Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ktoś mnie pozdrowił czy mi sie przywidziało? jeśli mam dobry wzrok, to też pozdro dla tej osoby:) a dla czego akurat dla mnie te szczególne pozdrowienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
albo ktoś kto przypadkiem nie chce aby dziwki typu izka 22 zobaczyly te perfumy na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty do niej masz
a dziwki to kogo przez to rozumiesz co? bo ja tu nie widze zeby jakies byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
Mam do niej dużo, bo na konkursy w sieci pisze jakie to gadżety dostała a tu nie podaje nic prócz dennych przewodników! Więc nie życzę sobie by dostała w łapska moje adresy,skoro swoje ukrywa! Osoby STAŁE piszcie swoje mejle(stałe to nie te co przed chwilą sobie założyły konto tu)! tylko te co je tu znam-jak wszyscy napiszą mejle to wyślę.Jestem stałą jedną z Was ale nie znoszę chytrusów z konkursy w sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mi nie wyślesz e-maila bo ze przed tem nie byłam zarejestrowana i nie pisalam pod stałym nikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
ale osoby które dostaną ode mnie adres mają go tu rzecz jasna nie ujawniać! Bo nie chcę żeby to coś ta rzecz- czyli izka 22 zobaczyło adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELO DAWNO MNIE NIE BYLO WROCILAM DOPIERO W NAD MORZA BYLO SUPER CHOCIAZ TROCHE CHLODNO A JAK MNIE NIE BYLO TO DOSTAŁAM - KATALOG FIRANEK -KATALOG POSCIELI -PODKLADKA POD MYSZ HEEL =PROBKI WKLADEK CAREFREE -TAMPONY OB -HEAD&SHOULDERS TO TYLE AHA DO TEJ OSOBKI OD PERFUM MI TEZ MOZESZ WYSLAC BEDE WDZIECZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ok
masz prawo na izke byc zla, ale powiedzialas tez ze nie chcesz aby te perfumy trafily do innych dziwek wiec sie pytam o kim ty wogole mowisz, mozesz sie okreslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
no to pod jakim edytko pisałaś zawsze?Bo jestem tu od paru miesięcy i CIę nie pamiętam.. skąd mam mieć pewność,że nie jesteś Izką 22?albo kimś z konkursów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na pewno ktoś mnie także postrzega jako dziwkę - nie rozumiejąc znaczenia tego słowa:) tak tylko pozwoliłam sobie napisać jednego posta :D oświadczam, że wyzywano mnie tu od sępów, idiotek, chamideł więc i opinia dziwki mi niestraszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez prosze o e-maila z firma wysylajaca probki perfum dasza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jedna z was
mozesz sie dziewczyno okreslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
ogółem ni chcę aby moje adresy wpadły w łapska chytrusom z konkursów w sieci,którzy tu czatują na nas a sami nie podają nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie do loreala przysłali mi próbke pure zone ok 12ml i 4 póbki w saszetkach z czego 2 to fluidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jedna z was
ale tu takich osob nie ma, wiec sie zagalopowalas wyzywajac dziewczyny od dziwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka22 => no czasy troche sie zmieniły, na pewno o tym wiesz :) ale dzieki i też Cie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha podaje linka do probek wkladek carefree moze sie komus przyda wprawdzie pisze z etylko na terenie niemiec wysylaja ale do polski tez mi doszlo tyle ze kolo miasta wpisalam polen http://www.carefree.de/ tam u góry macie cos takiego jak probe bestellen i na to klikacie i wypelniacie dane pozdrowka dla stalych i normalnych buźka żaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
Dobrze,osoby,które obecnie dały mejle dostaną adres ale mam nadzieję,że umiecie napisać po ang mejla ;-)?do nich? Ja się nie ujawnię bo bo co? Zeby być zbesztana? oooooo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z was a czemu nie jestes czarna? papaju nie przypominaj tamtej kłotni napewno wszystkim sie juz zapomnialo o niej:) jest oki a jutro przyjdzie Pan listuś :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
Dziewczyny z kafeterii was lubię. Ale byłam na konkursach w sieci i wiem,że tamtejsze osoby tu siedzą i z nas się śmieją tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalia ja tez z okolic Gliwic :D:D moze mieszkamy w tej samej wsi tylko nie wiemy?? :D:D Jak cos to moje gg 6403767 jestem na ukrytym rawie zaawsze. A jesli mozna to tye adresy perfumów tez na gg bym prosiła :) POzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jedna z was
podaj link tego forum na tych konkursach, tzn dokladnie ta strone gdzie to wyczytalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo =);) :D a zaraz zabieram sie do roboty i szukania nowych linkow no wkoncu dziewczynki musze sie zrewaznowac bo dawno mnie tu nie bylo wiec musze sie jakos odwdzieczyc za linki pozdro caluski w buźke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
Dziewczyny słuchajcie nie mam gg , więc będę słała na mejla ;-).adres perfum.Ale musicie do nich wysłać mejla po ang, oni potem odeślą ankietę i trzeba ją wypełnić po ang.I ślą te perfumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki:) Jestem nowa na forum, lecz w próbkach nie:) Zaczęłam na forum 13, lecz przeniosłam się tu, bo tutaj widzę fajną atmosferkę, ale tam od razu przyznaję, też nie była zła:]. Od razu mogę napisać, co dostałam już od początku swojej karierki: 1-Gadżety z Netii 2-HiPP herbetki 3-Nutrica kaszki itp. 4-Pocztówki z Niemiec 5-Ponownie pocztówki z niemiec 6-Katalog domów 7-5 różańców z USA 8-Próbki z Mincer Mona Liza 9-Próbki z Nivea dla dzieci 10-Próbki z Kolastyny 11-Próbki z Bieledny 12-Książkę o Biblii 13-Karmę dla psa, 2 paczuszki, Royal Canin 14-Brio, 3 reklamówki, katalogi, breloczek 15-Próbki z Ziaji 16-CD o trawnikach 17-Płytkę zespołu KanKan 18-Książeczkę \"Kobiece dni bez bólu\" 19-Gazetka o Fitnessie 20-Gadżety z Naturell 21-Próbki z Iwostinu 22-Próbki z Fenice 23-List od tych różańców I to chyba wszytsko ;) Mam na dzieję, że jestem już \'czarna\', bo się zarejstrowałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
Słuchajcie wszyscy,którzy podali mejle dostaną adres. Ale nie od razu.dziś pare osób jutro pare,pojutrze pare.Każdemu odpiszę.Ale nie każdemu od razu bo nie chcę by było jak z chanel kiedyś ,że w ciągu godziny dostali 400 mejli od nas ;-)Więc cierpliwości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×