Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

Kto rodził w szpitalu im. Rydygiera w Łodzi???Ważne!

Polecane posty

Gość łodzianka

Cześć kobietki! Jestem w 6 miesiącu ciąży i sporo już myślę o porodzie. Nie wiem jaki szpital mam wybrać. Teoretycznie zdecydowałam się na wspomniany wyżej i na dra Baradyna. Chciałabym jednak usłyszeć/poczytać nieco opinii kobiet, które tam rodziły i / lub były pod opieką tegoż lekarza. Bardzo mi na tym zależy. Będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka
Nikt mi nie pomoże? :( W ogóle chodzi mi o szpitale w Łodzi, jakie są godne polecenia, a które należy omijać szerokim łukiem... Nikogo z łodzi tutaj nie ma? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka
Pytanko nadal aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noris
Hej! Rodzilam w tym szpitalu i bylam pod opieką dr Baradyna. bylo to dosyć dawno temu, ale obecnie jestem w 5-tym miesiącu drugiej ciąży. Polecam na pewno dr Baradyna i on też prowadzi moja obecną ciążę. A co do szpitala, osobiście uważam, że jest wszystko ok. Jest on bardzo nastawiony na karmienie piersią , co mi samej osobiście bardzo odpowiada. Opieka tez myślę, że jest dobra. Pozdrawiam gg 3349397

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka
Ojej nawet nie wiesz jak się cieszę, że cokolwiek napisałaś!:) Pozwolę sobie zagadnąć Cię na gg w tej sprawie bo mam kilka pytań ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
ja co prawda nie rodzilam ale polecam baradyna-zloty czlowiek!prowadzil 2 ciaze mojej kolezanki i ok-rodzila wlasnie w rydygierze i sobie chwalila.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noris
Ok. Czekam zatem na "pogaduchy" na gg. Tymczasem. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×