Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

monita---trzymam kciuki za dwie krechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita ==>rowniez trzymam mocno kciuki za II grube krechy.....nie moze byc inaczej....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane No ładnie jeden dzien mnie nie bylo i tyle stronek w takim tempie to nasz topik Mode na sukces dogoni...hahahah U mnie oki oprocz tego ze mdlosci chyba wrocily a tu 5 miesiac sie zaczyna i co jest grane juz mialam kilka tyg spokoju! Ale co tam dla dzidzi zniose wszystko nawet te plamy co mam na twarzy po wymiotach tobrze ze mnie nie widzicie bo wygladam jak ufo z czerwonymi plamkami na twarzy ale jak juz pisalam za taka nagrode mozna pocierpiec. Myszko, misiaczki95 i Aneczka227 trzymam mocno zeby @ nie przyszla a nawet podwojnie bo i Marysia tez trzyma :) Smerfetka kuruj sie szybo i do dziela tak jak pisalas choroba wkoncu ustapi!!!! Monita32 czekamy na wiesci w pomiedzialek oczywiscie pomyslne wiesci bo inne nie moga byc Olawd na meza zawsze mozna uzyc kobiecych wdziekow i nie bedzie wstanie sie wymigac od staranek...A wiec do dziela....:) PaniMisiowa170 pielegnuj Patrysie zeby szybko wyzdrowiala nie przejmuj sie nieobecnoscia bedziemy na Ciebie czekac a dziecko jest najwazniejsze!!! I wszystkie inne nie wymienione Kobitki glowa do gory i pamietajcie idzie wiosna pomalutku a to wspanialy czas na staranka Pozdrawiam Was wszystkie przesylam 100000000000000 👄 Ale sie rozpisalam...Jeszcze raz pozdrowionka, do uslyszenia i miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry sloneczka !!! co tu taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja śpi wiec ja sie produkuje, ale byla dzisiaj burza. Obudzilam sie o piątej i nie bylo świata widać. Troszeczke na osiedlu dachy pozrywalo i gałęzie połamało. Dzisiaj znowu mam gości wiec wieczorem mnie nie ma. Zaraz zaczne przygotowania, teściowa mi pomoże. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Melduje się kochane:P U mnie brzydka pogoda wieje jak nie wiem:( A o 17 idę z Łukaszkiem do kina:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Melduje się,że i ja jestem, bedę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem , niedosc ze pogoda jest beznadziejna to brzusio mnie tak boli przez ta @ ze hej! no ale mam nadzieje ze za kilka miesiecy opusci mnie na dluzszy czas - zreszta nas wszystkie! buziaczki jestem jestem i bde zagladac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Mnie jeszcze brzusio nie boli,bo @ jeszcze mnie nie odwiedziła ale pewnie jeszcze do wieczora się rozszaleje albo jutro:) Buziaczki meldujcie się kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja jestem..... Wpadlam sie przywitac i ide robic sniadanko sobie i mezusiowi bo dzis nie poszedl do pracy z powodu zimy jaka u nas jest..... Ale bede zagladc oczywisce...milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie🌻 ale pogoda ale sie az bojem:P:P Kakusia22[kwiat oby Cie nudnosci opuscily dobrze ale mala zdrowa to najwazniejsze:))👄 trzymajcie kciuki trzymajcie:P:P Myszka24 🌻 oj to przytulanko tak przy sobocie wskazane:P:P anusia👄🌻 u mnie tez wieje i to jak:(( co pozatym??? Smerfecia👄 jak tam dzis dzionek?ja dzis wolne:P:P monita👄 oj szukuje sie fasolkowa wiesc jeee:)))🌻 ale to swietnie bo to moze bo zarazliwe:P:P u mnie @ sie poowoli kreci ale czuje ze do wieczora mnie zalatwi na amen trza w jakies proszki sie zaopatrzyc... ale co tam w tygodniu badania i zobaczmy:P:P a Wy piszcie jak najwiecej Obca_🌻👄 pamietaj ze masz nas i zawsze jestesmy i bedziemy z Toba!!! nie mozesz sie tak denerwowac wszystko sie ulozy zobaczysz :)))👄 masz upragniona kruszynke pod sercem i to jest szczescie!! a ja zaraz sniadanko a potem objadek ale bede spogladac i czekac na odzew od Was piszcie!! jakos trzeba przegonic te wichure:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znow z kaffee cos sie chrzani.....nie chce wpuszczac za kazdym razem.... Aneczko ==> ja wierze ze Ci sie udalo ,choc lepiej nie robic sobie nadziei...masz racje..... U mnie @ chyba sie zaczyna powoli rozkrecac...:(:(:(:( brzuchol zaczyna bardziej boleci zaczynam plamic....wiec i z tego miesiaca u mnie niciii...no coz moze nastepnym razem sie uda....narazie nie zmieniam daty w tabelce dopiero jak sie rozkreci na calego...Pozdrawiam i buziaki przesylam...👄 Bede dzis rzadziej zagladac bo mezulek w domku....a wiecie jak to jest jak chlop w domu.....:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki,na szczęście wczorajsze złe samopoczucie było fałszywym alarmem grypy.Dziś świetnie się czuję,u mnie słoneczko świeci.Monita32 trzymam kciuki aby były 2 kreski,ile Ci się spóźnia@? Informuj nas,miłego popołudnia dla wszystkich kobitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i ja zmieniam date w tabeleczce bo jednak @ sie rozkreca...:(:(:(:(:( Sylweczko -- prosze zmien date w naszej tabeleczce👄 Kkinia--rowniez u ciebie tez stara data👄 A Aneczka --mam nadzieje spadnie do tabelki zaciazonych jak rowniez i Monita....wiec czekamy na wiesci od Was👄 👄Starajace sie👄 Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1.... .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...26...... .. ..........05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................12... .. ............13.02.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.01.08 🌻Zaciazone🌻 Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............22.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
alez ta kaf dzis warjuje:P:P chyab za 100 tnym razem weszlam:( brzus boli siedze na tecie zaraz sie kimne z godzinke mam nadzieje ze sie odezwiecie i napiszecie duuuuze posty:P Myszki24 🌻 jak tam? Monita👄 jak tam dostalas@??mam nadzije ze nie:P:P nic mykam narazie mam nadzieje ze kaf juz nie bedzie warjowac:P 👄👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka sorki ze sie nie odzywalam ale znowu kafe cos szwankowalo . teraz niestety nie mam czasu bo ide sie kapac i idziemy do znajomych na male co nieco . odezwe sie jutro lub dzis wieczorkiem poznym o ile nie padne szybciej... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu moja stronka!!!!! cos ostatnio mam szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Olawd== >naprawde ci sie udaje lapac te stronki....milej imprezki kochana i zagladnij pozniej....ja powinnam byc...a jak nie to jutro👄 Dziewczynki a dlaczego takie pustki tu znow??:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefree
:)czesc dziewczynki,i przedewszystkim sorry wielkie za tak długą nieobecnosc...,Mam pewne komplikacje w tym mym skromnym zyciu;)przedewszystkim z mezczyzna ktorego obralam na przyszlego tatusia mego dzidzusia;( ech.. i czuje sie juz i fizycznie i psychicznie wyczerpana..,Mam nadzieje ze chociaz u Was pomyslnie...:) pozdrawiam cieplo..buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! U mnie nic nowego,wiec nie ma o czym pisac,ale czytam Was caly czas.Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i goraco,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita32-Trzymam za Ciebie kciukaski,zeby sie udalo. Kakusia22-Ciesze sie ze Tobie sie udalo,moje GRATULACJE,uwazaj na siebie i na dzidzie.Pozdrawiam,buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Witam kochane film bomba po prostu pierwszy raz widzę film polskiej produkcji tak świetny... Wszystkim polecam \"Lejdis\" Bomba film:P @ jeszcze nie ma ale pewnie nie długo nadejdzie,a mój już szaleje hihih... pozdrowionka dziś bede cały wieczorek wasza hihih🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej xxxmadziaraxxx👄 milo ze zajrzalas zagladaj czesciej🌻 jak tam Twoje staranka:? Smerfecia👄 oj te dzieciaki KOchaja👄 Cie ale kto by nie Kochal takiej cudownej osoby?? oj juz widze jak to bedzie cudownie jak bedziemy smigac z brzuszkami:))) brzegiem morza:P:P Anusia 👄 jak bylo w kinie:? mam nadzije ze byliscie grzeszni hii:))👄 ja sie kulam brzus boli ale co tam:))) za to za kilka dni badanka moze mnie przybliza do fasolki:))) tego zycze Wam Kochane zeby kazda wkoncu dostala upragnione dzieciaczki i to wkrotce!!! monita👄 jak tam wiesz juz cos??? umieram z Ciekawosci:))) Myszko24 🌻 co dzis tak cichutko??pisz co u Ciebie :))👄 AnulaS 🌻 jak tam Kochana sie czujesz?? pani Misiowa jak tam mala ?? mam nadzieje ze lepiej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam do domciu:):) dziś w pracy do 19 i jeszcze na urodzinkach mojej chrześnicy byliśmy tak ze się ściągło troche:):):) @ na szczęście jeszcze nie ma:):):):):):):) moze juz nie przyjdzie,chyba ze to takie straszne opóznienie,bo te testy mnie martwią,az się boje nastepnego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita32-Zobaczysz wszystko będzie ok,na pewno beda dwie grube kreseczki na tescie,trzymam za Ciebie mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam zrobic w ustawieniach zeby mi sie wyswietlaly takie obrazki jak Wy macie?,nie umiem tego zrobic.Chcialam Wam cos wkleic,artykul o in-vitro,ale jeszcze nie mozna,on jest w gazecie Samo Zdrowie.Wymieniliscie sie moze juz zdjeckami,bo chcialabym Was zobaczyc,chociaz na foteczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×