Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moonia

KOBIETKI - czy sex analny sprawia Wam radość??? szczerze!

Polecane posty

Gość no wlasnie
Przyjemny Facet........pewnie znalazlo by sie coś co Ciebie kreci a dla mnie jest obrzydliwe........ No comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
tak sobie mysle ...Przyjemny Facet....usta nasze tez sluza do zupelnie czego innego jednak chetnie pchacie tam swoje peniski.....nie mow mi , ze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaco
dokładnie!!! skoto faceci spuszczają się współcześnym kobietom w usta to w czym problem aby to robili w dupcię?> -przecież same tak naprawdę nam na to pozwalacie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
szczerze szczerze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wznawiam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet chilii
Seks analny jest fantastyczny,orgazmw trakcie takiego stosunku jest o wiele silniejszy,jestem kobieta i wiem co piszę,uwazam,ze seks analny naprawde zalezy od zaufania i bliskosci(pomijajac agencje itp)chodzi tu o to,by kobieta była rozluzniona,nie moze byc nijak skrępowana przed mężczyzną,ja z moim Skarbem kochamy sie tak czesto i nawet nie uzywamy zadnych oliwek czy zelu,nawet bez tego jestesmy tak podnieceni,ze nie ma najmniejszego klopotu,cała filozofia takiego rodzaju seksu polega na tym by wperw robic to delikatnie,za to pózniej....hmm..my lubimy raczej bardzo ostro..A obecnie planujemy urozmaicenie,czyli mój partner kocha się ze mną analnie i do tego wsuwa mi wibrator w cipkę..Szczerze mówiąc juz pisząc to robię się wilgotna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupk
a ja przy analu nie potrafie sie oderaz, bvo wydaje mi sie, ze chce kupe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupk
oderwac... mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234556fmd
a mnie bolało, ,, a orgazm,, ludzie ja nie wiem o czym wy piszecie? niby z kąd ma sie ten orgazm wytworzyc skoro nie ma tam zadnych unerwień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest nudne
kurwa, ludzie, jak tego nigdy nie rozbiliscie to jakim prawem sie wypowiadacie? to jest jakies totalne buractwo! jedna z druga tego nigdy nie robily, a sie wypowiadaja jako specjalistki! tak, orgazm przy seksie analny nastepuje i to nawet bez dodatkowej stymulacji np. lechtaczki! tak, seks analny jest przyjemny dla kobiety! boli, bo trzeba sie rozluznic! przy seksie waginalnym jak kobieta jest spieta tez ja boli! i skonczcie te pierdoly wygadywac! jak ktoras nie chce to jest jej problem, ale odpieprzcie sie od tych ktore to robia bo lubia i tyle! nie Wasza sprawa co kto w lozku robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
anal sprawia przyjemnośc facetom i ti tym którzy sami przed sobą ukrywają skłonności homoswensualne bo dlaczego podnieca ich właśnie ODBYT?!!! to odrażający i poniżającu rodzaj zboczenia poza tym uszkadza błony śluzowe i doprowadza do infekcji - co kończy się na przyukład wyciekaniem kału będziecie nosiły tampony w d. podziękujcie potem swoim zbokom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę teorii
Odbyt może podniecać faceta chociażby dlatego, że w swoim drzewie genealogicznym, któryś z jego przodków najprawdopodobniej(patrz teoria Darwina) nie był wyprostowany(czyli poruszał się w pozycji "na czworaka") i tym co widział najpierw był właśnie odbyt partnerki(która poruszała się w tej samej niewyprostowanej pozycji. Istnieje również taka teoria że piersi kobiety zastępują facetowi(samcowi) tyłek partnerki, który kiedyś był tym co widział jako pierwsze i na co reagował instynktownie , a co później przy ewolucji zniknęło z jego pola widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam orgazm
miałam i tyle i było bardzo fajnie...ale nie zawsze....i tylko zTym jednym jestem w stanie to zrobic...nie boli, jest przyjemnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogę się do tego przekonać. Próbowałam parę razy, z 3 facetami, ale z żadnym nie sprawiało mi to ani trochę przyjemności. Bylo i mocno, i delikatnie, ale no nie mogę, nie potrafię, chociaż bardzo zazdroszczę tym, które mają z tego takie nieziemskie orgazmy. A czasem wręcz bolało cholernie. Moim najwrażliwszym i najpodatniejszym na orgazm miejscem jest jak widać tradycyjna cipka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet chilii
a ja twardo obstaje,ze to swietna forma seksu..Tyle,ze nie dla ludzi pruderyjnych i niesmiałych zapewne..Znam osoby,które robią to od wielu,wielu lat i nie mają zadnych problemów,wręcz przeciwnie,są bardzo zadowoleni..chyba tak,jak ja.Polecam,to niesamowite przezycie...i mówcie co chcecie,ale ja jestem kobietą i wiem co mi sprawia przyjemnosc,nie wyobrazam sobie seksu zawęzonego do klasyki w 5 pozycjach..wieje nudą i staroscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uważam, ale co zrobić jak mnie boli:/ Zresztą mój pierwszy analny raz był z mojej inicjatywy,hehehe :P Generalnie nie jestem ani nieśmiała, ani cnotliwa, ani pruderyjna, ale nie znalazłam w tym niczego przyjemnego dla mnie, a szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem
czy mi sie podoba to czy nie - ale chcialabym sprobowac jednak moj chlopak mowi ze nigdy sie na to nie zdecyduje! wiec narazie sie nie przekonam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NO WŁASNIE
wiesz mozliwe, ze dla Twojego faceta jest to po prostu obrzydliwe, wiec sobie lepiej odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej mnie bawi
jak jakis agent badz agentka wysnuwa teorie o homoseksualizmie mezczyzn uprawiajacych seks analny:) otoz drodzy debile, musicie to powazniej przemyslec;) sprawa wyglada tak, ze homoseksualizm to nie pociag do ODBYTU, a pociag do czlowieka TEJ SAMEJ PLCI! proponuje tez analize badan srodowiska homoseksulistow amerykanskich (trzeba poszukac w necie) gdzie okazalo sie, ze zaledwie 20% par homoseksualnych uprawia seks analny! pozostala zdecydowana wiekszosc preferuje seks ORALNY, oraz inne formy pieszczot! w swietle owych badan, mozna wnioskowac ze najbardziej bliscy posadzenia o homoseksualizm sa mezczyzni lubiac seks oralny, czy nie wydaje sie Wam to drodzy debilni skandalicznie kretynskie? chcialbym na koniec zauwazyc, ze gdyby homoseksualizm objawial sie pociagiem do ODBYTU, jak to laskawie nazywacie, to zasadniczo nie byloby zadnego problemu, aby homoseksulisci laczyli sie w pary z kobietami:) jest naprawde sporo kobiet ktore nie tylko toleruja, ale lubia, a wrecz stawiaja na pierwszym miejscu stosunki analne! no coz, swiat wyglada troche inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
---> najbardziej mnie bawi...calkowicie sie z Toba zgadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-mrowka
Ale objeżdżacie. mój facet jest bardzo delikatny i czasami ma wielką ochotę pokochać się analnie i wie że to jest bolesne, więc najpierw rozgrzewa mnie bardzo długo, tak że sama mam na to ochotę, a potem wchodzi we mnie tylko troszeczkę, tak bardzo delikatnie, że to wcale nie boli (mamy fajny lubrykant wodny "feminium"), a jak przy tym czuję, jak bardzo go to podnieca, to naprawdę mam ochotę na jeszcze. to właściwie wystarczy, żeby wszedł we mnie tak troszeczkę ze 3 razy i już dochodzi. Więc bólu zero. Nie mam mu tego za złe, ponieważ on zawsze najpierw doprowadza mnie do orgazmu, a potem się ze mną kocha, bo bardzo szybko mu to idzie... I jest wspaniale! Wstręt do seksu analnego to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men35
Ja pod wpływem opinii innych miałem bardzo negatywne podejście do sexu analnego. Uważałem, że tą formą kontaktu sprawia się dziewczynie ból i stawia się ją w niezręcznej sytuacji. Tak byłem nastawiony. Trwało to do momentu, dopóki moja partnerka, różnymi sposobami i metodami (otwarcie wstydziła się o tym powiedzieć) sprowokowała mnie aby tego spróbować. Byłem zaszokowany jej reakcjami. Obawiałem się, że będzie ją bardzo boleć a ona była z tego wyjątkowo zadowolona. Fakt, że wcześniej była bardzo dobrze przygotowana i przeżyła kilka orgazmów, ponadto byłem bardzo delikatny. Nie przypuszczałem jednak, że aż tak odpłynie. Wręcz nie mogłem uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj mnie
Chlopów nie pocaga sam odbyt, tylko to, ze tam jest tak CIASNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12345678
Hej! Jak zrobić sobie lewatywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie próbowałam jeszcze z mężczyną, ale sama kombinowałam i jest to rewelacja :D bardzo chcę spróbować seksu analnego - wiem, że spróbuję, więc już się na to cieszę. Ale uważam, że tu NAPRAWDĘ potrzeba silnego podniecenia, rozgrzania i zaufania do drugiej osoby. Trzeba być rozluźnionym, nawilżonym i - Panie Panowie niedowiarki - mówię Wam, nawet spora rzecz, wkładana delikatnie, jest w stanie mocno rozciągnąć anal bezboleśnie, wzbudzając coraz większą rozkosz. Co do lewatywy, sądzę, że fajniejszy jest anal poprzedzony lewatywą - ale ostatecznie wypowiem się po zajęciach praktycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno jest mi powiedzieć, co tak naprawdę w tym jest. Z pewnością nie ciasnota ani sam odbyt. Robimy to od niedawna, i taka reakcja, jaką mi prezentuje Moja Pani, powoduje, że bardzo to lubię, choć dla mnie doznania są bardzo zbliżone do najzwyklejszego stosunku \"od tyłu\". Używamy jakiegoś kremu, by było łatwiej wejść (mam chyba nienajmniejszego \"małego\"). Mamy do siebie olbrzymie zaufanie, rozmawiamy bardzo szczerze na wszystkie tematy. Ona jest rozluźniona, sama proponuje. Umówiliśmy się, że tak właśnie będzie, bo Ona najlepiej wie kiedy można. Dbamy o jej dziurki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Partner i ja mamy do siebie pełne zaufanie, wiem, że cokolwiek zrobi będzie dla mnie przyjemne i tak samo było z seksem analnym, był delikatny, cierpliwy i teraz oboje czerpiemy z tego przyjemność. Pozdrawiam wszystkich lubiących w drugą dziurkę :) A nielubiącym radzę najpierw spróbowac,a potem się wypowiadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×