Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem jaka jestem

HOMOSEKSUALIZM + adopcja= Rodzina /jakie jest twoje zdanie????

Polecane posty

Gość Spoko---
ale zaścianek ---> wlasnie o tym pisalam, to ze takie rzeczy jak patologie, pijanstwo, niechciane dzieci istenieją to nie znaczy ze są dobre i nie moga byc argumentem za tym ze gejom nalezy zezwolic na adopcje. Ja bym nie chciala miec dwoch ojcow i tyle, a juz dwie matki to kompletna tragedia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zascianek
Byl i bedzie,ludzie walcza tylko o swoje prawa,bo wedlug konstytucji czy wam sie podoba czy nie sa tacy sami jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi homoseksualisci nie przeszkadzaja, nie przeszkadzalby mi widok calujacych sie facetow czy kobitek. Sluby tez moga brac ale jesli chodzi o adopcje to wara :O w zyciu bym nie chciala miec dwoch tatusiow ani dwoch mamusiek, czulabym sie jak idotka bo wiem jakie sa dzieciaki w wieku przedszkolnym, w szkole podstawowej i gimnazjum. Takie dziecko nie mialoby szans na normalne zycie bo wszyscy uwazaliby je za uposledzone. Poza tym takie dziecko mialoby w przyszlosci spore problemy w relacjach damsko - meskich. Generalnie nie uwazam homoseksualizm za chorobe, jestem tolerancyjna ale sa pewne granice tej tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milona
to moze jeszcze pedofilom niedługo bedzie mozna ;legalnie seks z malymi dziecmi uprawiac wszyscy liberalni leczcie sie nie zgadzam sie na to zeby dzieci skazywac na cos takiego i mowie NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zascianek
do spoko Jezeli mialabym "kwitnac " w domu dziecka na pewno wolalabym byc adoptowana i w d...e bym miala kto by to zrobil.Polecam wizyte w takim osrodku,moze spojrzalybyscie inaczej,bo chyba troche idealizujecie rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrri
absolutnie nie sa tacy jak ja ! wypraszam sobie porównywanie ich do mnie to sa zboczency !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za chwila zadac beda swoich praw pedofile .zoofile i nekrofile a ty zascianek tez napiszesz ze sa to normalni ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zascianek
milon zastanow sie co piszesz,bo chyba nie bardzo rozumiesz kto to jest homoseksualista.Pedofilem moze byc kazdy niezaleznie od preferencji seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zascianek
nrii nastepna intelektualistka.Skad wy macie takie informacje,chyba z ambony. I nie obrazaj mnie ,bo jezeli nie rozumiesz pojec,to juz nie moj problem tylko twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko---
Pedofilem i zoofilem też się ludzie rodzą, nie ich wina że mają akurat takie zmiany w mózgu, a jednak nikt tego nie pochwala i nie uważa ich za równych. Co gorsza, wsadza ich się do więzienia! To dopiero jest nietolerancja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrri
pedofil zoofil i nekrofil tak jak homoseksualista jest osoba chora i nalezy to leczyc a nie ustanawiac prawa dla chorych nacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zascianek
do spoko homoseksualista zyje w zwiazku z druga osoba o takich samych preferencjach,wiec nie rozumiem o czym ty mowisz-nikomu nie robi krzywdy. Pedofilia i zoofila,to ZMUSZANIE kogos do okreslonych zachowan,wiec nie pieprz glupot,bo to przestepstwo podobnie jak kradziez,czy morderstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrri
a nekrofil robi komus krzywde? tez nie woiec to jest normalne pedał to pedał i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko---
Prawdziwi zoofile twierdza, że ich zwiazek ze zwierzeciem jest za obopólną zgodą i nikomu krzywdy nie robią, a tacy sie urodzili i tak kochaja i nic na to nie poradza. Nie stawiam homoseksualistow na rowni z pedofilami i mordercami, ale staram sie zwrocic uwage na fakt, ze nie jest usprawiedliwieniem dla adopcji to, ze "tacy sie urodzili".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zascianek
do ktorejs tam nekrofilia-to profanacja zwłok,tez karalne-zniewazenie przedmiotu kultu religjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrri
nehrofilia to seks ze zwłokami tez zboczenie jak homoseksualizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zascianek
nie myslalam,ze jest az tak zle.Zycze wam wszyskim powodzenia w waszych idealnych heteroseksualnych zwiazkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrri
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe skad to wrazenie,ze jestem biseksualna:-D ktos tak stwierdzil na poprzedniej stronie. ja juz wiecej sie nie wypowiem bo dokladnie wszystko co mialam do powiedzenia -powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×