Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lili21

czy całkowicie wygolona cipka podoba sie facetom???

Polecane posty

Gość gość
moja żona od lat ma całkowicie wygoloną zawsze ... nie pamiętam już kiedy były tam włoski - i taka mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze miałam tam jakąś fryzurkę - paseczek lub trójkącik, chciałam czuć się i wyglądać jak kobieta a nie dziewczynka. Całkiem się wydepilowałam na pierwszy wyjazd do znajomych do skandynawi dobrych parę lat wstecz - mąż mnie namówił że tam na pewno będzie wspólne saunowanie i oni tacy europejczycy do przodu na pewno kobiety standard będzie tam gładko. Okazało się zabawnie - wszystkie naturalny zarost tylko docięty do bikini, tylko ja świeciłam nagą odkrytą szparką. Ale było fajnie, a mój mąż był dumny z mojej otwartości i śmiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołe cipki są z******te i tylko takie można pożądnie wylizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylizać można każdą, ale faktycznie gołe są apetyczne. Chociaż paseczek nad ogolonym sromem też prezentuje się uroczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama lubię ogoloną :D to się golę a facet to już zupełnie ogolone lubi,sam jajka goli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz ogoliłam na zero na sugestię masażystki. Miałam wykupiony ekskluzywny cykl masaży które nazywały się stymulacyjne. Jednym z elementów masażu były powolne pociągnięcia przez całą długość ciała z różnymi kombinacjami odwiedzanych zakamarków. Cel określony w sączących się wraz muzyką wyjaśnieniach - sugestiach - miały pobudzać ciąg skojarzeń dotykowo - uczuciowych. Płynne ruchy dłoni miały sprawiać wrażenie łatwości i bliskości przejścia między dotykiem stref ciała neutralnych i intymnych. Potem na imprezie miało być skojarzenie jak bliskie jest objęcie w pasie do wślizgnięcia się dłoni np między pośladki. Dlatego właśnie, żeby ruchy były maks płynne, bez zaznaczonych granic stref ciała masażystka zasugerowała że owłosienie łonowe, nawet bardzo symboliczne, zakłóca jednolitość skóry, stanowi jakby granicę - sygnał ostrzegawczy zbliżania się do największej intymności. Bardzo to na mnie podziałało - te płynne ruchy miarowo, płynnie, naturalnie i często zaskakująco odwiedzające każdy zakamarek mojego ciała, oczywiście również coraz śmielej intymności, były niezwykle przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z mezem już 10 lat i on twierdzi, ze calkowiecie wygolona to lubia pedofile a nie normani faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To walnij mu tam literkę. Ja z zona jestem tez 10 lat i co miesiąc rzeźbi dla mnie inna. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trudny przypadek jeśli wygolona bożenka żony kojarzy mu się z pedofilią. Buszmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wolę by miała zarośniętą ci..kę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big triangel
Ja tak samo wolę trójkącik z włoskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój lubi jak mam fajny trójkącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, absolutnie nie. Kobieta to nie lalka. Paseczek na całej długości szparki. Kobiety, naprawdę tego nie rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie wolę owłosione, ale problem jest taki ze wlosy wchodza do ust przy lizaniu. Dlatego jesli mineta to najlepiej jak jest gladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta musi być tam idealnie czysta, paseczek krótkich włosków w niczym nie przeszkadza, wygląda elegancko i daje przynajmniej mnie naturalne podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za zarostem i to nie ruszanym bez przeróbek ! Nie wiem bo nigdy mi się nie zdarzyło połknąć włoska. Po prostu trzeba umieć zrobić porządną minetkę i tyle. Gołej bym nie ruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona zostawiła sobie trójkącik nad cipka i wygląda sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już lepsze jak zero włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balthasar
Popieram poprzedników, precz z goleniem piczuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię bawić się tymi włoskami i potem wylizać do kości, a już na koniec wbić moją szpadę w to cudo natury. Nie golone są najsmaczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ! Chyba dziecku by się nie podobało. Prawdziwy facet potrzebuje zarostu. Po tym też poznać (intensywność) jakie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama lubię być gładziutka, kiedy mnie ma na języku i tak samo on mi smakuje bez kłaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie wypowiedzi kobiet, że piszą, że ogolona wygląda jak dziecięca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają dzisiejsze kobiety wyprany mózg przez te reklamy i bzdety co latają w obiegu. Rzadko się zdarza, że wiedzą ... ta ochronka co stwarza zarost jest bardzo potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długi czas obowiązywał u nas dogmat - kobieta musi mieć tam jakieś owłosienie, zadbane - trójkącik lub paseczek. Wyjazd na nude plażę - tam naturalne było wystawienie do słońca całej skóry. Spodobało mi się, również odczucia w seksie - intensywność czucia nagą wrażliwą skórą. No i potem - po powrocie, taka rozmowa - nogi depilujesz, pachy depilujesz, po co tam ma coś zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam jak kobieta ma w sobie busz naturalny bo te ogolone wyglądają jak dziewczynki z przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Tez uwielbiam tam busz i pod pachami tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×