Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no mam nadzieję ze wszystko bedzie oki:):) bardzo bym chciała dzidzie!!!! mój mąż nawet mnie juz tak traktuje jak bym była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie moge wkleic tego artykulu,jest bardzo ciekawy i warto sobie poczytac,pisze ile bedzie kosztowac in-vitro i pisza gdzie sie za nie nic nie placi,szkoda ze u nas jeszcze tego nie zrobili,bo nie kazdego stac na takie koszta in-vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za bardzo nie wiem co z tymi fotkami chyba ze dziewczyny moze na gg sie wymieniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze jestes,to dobrze ze Cie tak traktuje.Wiesz my tez bardzo pragniemy dzidzie.Moze sie wymienimy zdjeckami?,jezeli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty sie nie wymienilas zdjeckami?,fajnie by bylo zobaczyc twarze z kim sie pisze,ja na innym forum na ktorym tez bywam,wymienilysmy sie fotkami,fajny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do suwaków to trzeba wejsc na na te stronke i utworzyś a pózniej to wkleić do profilu przy rejestrowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki95-U nas jeszcze nie ma staranek,ale mam nadzieje ze sie wszystko miedzy nami ulozy i zaczniemy sie znow starac o dzidzie,tak bardzo bym chciala,zreszta jak kazda z nas tu.Bede czesciej zagladac i cos pisac.Wymieniliscie sie moze fotkami juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Jestem juz....bylismy na obiadek a wczesniej zawital u mnie moj braciszek z kolega dlatego mnie nie bylo.... Dziewczyny jezeli chcecie zdjecia to podajcie adres emailowy ...to sie wymienimy...jezeli nie chcecie podawac na forum to mozecie podeslac na gg 4342539👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,bo nie moge sie polapac wlasnie z tymi obrazkami.Pewnie ze mozemy sie wymienic foteczkami,bardzo bym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jestem dziewczyny, wcześniej nie mogłam wejśc, a jak juz mogłam to była u nas bratanica i cały dzień intensywnie pracowałyśmy, bo ona uwielbia mi pomagać, a więc prałyśmy ,powieszałyśmy,gotowałyśmy, rozmrażałysmy zamrażarke i tak sie cieszyła.Bedzie z niej pracus, bo bardzo lubi cos robic, szczególnie z ciocia.Niestety tak rzucała te zamrozone pridukty,ze pękła miska, ale co tam miska jak miałysmy tyle radochy.No ale mała cwana, zaraz jak mama jej przyszła to powiedziala,ze miska ma ała i mama nową musi kupić, normalnie byłam w szoku, bo przeciez to tylko miska, ale ona bała sie pewnie,że bedę wyzywać, a ja nie jestem taka, trudno stało się i już. Zjadła rosołek , bo jej bardzo smakował,więc 2 miseczki od razu, mięsko gotowane, i jabłuszko, jak juz zgłodniałysmy, bo przeciez tyle pracy miałyśmy. Och normalnie coś wspaniałego, szkoda,ze to nie moja dzidzi mi tak pomaga, ale pewnie i ona bedzie mi niedługo pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze ktoras z dziewczynek przylaczy sie do nas z wysylaniem swoich zdjec,mysle ze fajny pomysl,ale nie wiem co Wy o tym sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Fajnie,ze jesteście kochane dziewczyny. XXmadziarxx dawno nie pisałaś z nami i nefree też, hura jaki miło,że piszecie. Myszko jak tam , szkoda,że tym razem się nie udało, ale już niedługo się uda. Aneczka Tobie sie teraz uda, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx ==>my wczesniej z dziewczynami juz sie wymienilysmy zdjeciami....Monita rowniez i Ty podaj emaila to podrzuce fotki....rowniez mozecie podac nam swoje numery gg, jak i daty swoich urodzin i imienin... madziara zapraszamy rowniez do wpisania sie do naszej tabeleczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
XXmadziaraxx i stronka Twoja, super, widzisz musisz tu częściej zaglądać.Fotke zaraz Ci prześlę, skąd jesteś, jęsli moge zapytać. Monita ty to ale masz szczęście, wyczytałam,że w 1 rocznice ślubu dzidzi Wam sie urodziła, dobrze widziała na suwaczku?To i bedziesz miała to szczęsie i okres nie przyjdzie teraz , zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gory jest moj mail,czekam na foteczki.GG podam mailem bo nie chce go tu podawac,jak bedziecie foteczki wysylac to wpiszcie swoj nr gg i date ur i imienin,ja tez wysle mailem.Wpisze sie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Smerfeciu nie martw się nie długoo sama bedziesz miała taką dzidzię:*:*:* Ty ,Myszka,Misiaczki i wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×