Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapominalska

1 TABLETKA ANTY... KIEDY?

Polecane posty

Gość zapominalska

Witam! bralam tabletki ponad 2 lata, ostatnio zrobilam sobie 3 miesieczna przerwe i wiem ze mialam wzaic 1 dnia okresu, ale oczywiscie zapomnialam!Okres dostalam w pt! Mam pytanko! Czy moge jeszcze teraz wziac pigulke czy musze czekac znow do 1 dnia okresu??? Pomijam fakt zabezpieczenia, bo ten miesiac i tak bym sobie odpuscila juz! Moze wie ktos czy moge zaczac jednak od tej 4 tabletki i poprostu wziac mniej! PROSZE BARDZO O ODPOWIEDZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej bedzie jak weźmiesz
tabletke jednak od pierwszego dnia okresu czyli od pierwszego dnia cyklu.Tabletka wzięta czwartego dnia lub kazdego innego niz pierwszy dzien okresy nie zabezpiecza tak dobrze poza tym tabletki zawsze bierze siepierwszego dnia okresu.Wzięta teraz moze rozlegulowaccały organizm nie mówiąc juzo braku zabepiecznia przed ciążą.Poczekaj lepiej do nastepnego okresu i pierwszego dnia okresu weź tabletkę:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
:(((((( oj to mnie zasmucilas:(( Ale dziekuje za odp! Mnie sie wlasnie kiedys cos takiego obilo o uszy z tym braniem nie 1 dnia okresu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szalona
mozna brac 2 lub 3 dnia okresu ale wtedy nie jest sie zabezpieczonym przez pierwsze opakowanie.ja tez bralam 2 lata i tez jestem w czasie przerwy a pani G powiedziala ze jak bede chciala wrocic do tabl to mam wziac 2 lub 3 dnia okresu jak bede pewna ze to regularne krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
hmmmm... 2-3 mowisz kochana?? a ja wlasnie mam dzisiaj 4 dzien? czyli juz za poznoooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szalona
no to nie wiem...nie mozesz zadzwonoc do swojej giny i zapytac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
jeeeeeeeeeeeeeest:))))) znalazlam:)) tylko szybciutko czytne i zaraz wam wkleje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
http://www.schering.pl/aith_pigulka.php Jeżeli w ostatnim miesiącu nie przyjmowano doustnych środków antykoncepcyjnych Pierwszą tabletkę preparatu, oznaczoną danym dniem tygodnia, powinna Pani przyjąć pierwszego dnia cyklu, czyli w dniu wystąpienia krwawienia miesiączkowego. Np. jeśli miesiączka rozpocznie się u Pani w piątek, należy przyjąć tabletkę oznaczoną "Pt", a następnie przyjmować tabletki oznaczone kolejnymi dniami tygodnia. Możne Pani również rozpocząć stosowanie preparatu od 2. do 5. dnia cyklu, ale wówczas przez pierwsze 7 dni należy stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne (metody mechaniczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×