Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zatroskana

Jaka jest wasza opinia na temat letnich błyskotek?

Polecane posty

Gość Zatroskana

Zastanawiam sie nad kupnem koszyka i butow z cekinami oraz ponoc przemodnych broszek z cyrkoniowymi motylami.Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamvas
Mi osobiscie podobaja sie tylko broszki...torby, buty i koszyki to juz przesada, lubie umiar, no ale de gustibus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMILECZKA
a ja lubię wszystko się błyszczy kocham torebki z błyskotkami buty też ale wszystko z rozsądkiem aby nie wyglądać jak choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamvas
Dokladnie, zwlaszcza ze w promieniach letniego slonca wszystko bedzie sie jeszvze bardziej swiecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jestem tylko za broszkami
można kupić bardzo ładne co do innych ozdób raczej nie ! Wolałabym aby stojąc w slońcu było widać kawalek mnie a nie tylko blaski świecidełek !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojm zdaniem takie dodatki są sexy , pod warunikem że to naprawde dodatki , a nie wiszące i świecąse się jak lampy odbłyskowe. np taka mała brożka przypięta na jakies ciemnej stonowanej bluzeczce....to przykuwa wzrok facetów. jak zubierasz się za bardzo to facet niczego nie zauważy. zaakcentuj jedną rzecz np dekold brożką , czy stopy ( jakieś klapeczki np z motylkiem na pasku i spodnie do pół łydki) albo ubierz sie skromnie i elegancje podkreśl biżuterią duże kolczyki , wisior i branzoletka półki w sklepach uginają się pod tego typu bajerów. oczywiście masz racje że fajnie jak buty pasują odrazu do torebki np łaczy je wspólny motyw cekinów....a w szafie nigdy dość ...a i tak nie ma się w co ubrać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Chyba w poniedzialek kupie sobie broszke;)Mam juz koszyk z cekinami.........mysle tylko, czy broszke motyla, czy moze broszke kwiatek:)Dodam, ze wcale nie sa tanie, kosztuja ok 40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×