Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość fabis
Witajcie moja sytuacja jest chyba początkowa i nie wiem jak się rozwinie otóż staralismysie o dziecko z mężem ale nie zgodnie z kalendndarzem tylko porostu bez zabezpieczeń i może się uda no i sama nie wiem zrobiłam 3 testy 2neg ale czułam że jestem w ciąży i 3dni po spodziewanym okresie 3ci wyszedł poz.rzecz w tym że 40 dni od poprzedniej mSC dostałam okres .zaskoczyłam mnie bardzo ale dla spokoju zrobiłam betę wynik 827 jest weekend i co robić zrobić jeszcze raz betę czy odrazu do lekarza bo już wariakcji dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabis
Witajcie moja sytuacja jest chyba początkowa i nie wiem jak się rozwinie otóż staralismysie o dziecko z mężem ale nie zgodnie z kalendndarzem tylko porostu bez zabezpieczeń i może się uda no i sama nie wiem zrobiłam 3 testy 2neg ale czułam że jestem w ciąży i 3dni po spodziewanym okresie 3ci wyszedł poz.rzecz w tym że 40 dni od poprzedniej mSC dostałam okres .zaskoczyłam mnie bardzo ale dla spokoju zrobiłam betę wynik 827 jest weekend i co robić zrobić jeszcze raz betę czy odrazu do lekarza bo już wariakcji dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej moja beta robiona wczoraj wyszła 288.9. WGL nie mogę sobie tego odczytać. Okres miałam 26 do 29 sierpień. Jutro idę powtórzyć bete i w piątek wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilllla
FiMama i co jesteś w ciąży? Mam podobną sytuację z Beta hcg. W 26 dc 8.78 wydaje mi się że jest za mała na ciążę...czy ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej dziewczyny! Moze wy bedziecie wiedzialy co mi wlasciwie dolega. W poprzednim cyklu w okresie owulacyjnym dostalam bardzo silnych bolesci podbrzusza ktore utrzymywaly sie do miesieczki, ktora trwala 5 dni i byla bardzo obfita. Potem mialam spokoj przez dwa tygodnie i nagle znowu zaczely sie rownie silne bolesci. Dodam ze robilam na wszelki wypadek bete i wyszla <0,01. Wiecie moze o co chodzi i czy na sto procent moge wykluczyc ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ciąży brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaZagadka
Witam mój wynik hcg to 4463 mlU/ml który to tydzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooiss
Dolacze sie do tematu. Mam 40 lat, niedoczynnosc tarczycy i nieco rozregulowane cykle. (24-32dni). Ostatnia @ 20.11. Zblizenie 3 i 7 grudnia . Beta hcg wykonane 22.12 czyli 14 dni po ostatnim zblizeniu - wynik 0,10 wiec ciazy raczej brak 24 grudnia pojawilo sie plamienie zamiast normalnego okresu. Nigdy tak nie mialam. Trwalo 3 dni i sie skonczylo. Czy hcg nie zostalo wykonane za wczesnie i jest wiarygodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, staramy się z chłopakiem o dziecko(odkleiłam dwa miesiące temu plaster antykoncepcyjny evra) jestem obecnie trzy dni przed okresem ale nie zanosi się na to, dodam że powiększyły mi się piersi a sutki zmieniają się w ciągu sekund. Na teście wyszła druga blada kreska, ale beta wyszedł 0.100mlu. Czuje teraz trochę obolałe podbrzusze i w niektórych momentach źle się czuje. Czy ciąża przed test beta jest wykluczona?(5 dni przed okresem robiona beta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam beta hcg wynik wyszedł mi <2,00czy mogę być w ciąży ? Czy może być to bardzo wczesna ciąża ? Wydaje mi się że jeśli by nie doszlo do zapłodnienia beta powinna być 0? Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wyniku z laboratorium masz normy. Ciąża jest powyżej 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaan
Dnia 9.05.2008 o 20:32, Gość batinka napisał:

 

Hej proszę o pomoc 6 dni temu moja beta hcg wynosila 3995 A dziś 6120 czy wszystko ok?termin do gin nam za tydz bo w pecherzyku których mam 2 nie widać zarodkow pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Aaaan napisał:

Hej proszę o pomoc 6 dni temu moja beta hcg wynosila 3995 A dziś 6120 czy wszystko ok?termin do gin nam za tydz bo w pecherzyku których mam 2 nie widać zarodkow pomozcie

Mały przyrost, ale może wynikać z tego że tylko jeden pęcherzyk się rozwinął. Trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaan
Dnia 9.05.2008 o 20:32, Gość batinka napisał:

Kochana może tak być??oby chociaż jeden maluszek chciał być to będę nieszczęśliwa 

Hej proszę o pomoc 6 dni temu moja beta hcg wynosila 3995 A dziś 6120 czy wszystko ok?termin do gin nam za tydz bo w pecherzyku których mam 2 nie widać zarodkow pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaan

SZCZESLIWA!!!!!PRZEPRASZAM WCISNELO MI AUTOMATYCZNIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelii

Witam jest jeszcze ktoś na tym forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

Witam. Robiłam trzy testy były pozytywne dziś robiłam badania hcg i wyszło mi 0.100 pozytywne czy negatywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

Witam. Robiłam trzy testy były pozytywne dziś robiłam badania hcg i wyszło mi 0.100 pozytywne czy negatywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaK 33

Witajcie, od roku stara się o dziecko. W tym miesiącu miałam jakie przeczucia. Do @ 5 dni ale wczoraj zrobiłam bhcg i wyszło 1,2. Kto tak miał? Wiem że to nie dowód na ciążę ale może szansa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taki wynik to brak ciąży. Ale jaki jest sens robienia tak wcześnie bety?? Daj na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane. W poniedziałek zrobiłam betę ponieważ okres spóźniał mi się 9 dni. W poniedziałek też dostałam normalnego okresu a dziś odebrałam wynik 8,520. 

 

Poroniłam czy co to może oznaczać?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×