Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mandzia

plamienie w ciąży

Polecane posty

Czy na początku ciąży może wystąpić plamienie? Zdarzyło si eto którejś z Was? w którym tygodniu może ono nastąpić? U mie sytuacja wygląda tak, że miesiączka spóźnia mi się 5 dni a dzisiaj pojawiło się niewielkie plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY JESTEŚ
W CIĄŻY JEŚLI TAK TO NIEZWŁOCZNIE IDŻ DO LEKARZA KAŻDE PLAMIENIE W CIĄŻY GROZ IPORONIENIEM. KRWAWIENIE MOŻE WYSTĄPIĆ NA KAŻDYM ETAPI CIĄŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest bardzo słabe plamienie, a jeśli jestem w ciąży to jest to może dopiero ok 12dni dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1982
Witam cie serdecznie, ja na twoim miejscu zrobilabym niezwlocznie test, u mnie tez po mniej wiecej takim czasie wystapilo niewielkie krwawienie a po tym okazalo sie ze bylam w ciazy. Jak Pozniej przeczytalam to u niektorych kobiet takie krwawienie moze wystapic i ono wlasnie oznacza ciaze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, na pewno skorzystam z porady i zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana brunatnym
ja jestem 3 dni po terminie okresu. dzis rano zobaczyłam na bieliznie jakies brunatne plamienie- az sie przestraszyłam. Współżycie było równo w owulację. Czyli od zapłodnienia mineło 2 tygodnie i 3 dni. Nie robiłam testu- myslicie ze moze to byc ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plamilam ale w 6 tyg ciazy - 7 dni spedzilam w szpitalu + dyphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana brunatnym
ale ty miałas plamienie jako objaw poronienia czy implantacji? bo implantacji jest chyba w terminie kiedy ma przyjsc okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo zagrozenie poronieniem, ale z tego co mi wiadomo implantacja nastepuje5-8dni po zapłodnieniu, wiec plamienie w trakcie okresu nie jest implantacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana brunatnym
kazdy co innego mówi, ze w dwa tyg od owulacji, ze w terminie okresu(czyli tez w sumie 2 tyg od owulacji?), ze 10 dni od owulacji, ze 5 dni od owulacji.A ja mam 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki.tempka jest nadal wysoka więc nie powinien to byc znak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana brunatnym
tu mam cytat jednej z forum"Czyli test wykazał ze jestem w ciązy 12 dni od zapłodnienia, a moje piersi 3 dni wczesniej......potem pojawiło sie malutkie plamienie w dniu kiedy powinnam dostać okres, i cały czas bolał mnie brzuch i piersi. Były bardzo wrazliwe i nabrzmiałe. Od tamtego czasu urosły mi z miseczki małe B na duże C.....brzuch juz mnie tak nie boli..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×