Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moonia

KOBIETKI - czy sex analny sprawia Wam radość??? szczerze!

Polecane posty

Gość ty przyjemny
facet, wcale taki przyjemny nie jestes tylko zarozumialy i pewny siebie, anal od czasu do czasu lubie bo jest to calkiem przyjemna odmiana i naprawde moze sprawiac przyjemnosc oczywiscie przy zachowaniu niezbednych warunkow, buziaki dla analnicka i analnego banity za otwartosc i tolerancje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
Wczoraj był moj pierwszy raz (anal) Bylismy troszku pokloceni, a mi sie bardzo chcialo... zaczelam sie zblizac do niego i tak samo wyszlo. Nie wiedzialam ze moze mi to sprawic tyle przyjemnosci.. wydaje mi sie ze bylo lepiej niz zwykle, niz normalnie. skonczylismy kolo 2 w nocy a ja dalej chcialam.. niestety moj maz usnal:p hehe a mi juz glupio bylo go budzic. Dziewczyny warto sprobowac!! To nic strasznego tylko trzeba chciec i nie myslec o tym!! P.s Nie moge sie doczekac kiedy moj maz wroci z pracy:D bedzie sie dzialo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie w jakich
pozycjach kochacie się analnie!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczeniec indywidualista
odświeżam :classic_cool: te analne igraszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczeniec indywidualista
najwyrażniej ten seks nie da się odświeżyć :( nie uda mi się ANALitycznej listy forumowiczek stworzyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczeniec indywidualista
no już dobra, dobra ... możecie pisać nie tylko szczerze! przecież i tak nikt przy zdriwych zmysłach nie uwieży, że to lubicie. co za temat! co za forum! co za świat! liczy się tylko długość i grubość ... wiadomo czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam anal....i moje orgazmy sa o wiele silniejsze niz w cipce...a kocham sie w dwoch pozycjach....albo na pieska z wypieta mocno dupcia...albo od przodu ale z poduszka pod miednica....i w jednej i w drugiej facet ma panorame mojej dziurki ---wlasciwie dwoch dziurek...mrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że lubie, mama takie okresy w życiu, że przez pewien czas tylko analek a później ,,normalnie\' i znów a............:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek toruń
anal to coś extra Uwielbiam i moja kobieta także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo lubie
od pewnego czasu uwielbiam taki seks juz nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita rogolec
ja tez lubie anal, ale z innego powodu. nie potrafie miec innego orgazmu niz lechtaczkowy i niestety ciezko mi miec orgazm, jezeli sama sie nie zaspokajam. moj partner to akceptuje, kochamy sie tak, ze on wchodzi w dowolna moja dziurke a ja sie pieszcze reka. jak jest w mojej muszelce, to dodatkowo wchodzac we mnie pociera moaja lechtaczke. jak wchodzi w pupcie, to ja sie zabawiam sama a on moze sobie pchac w ciasna dziurke. nie czuje sie super komfortowo, kiedy wypelnia moja pupe, ale oboje poszlismy na kompromis. on zgadza sie na to, zebym sie wlasciwie sama onanizowala a ja daje mu kazdy moj otworek. spytacie, dlaczego nie onanizuje sie sama, po co mi partner, ale dla mnie wlasnie tak wyglada seks, moj misek mnie piesci, caluje, glaszcze i nie przeszkadza nam, ze akurat moja reka doprowadza mnie do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet-bi
A ja jestem facetem i bardzo lubie symulacje analna. Do tego trzeba dojsc powoli, ale zabawa jest przednia. I mozna nawet skonczyc orgazmem z wytryskiem bez dotykania penisa - od samej stymulacji prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfanektulipanek
a ja uwielbiam anal ...dlatego że trochę boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ciekawska i juz
ja tez lubie anal, trzeba mniectylko dobre nawilzenie i na poczatku poprosic faceta zeby pomalutku wchodzil a potem juz superrr faktem jest ze moj facet krótko wytrzymuje taki sex . dosłownie pare machniec i finał..... mowi ze bardzo go sciska i nie moze wytrzymac duzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATIDD
do jola 1982 moze zemna chcesz sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa2111111
kurde tyle oburzeń na temat analu, dla mnie jets cudowny,a jak jeszcze ddotakowo jeden facet jest w cipce a drugi w odbycie to dopiero przyjemnosc, no ale też trzeba lubić przy tym trójkąciki, albo wkładać dodatkowo w anala wibrator pozdrawiam,cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes ek...
meaaa też lubi, :) jako jej prezes wiem coś o tym, pozdrawiam ciepło, i doopkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jand 777
Moja kobieta tego nie lubi i nie robię jej tego choć próbuję. Może kiedyś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja uwielbia oaluszek w tyleczku pod koniec stosunaku lub w tarkcie ? tylko czy napawde to lubi ? bo samego analka a penisem w dupce nie lubi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPJA
Ja tak jak kolega wyzej napisal lubie jak dochodze zeby facet wsadzil mi paluszek w pupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde cie to krecii ?? a napiszmi co jescze lubisz z pupka robic? mnie to kreci i che wiedziec jak mojoa kobieta n to reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z kalsyczym analkiem nie lubisz ? palki w srodku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zbója
A ja wam mówię, że nie ma ja dobry anal. robimy to z partnerem często, bo on jest taki kochany i wprowadził mnie w ten świat. dodatkowo wprowadza im wibrator kiedy on jest we mnie z tyłu. ale macie rację, to dla wytrawnych kochanków, jakby dwóch połówek jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon_111
Wiec walić się w dupe i bez gadania! Wiejskie dziwki co tylko pod kołdrą i po ciemku lubicie! Wykonać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tranny Boy
A ja lubie miec pupkę przeczepaną i wcale nienarzekam że jest źle . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×