta 12 dni po owulce wyniosła 41,3 i potem wzrastała :) W tym teście sikanym druga kreska była baaardzo blada, dopiero wraz z przyrostem bety zrobiła się ciemniejsza :) Wiec dziewczyny nic straconego! Magda nika trzymam kciuki za te upragnione 2 kreseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×