Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neispokojna

Sluz płodny po raz drugi?

Polecane posty

Gość neispokojna

Witajcie! prosze o pomoc....przez ostatnie pare dni strasznie schizowalam, ze jestem w ciąży, mialam wszystkie objawy jakie tylko byly mozliwe (sama sobie je wmawialam) bylam do tego stopnia przerazona, ze bolal mnie zolądek, serce i non stop lecialam do toalety.Zorbilam dzis test ciazowy i wynik wyszedl negatywny, wiec od razu wszytskie objawy ustapily. POza tym, ze mam powiekszone , bolace piersi a okres mam dostac za tydzien. I teraz nagle zauwazylam, ze mam ponownie śluz plodny.......co to moze byc....po raz drugi owulacja? dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy kobieta jest w ciazy
pojawia sie sluz plodny. a nieza wczesnie tes zrobilas ? zrob po terminie spoidziewanej miesiaczki (jesli sie spozni oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neispokojna
test zrobilam po 8 dniach od stosunku.. Jezu teraz to mnie przeraziłas. Czy to mozliwe bym zaszla w ciąże? MOze opisze jak to bylo.....kochałam sie w dni płodne...Mój chlopak mi kilka razy wsunął bez zadnego zabzpieczenia, ale ja sie przeraziłam i zaraz załozył gumke...nie doszlo do wytrysku, ale w gumce był płyn , co sie w nich "przed" wydobywa.....prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Któś19
Czemu wy takie głupie jesteście.Najpierw uprawiacie sex a potem o konsekwencjach myślicie.Zastanówcie się trochę nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasa
oczywiście że jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, poczekaj jednak z tym testem do czasu kiedy rzeczywiście będzie Ci się spóźniać okres. A przed okresem nie bolałay Cię nigdy piersi?? Przecież to jest objaw zbliżającej się miesiączki. Pewnie niepotrzebnie panikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×