Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mleko

Które mleko NAN, BEBIKO, HUMANA jest najlepsze?

Polecane posty

Gość mleko

Jakie mleko ma najlepszy skład, jest najwartościowsze odżywczo, jest najzdrowsze dla maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim dzieciom daję Nan i uważam że to mleko jest najlepsze:) przynajmniej smakowo:) a odżywcze jest jak każde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej córce od małego dawałam Bebiko tera po roku zmienilam na Nestle o smaku waniliowym lub miodowym.Niewiem ktore jest najlepsze ale mi lekarz polecil albo Bebiko albo Nan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko
Piszecie, że NAN jest najlepsze smakowo, a które jest najlepsze odżywczo. Nan wiem, że jest droższe od Bebiko. Skład mają ponoć podobny, czyli NAN jest droższe tylko dlatego, że lepiej ponoć smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko pilo Bebilon, i wszystko bylo w najlepszym porzadku. Sklad mieszanek jest zwykle bardzo podobny jak nie identyczny... A smak, no coz, kwestia gustu, w razie czego mozna sprobowac z innym mlekiem. Zreszta po dodaniu kaszki smakowej zasadniczo smak mleka jest sprawa drugorzedna. Nan, Bebilon, Bebiko, Humana, wszystko to towary sprawdzone i polecane, a ile matek, tyle opinii, ale wszytkie sa na pewno OK. A moj maluszek ma 1,5 roku i pije zwykle pelne mleko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, cieszcie sie dziewczyny ze macie taki wybor dla swojego dziecka... Moja znajomej dziecko (alergik) pije Bebilon Pepti (ohydny smak) i MUSI mu smakowac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Osi i innych podobnie myslących - zastepując mleko modyfikowane mlekiem zwykłym robicie swojemu dziecku szkodę - dzisiejsze mleko w kartoniku nie ma nic wspólnego z mlekiem wiejskim, od krowy.Jest pozbawione wiekszośći składników odżywczych, nawet szklanka nie ma osadu mleka po wypicu jej zawartości. Czy to nie podejrzane? Te informacje uzyskalam od pediatry. Spytajcie swoich lekarzy dziecięcych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia Wojtusia - jest dokładnie jak piszesz. Dałabym mojemu dziecku mleko prosto od zdrowej krowy, ale takie z kartonika UHT - nie. Ono nie ma wiele wspólnego z prawdziwym mlekiem, to zupa z martwych bakterii zabitych w procesie pasteryzacji. W UK ludzie takiego UHT prawie wcale nie kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mamy_Wojtusia Dzieki za porade - slyszalam, ze polskie mleko z kartonów takie wlasnie jest... Ale ja teraz mieszkam za granica i podaje dziecku pelne mleko, w dodatku z certyfikatem organic, czy ze w hodowli krow nie uzywano antybiotykow, hormonow, itp. Takie mleko rekomenduja tutaj pediatrzy dla dziecka od ukonczenia 12 miesiaca zycia. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi, dobrze wiedziec :) Niedlugo wracamy do Polski i chyba znow przestawie go na mieszanke... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no wlasnie, moze ktos mi poradzi... Wkrotce bede musiala przestawic dziecko z mleka pelnego na mieszanke. Synek ma 18 miesiecy i przedtem pil Bebilon (do 12 miesiaca). Co polecacie dla takiego duzego dziecka? Co jest najbardziej smakiem zblizone do zwyklego mleka (chodzi mi o to, ze zwykle mieszanki sa slodsze)? Czytalam w internecie o jakims mleku w butelce, nazywa sie chyba Candida, nie wiem czy sie nie myle. Czy ktos to zna/uzywa? pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEBILON
BEBILON BEBILON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebilon
Ja podawałam mojej coreczce i lekarz tez go polecał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczka
bebiko.mojej córci ardzo smakuje. smak to kwestia przyzwyczajenia. tak naprawde kazde mleko jest dobre. jak juz sie na ktores zdecyduj, tp nie nal;ezy zmieniac. no, chyba ze jakas alergia sie pojaiw, odpukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jeżeli
miałybyście możliwość podawania mleka wiejskiego? Co byście wybrały mieszankę czy takie świeże mleko wiejskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie mieszanka
mleko wiejskie czy nie wiejskie to jest pokarm dla cielaka, a nie dla człowieka. Ma inny skład, bo inne są wymagania cielaka. Modyfikowane mleko jest o wiele bliżej składu mleka matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×