Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ida_

Poroniłam???!!!!

Polecane posty

Witam wszystkich, którzy tu weszli i chcą pomóc.Pytanie kieruję do kobiet. Już piszę w czym rzecz. Otóż tydzień temu robiłam test ciążowy-wynik był pozytywny. Niestety 2 dni później dostałam okresu, ale objawy nie zniknęły. Jaka jest szansa że nie poroniłam i dalej noszę w sobie dzidziusia? Tym co poradzą żebym kupiła test odrazu piszę że mam zamiar wykonać go w czwartek... Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsxquwtctg3re
zdaje sie ze mozna miec okres na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jeżeli poroniłas
test może wyjśc dodatnio. Idź do lekarza...na co Ty czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to nie był
okres, moze zarodek zagnizdża sie w macicy, czsem dochodzi wtedy do krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja miałam zupełnie normalny okres, a dużo kobiet pisze że w czasie ciąży owszem-miały okres ale nie taki normalny tylko bardziej jak plamienie... Ale dziękuje za odpowiedź- zawsze jakiś cień szansy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wizytę u lekarza muszę czekać do sierpnia :( dobrze wiecie jaka jest służba zdrowia a na prywatnego mnie w tym momencie nie stać... pozatym z czym ja pójdę? z tym że okresu dostałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ida
Jeżeli test wyszedł dodatnio a następnie pojawiło się krwawienie może to oznaczać, żę nie jesteś i nie byłaś w ciąży. Może to jednak oznaczać, że byłas w ciązy i poroniłaś lub jesteś nadal w ciąży a ciąża mozę być zagrożona. Ja na Twoim miejscu pożyczyłabym nawet pieniądze i poszła do lekarza prywatnie. Ale decyzja należy oczywiście do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Matko
jak to z tym że okresu dostałaś? ty nienormalna jesteś? z tym że wyszedł ci test pozytywnie a mimo to dostałaś krwawienia!!! jakieś średniowiecze czy co? do szpitala na izbę przyjęć się zgło,ś jak najszybciej. no chyba że nie chceszs tego dziecka!!! dziewczyno jest XXI wiek. nie wiesz że do leczenia służy rozwinięta już bardzo medycyna a nie pytania na topicu? zasówaj do lekarza zanim za późno będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do o matko liczyłam na odpowedź a nie na stwierdzenia że jestem nienormalna. pozatym zapytałam tylko czy jest szansa na to że nie poroniłam.. oczywiście dopuszczam możliwość że test kłamał i wogóle nie byłam w ciąży.... mam nadzieję że jednak nadal jestem w ciąży a do lekarza się wybiorę- nie martwcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdz na topik ciąża obumarła - dlaczego? Znajdziesz tam wiele ciekawych problemów, rad. Tam są nie tylko kobiety, po obumarłej ciąży. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na odp
ale jaką? mam telepatycznie cię przebadać? jak chcesz uzyskać odp. to idź do lekarza!!! z tego co piszezs to chcesz dziecka więc nie rozumiem na co czekasz? na rozwój wydarzeń? ile ty masz lat? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalajn234
ja bylam w podobnej sytuacji 1dziecko urodzilam krwawiac do3 miesiaca a z 2 juz sie nie udalo jak moge ci cos doradzic to idz jak najszybciej do lekarza mozesz tego potem zalowac ze za pozno podjelas decyzje a co do pieniedzy w takiej sytuacji na pewno moga pomoc przyjaciele glowa do gory po co masz sie martwic lepiej ods razu dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalajn 234 DZiekuje !!!! masz racje pieniadze skombinuje-dzidzia najwazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no patrz
dotarło w końcu!!! brawo!!! w końcu jakaś mądra decyzja z twojej strony. szkoda jednak że sama nie potrafiłaś jej podjąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalajn234
no to trzymam kciuki no i dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
Czyli jeśli pojawi się normalny okres to jest szansa, że nie doszło do poronienia?? i jeśli kobieta jak najszybciej uda sie do lekarza, to można jeszcze coś z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchajcie
Wykonywanie testów ciązowych zaleca się dopiero po spodziewanym terminie miesiączki chociaz niektóre testy wykrywają ciążę już 6 dni po zapłodnieniu. Dlaczego zaleca się więc po terminie oczekiwanej miesiączki? Ponieważ znaczna część ciąż (nawet do 50%) jest poroniona własnie w terminie pierwszej miesiączki. Wiele kobiet dostaje normalnie okres i nawet nie wie, że w ogóle były w ciąży. Mogło tak się zdarzyć w Twoim przypadku. Dla pewności najlepiej udac się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×