Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lmopr vihviqoev

!!!!!!!!!!!!!!!!!!WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość lmopr vihviqoev

drogie dziewczyny nie zamartwiajcie sie, ze jestescie w ciazy. Ja przez dwa dni mialam mdlosci, a okazalo sie ze to na tle nerwowym. przestalam sie zadreczac tym, ze moze jednak bede miala dziecko,\" bo mialam okres a slyszalam ze tez mozna byc\" to sa bzdetne mysli, ktore zatruwaja nam zycie i stresuja. odkad przestalam o tym myslec wszystkie bole i mdlosci przeszly....a tak naprawde to ktora miala przez dwa dni objawy ciazy?? nie stresujcie sie, jezeli sie zabezpieczacie!! lepiej nawet nie czytac tego forum bo to was jeszcze bardziej moze przygniesc i nabawicie sie wrzodow zoladka z nerwow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
Owszem mozna miec okres w poczatkowym stadium ciąży - powie ci to każdy ginekolog :P Doucz się głupia cipo a dopiero potem zakładaj takie "odkrywcze" topiki :P A mdłości mozna miec z przejedzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpelka się nie przejmowała i miesiac temu urodziła bliźnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmopr vihviqoev
dziekuje za uprzejma odpowiedz.. douczona jestem bo koncze medycyne, a okres mozna miec ale mniej intensywny, raczej plamienia. chyba juz mnie nie bedzie na tym forum, powinna byc chyba jakas cenzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gie
Uważam ze założycielka topicu ma rację. Ja jak tu trafiłam pierwszy raz to nabawiłam sie nerwicy jak zaczelam czytac te wypowiedzi. Teraz juz sie zdystansowalam. A ty kolezanko 'taaaaa' ciekawe czy byś ją nazwala 'głupią cipą' prosto w oczy, tylko dlatego ze masz inne zdanie. Nie znosze chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Imopr..
muszę przyznać, że dziewczyny tutaj rzeczywiście ogromnie panikują, ale z drugiej strony.. pomyśl o tym, jak wiele jest tu osób młodziudkich, niedouczonych i mało odpowiedzialnych. może jak kilka razy się pomartwią to następnym razem poważniej podejdą do problemu. a tak na marginesie - ja miałam normalnie wyglądający okres w pierwszym miesiącu ciąży:) pozdrawiam (i chamstwa tez nie trawię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×