Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejny...

Dla Ciebie..

Polecane posty

Gość przeciez juz to wiem__
What do you do When you know something's bad for you And you still can't let go I was naive, your love was like candy Artificially sweet, I was deceived by the wrapping, Got caught in your web and I learned how to bleed I was prey in your bed and devoured completely And it hurts my soul ‘cause I can’t let go all these walls are cavin’ in I can’t stop my sufferin’ I hate to show that I’ve lost control ‘cause I I keep goin’ right back to the one thing I need To walk away from I need to get away from ya, need to walk away from ya Get away, walk away, walk away… I should have known that I was used for amusement Couldn’t see through the smoke, it was all an illusion Now I’ve been lickin’ my wounds, but the venom seeps deeper We both can seduce but darlin’ you hold me prisoner Oh, I’m about to break, I can’t stop this ache I’m addicted to your allure, and I’m fiendin’ for a cure Every step I take leads to one mistake, I keep goin’ right back to the one thing I need I’m about to break, I can’t stop this ache, getting nothing in return What did I do to deserve the pain of this slow burn And everywhere I turn I keep goin’ right back to the one thing I need To walk away from I need to get away from ya, need to walk away from ya Get away, walk away, walk away… Every time I try to grasp for air, I am smothered in despair it’s never over, over Seems I never wake from this nightmare, I let out a silent pray Let it be over, over Inside I’m screaming, begging pleading no more Now what to do, my heart has been bruised, so sad but it’s true Each beat reminds me of you It hurts my soul ‘cause I can’t let go all these walls are cavin’ in I can’t stop my sufferin’ I hate to show that I’ve lost control Cause I keep goin’ right back to the one thing I need, oh I’m about to break, I can’t stop this ache I’m addicted to your allure, and I’m fiendin’ for a cure Every step I take leads to one mistake, I keep goin’ right back to the one thing I need, oh I can’t mend, this torn state I’m in Getting nothing in return what did I do to deserve The pain of this slow burn And everywhere I turn I keep going right back To the one thing that I need to walk away from :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh........
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie_______
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stilla
kogoś mi to przypomina.... :) może nie powinnam się uśmiechać, ale nie potrafię inaczej reagować na te wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stilla
kiedyś spędzałam tu prawie każdą noc... teraz dużo czytam i odzwyczaiłam się od tego, ale wspomnienia zostają...jest w nich tyle uroku, tyle ciepła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z przeszłością
no to jestem kobietki kochane ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z przeszłością
jak będziecie, to dajcie znać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z przeszłością
no nic...byłam...może jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu udalo sie odkopac
ten topik, pisalam na nim prawie rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się udało
bo był po części mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kiedyś tu bywałam
oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ważne kto
Po tylu latach jeszcze istnieje ten temat. Czy Wiecie, że właśnie tu znalazłam prawdziwą miłość i przyjaźń ? Najciekawsze jest to, że nie szukałam jej...po prostu sama do mnie przyszła i wzięła w swoje objęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemy opowiedz jak to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ważne kto
Jak to było ? Zwyczajnie, rozmawiałam tu z wieloma osobami. Miałam to szczęście i trafiałam na naprawdę bardzo wartościowych ludzi. Gdzieś tu było nawet opowiadanie, które stworzyłam z jakimś chłopakiem. Klimat był niesamowity, ale w tamtym czasie kasowano tematy co jakiś czas i niestety taki był smutny koniec opowiadania. Fajnie jest wcielić się w kogoś z wyobraźni. Stworzyć ideał kobiecości, który działa na męską wyobraźnię. Tak samo zresztą było z moim partnerem z opowiadania. Ten temat był jednym z wielu, na których pisałam, ale tylko tu odnalazłam swoją miłość. Założyciel jest obecnie moim życiowym partnerem i oboje mamy znaczenie, że tak już zostanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie pamiętam....
nie wierzę............:o... ten temat nadal trwa..??? nie zaglądałam tu kilka lat, nie pamiętam pseudonimu... wiem, że pisałam z kolejny, czy On nadal tu zagląda??? Pozdrawiam wszystkich serdecznie, łączę życzenia szczęścia w 2010 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod-noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×