Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co na obiad

co na obiad?

Polecane posty

Gość Lalunia 21
Dzisiaj mąż gotuje i obiecał że przyrządzi coś Ahh mniam palce lizać :) a ja dzisiaj odpoczywam :D Kochany mężuś :) za to ja mu śniadanko do łóżka przyniosłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak słomka
ja tam w tygodniu nie pichcę, bo czasu mało i po pracy mi się już nie chce;) wracając kupię moją ulubioną pizzę ristorante z salami i mam już obiadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaklubik
U mnie trwa testowanie Philipiaka i gotuje głównie warzywa na parze plus rybki ,a ze teraz w piatki jest post wiec dzisiaj jest ryba maslana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojko
Bułko z jojko i colo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowanko0
mysle ze cos na szybko , pewnie jakas zupke z parowara , bo tak cieplo to nawet gotowac sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś robię spaghetti z sosem - konserwę, najlepiej Gulasz angielski kroję w kostkę w wrzucam do garnka. Podsmażam ale bez tłuszczu oczywiście, bo z konserwy tłuszcz się ładnie wytopi. Do tego robi sosik z pomidorów świeżych lub z puszki, bazylia, woda i przyprawy do smaku. Na talerz makaron, sos i na to starty ser żółty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis mam
schabowy, ziemniaki i kalafior :) może zrobię zupę pomidorową jak mi się będzie chciało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody bakaliowe
Ja polecam pory zapiekane w serze. Pyszności! Albo ziemniaki, jajko sadzone i fasolka szparagowa z masłem i bułką tartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejkimhajer
łódeczki McCaina, coś podobnego do frytek. Mi bardzo smakowały ostatnio jak zrobiłem :) a narobić się też dużo nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzulińksa83
fajny pomysł te łódeczki 1,2,3 mc caina - też zrobiłam ostatnio na obiad z 3 sosami: meksykańskim, czosnkowym i curry i bardzo wszystkim smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziś nie miałam czasu
pichcić i na szybkiego w sklepie kupiłam mielone z indyka, w domu tylko wbiłam jajko i dosypałam pieprzu i soli wymieszałam, obtoczyłam w bułce tartej i na patelnie:) do tego surówka.Mniam, szybki obiadek. a jutro planuje zrobić udka pieczone w marchewce tartej, przepisu mojej mamy:) są pyszne, szczególnie jak ta marchewka tak się przypiecze, a nie ugotuje. dawajcie też pomysły na smaczne dania bezmięsne ale i bezrybne:) bo ryb jadać nie mogę, a chciałabym czasem zrezygnować z mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klerekkkkkk
te łódeczki to coś takiego jak w mcdonaldzie? bo ostatnio szamałem coś u nich podobnego z sosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
ja tam robię chińszczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
ja piersi kuraka kroje w paski obtaczam w przyprawie gyros Maczam w gestym a'la nalesnikowym ciescie,dorzucam pare pieczarek i smaze na oleju slonecznikowym Do tego ryz i sorowka z kapuchy pekinki z majonezem i czosnkiem Pyyyszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafioso
wow..brzmi niezle Ja mam tylko danie mrozone z lidla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe22
ja mam gyrosa wlasnego pomyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i....
smazenie na oleju slonecznikowym jest bardzo niezdrowe - slonecznikowy jest tylko do salatek, a smazy sie na oleju rzepakowym albo oliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripotri
klerekkkk, te łódeczki mccaina, o których piszesz to właściwie takie same jak w macu, ale jak sobie policzysz ile płacisz w macu za małą paczuszkę, to jak kupisz tego mccaina, wyjdzie sporo taniej i więcej frytek. poza tym w macu nigdy nie wiadomo na jakim tłuszczu to smażą, a w domu sobie zrobisz np. w piekarniku i będziesz miał chrupiące z wierzchu i mięciutkie w środku frytki o ciekawym kształcie - ja polecam na kolację ze znajomymi przy piffku i meczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojoj...
w macu nie wiesz na jakim tluszczu, a frytki macaina to sa nasaczone moze oliwa z oliwek z pierwszego tloczenia :D :D przeciez tez nie wiesz, jaki tluszcz w nich jest, a musi go byc sporo, zeby mozna bylo na chrupiace w piekarniku spiec bez dodawania tluszczu :o oj dzieci, dzieci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsyhrtducjj
...mimo wszystko jak zrobisz sobie w piekarniku, to będzie dużo mniej tłuszczu niż w przypadku takich frytek, które smażysz na głębokim tłuszczu...zrób , porównaj i wtedy mów "oj dzieci dzieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA UWIELBIAM...........
Ja dzisiaj miałam zupę jarzynową a na drugie schabowe z pieczonymi ziemniakami i z dwoma rodzajami surówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciunia
Polecam jajka w sosie koperkowym. Do tego młode ziemniaczki. Suuuper szybkie danie i bardzo dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj leczo
zawsze mozna zrobic duzy garnek i powekowac w sloikach na te dni kiedy naprawde nie ma sie czasu, zeby cos gotowac, podobnie robie z golabkami i pulpetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XmychaX
Siemka! Ja też się zastanawiałam nad dzisiejszym obiadem, ale bedzie rybka na parze (wiosna idzie!) no i warzywka jakies, może kasza lub ziemniaczki do tego. a jeśli chodzi o afafagafdaf, to mam dla Ciebie odpowiedź, pochodzę ze Śląska, tak więc wodzionka to bardzo znajoma potrawka he he, są różne sposoby jej przygotowania, u nas zawsze sie robila tak: zagotować wodę, dorzucić drobno pokrojony czosnek, jakies tam przyprawy mozna dodać, pieprz, sól, może ziarenka smaku, potem wrzucić kawałeczki starszego czerstwego chlebka i juz nie gotować! potem zabielic śmietanką, czy mlekiem ;) Może się nie wydaje, ale pyszne to jest, zwłaszcza polecam, jeśli kogos bierze przeziębienie czy grypka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame347
krokiety z pieczarkami i serem albo ryba z frytkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Polecam świetny i szybki przepis: Pokroić pora (zależnie od ilości porcji, tak przynajmniej jednego na osobę ;), podsmażyć go z czosnkiem , aby się zeszklił, dodać serek mascarpone - tak powstaje pyszny sos, doprawiamy pieprzem i solą, wrzucamy do tego makaron spaghetti, posypujemy na talerzu sosem i gotowe Smacznego :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×