Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziemniak

jak wytępić mole?

Polecane posty

czy są jakieś sprawdzone sztuczki oprócz włożenia do szafy odstaszającego śmierdziela? jakie śmierdziele są najlepsze... tylko proszę, nie mówcie, że naftalina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasfjafklas
Kiedyś miałam mole ale już na szczęście nie mam, Wytępiłam je olejkiem lawendowym, ale takim naturalnym a nie sztucznym. Pięknie pachnie a mole znikły, Dodawałam go do wody jak sprzątałam. wodą tą myłam też wnętrza szaf i dodatkowo rozsmarowywałam troche olejku we wnętrzach szaf i szafek. Takie za 5 zł to sztuczne, najlepiej poszukać w jakiś dobrych sklepach. Ja mój przywiozłam z francji z prowansji, gdzie olejek ten jest bardzo powszechny i tani, ponieważ tam jest produkowany. Wcześniej miałam jakieś odstraszacze, smierdzące i nieskuteczne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba włożyć do szafy skórke od pomarańczy.DZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpię
zapachu lawendy:( jakies inne sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar.i.anna
wytłuc- najlepiej kalskając min. 2h dziennie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja123124
W zwalczaniu szkodników w woj. pomorskim polecam firmę STABIO: www.mikrobiolog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najskuteczniejszy sposób
na spożywcze mole: Wyjąć wszystko z szafek, powyrzucać wszystko co w otwartych opakowaniach: (dosłownie WSZYSTKO) porządnie wyszorować szafki. Miałam masakryczną ilość (w ciągu 3 dni się france tak rozpleniły,że jak na 4 dzień szafkę otwierałam to mi tabuny latały!) Wczesniej na pojedyńcze pojawiające się osobniki stosowałam plastry na drzwiczki od szafki i g............jak widać dały) Po przeprowadzeniu ww. porządków już się nie pojawiły. Nauczona doświadczeniem zakupiłam całą górę pojemników szczelnie zamykanych i obecnie w nich trzymam wszelkie mąki, orzechy, cukry, sól, makarony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna zgazowni
mole spozywcze rozmnazaja sie w grzybach orzechach rodzynkach herbacie. w produktach macznych pojawiaja sie zuczki male czarne a nie mole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo...
ludzie !!! pomóżcie bo mnie zjedza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaasdadf
Ja polecam firmę RAT z Warszawy. Szybko i skutecznie. Ich strona to www.dezynsekcja-deratyzacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogniem. z***biście skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one też chcą żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to też*
tak, podstawa to zrobienie porządku z tymi, które już się zagnieździły trzeba wszytsko powyjmować, dokładnie przejrzeć itd. jak już wyrzucimy całą "kolonię" to wtedy można się bawić w zawieszki, zapachy i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam Moth Killer AE z firmy Lab, spriskałam szafe i pozbylam się tego raz na zawsze. można nawet spriskiwać bezpośrednio ubrania. ten środek jest mega skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×