Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JOHNDOE

----PETTING-----

Polecane posty

PETTING JEST WSPANIAŁY WCZORAJ ZROBILISMY \'\'TO\'\' z dziewczyna !! było cudzownie !! nieodbylismy stosunku bo powiedzielksimy sobie ze jest jeszcze zawczesnie na to i boimy ise zajscia w ciaze a po drugier jestesmy ze saoba dopiero tydzien :] ale było wsaniałem !! PETTING RULEZ !!!! ja kochałem jej ciało i jej muszelke a ona mojego \'\'krokodylka\'\' !! POLECAM WSZYSTKIM PETTNIG tym któży niesa gotowi na odbycie stosunku !!! a jak wam sie podoba wasz petting ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet często nie wie jak mnie doprowadzić do orgazmu w ten spobób, aczkolwiek zawsze jest bardzo baardzo !! przyjemnie ;-)... może jest na to niestety zbyt mało cierpliwy... Panowie, poświęććie swoim kobietom więcej czasu na takie pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JONDOE
Zrobiła mi z połykiem było nam odobje dobrze a ja niechciałem być dłuzny i walnełem Minetke mmmmmniam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zastanawiam
czy petting nie powinien byc traktowany tak samo jak stosunek, hmmmm mnie by trochę śmieszyło określenie jestem dziewicą ale "uszczęśliwiłam oralnie" tylu i tylu facetów. ale może tylko wydziwiam.....swoją drogą nie wiem czy chciałabym aby moj pierwszy kontakt z mężczyzną tak własnie wyglądał (sex oralny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziar
Może i byś nie chciała żeby tak było, ale to petting według mnie przekracza barierę wstydliwości jaka jest lub jej nie ma. Najwięcej znajomych rozpoczyna współżycie ze swoimi partnerami właśnie od tego. Ja również uwielbiam podziwiać ciałko mojej dziewczyny, i za to Bogu jestem wdzięczny, że to własnie ona obdarzyła mnie miłością =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje ostatnie zdanie było przeurocze, gratuluje jej ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petting jest fajny:) Pamietam, jak zaczynalam z moim chłopakiem jakieś bliższe kontakty, jakby to było dziś... Najpierw wspólna kąpiel, potem on zaniósł mnie na rękah na łóżko i zaczął pieści ć - było genialnie. Współżyć zaczęliśmy 3 miesiące temu, apieszcoty naszego ciał towarzyszą nam bardzo często - w ogóle jest fantastycznie!!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latek
wady - mam 26 lat i nigdy nie mialem dziewczyny!!! nawet sie nie calowalem! nigdy nie bylem na imprezie ani dyskotece ! zalety - napewno nie mam choroby wenerycznej! :-) nauczylem sie byc samowystarczlnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ona*
heh ja z partnerem uprawiamy petting i jest wspniale. uwielbiam patrzeć na jego ciało, dotykać je i pieścić. on również. to bardzo miłe patrzeć na rozpalonego mężczyznę. kochamy się, więc uważam że to nic złego. nie współżyjemy jeszcze, ale moim zdaniem to dobrze. bo wszystko odbywamy stopniowo z ogromną przyjemnością i bez wstydu. a jeśli para od razu zaczyna współżyć? to tylko raz przeżywa takie wielkie odkrycie :) a my? my odkrywamy siebie cały czas na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ona*
do 26-latka: to Ci powiem, że szkoda że nie masz dziewczyny i się nie całowałeś. bo to naprawdę wspaniałe uczucie. kiedy raz tego doświadczysz nie będziesz chciał przestać ;) życzę Ci żebyś szybko znalazł swoją wybrankę serca. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×