Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hejka Wam!:) 🌼 Długo mnie nie było tutaj, dlatego że byłam na wakacjach, a wcześniej miałam malowanko w pokoju:D. Chciałam się tylko przywitać i poinformować, że nie będę się tutaj udzielała jak dotychczas, gdyż będę na nowym forum. Zaproszenie dostałam już wcześniej. :). I dobrze bo obawiam się, że teraz raczej bym go nie otrzymałała:). PrincetonGIRL jak tutaj czasem bywasz to Ci dziękuję bardzo gorąco:) za linka na to forum:). Jestem za tym aby zapraszać na nowe forum tylko i wyłącznie stałe dziewczęta stałe forumowiczki:). Bez obrazy oczywiście.:) Pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3r,rozumiem :D Tylko tam jest tak jakoś mało przyjzyscie wszytsko :P Ale spoko przyzwyczaje sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
i jeszcze DHL przywiozl paczke z USA a niej: Breloczek dlugopis drewniany w drewnanym etui podkoszulek czapka z daszkiem (skóra) 2 podkladki drewniano - korkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3r zgadzam sie z toba w 100%!! nowe forum jest extra, cisza spokoj i zabawa a nie to co tu, wieczne klotnie i wyzwiska i glupie posty glupich ludzi typu cipeczka czy jjak tam to szlo i jej slynne posty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Nie pisałam trochę czasu bo teraz nie mam netu w domu już ale oznacza to tylko,że będę rzadziej pisać ,co ,3 dni ale będę bo od koleżanki ;-) .. Dzięwczynki chciałabym dostać zaproszenie bo się udzielam wiadomo ;-) no i napisałabym tam co dostałam ostatnio a było sporo szoków !! paczkowych rzecz jasna. Właśnie czytałam zaległości i w sumie ok,że się przenieśliście bo nie będzie sępów! Jok3r podaj mi adresik to Wam napiszę moje łowy!!! kp4@wp.pl Narka do jutra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj jedna koperta z promocjami z Yes Roscher czy jak to sie pisze bo zamawiaam kieds tam kosmetyki a tak to pustka;) A mnie ktos zaprosi ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelsza007 na nowym forum wejdz w watek \"dla tych którym ciezko sie czyta to forum \" sa tam ułatwienia zeby nie trzeba było sie tyle naklikac i zeby wszystko było przejzyste ja jestem na forum gazety od bardzo dawna i jest o tyle fajniejsze od kafeteri ze własnie wszystko jest podzielone na konkretne dzialy i łatwiej wszystko znalezdz tylko trzeba sie przyzwyczaic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
tez chcialabym byc na nowym forum :) tylko ze nie wiem czy zasluzylam. Podalam kilka linkow (moje wypowiedzi od strony 195) i jestesm tez chetna do pomocy. studiuje germanistyke wiec moge szukac na stronach po niemiecku. ktos pisal ze podobno z Niemiec to duza szansa jest ze przysylaja. Pozdrawiam wszystkie dziewczeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
aha, chcialam sie jeszcze zapytac czy dostalyscie odpowiedz z Vichy. bo ja pisalam tam ze dwa razy, raz ze strony international i raz z polskiej. I ani razu nie dostalam odpowiedzi:( to ciekawe taka renomowana firma (tam mi sie wydawalo) i ma napisane "twoja opinia jest dla nas wazna" a nie odpisuje na komentarze i zapytanie. Smiesza mnie te wszystkie firmy ktore nie odpisuja, sa w moich oczach niewiarygodne i nie dbaja o klienta. Lepiej jakby sobie taki tekst odmowny przygotowali i chociaz odmowe wysylali a nie ..cisza ..nic!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do Jok3ra :P Dlaczego nie chcesz mnie przyjać na nowe forum? Przecież udzielam sie juz od maja :D Do T_I_N_K_A - ja tez jestem \"starą\" forumowiczką i nie mam zaproszenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanusia piszę po raz kolejny, że nie odemnie zależy ostateczna decyzja. Wspólnie z dziewczynami decydujemy kogo przyjąć i jeśli są jakieś sprzeciwy to odkładamy takie zaproszenie i czekamy co czas przyniesie. W Twoim przypadku przeważyła afera z lukpiwem, w której okazało się, że jesteś w konkursach i podajesz im adresy. Wiem, że twierdziłaś, że podawałaś fałszywe adresy i takie tam, ale przyznaj sama, że takie zachowanie nie budzi zaufania. Miałyśmy już jedną przykrą historię i staramy sie teraz zapobiegać powtórkom. Nie zostajesz całkiem skreślona, ale musimy się przekonać czy można Ci zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
blanusia1 : udzielac a udzielac sie jest roznica .Sama wiesz jeszcze sie pytasz czemu cie nie chca przyjac poprostu cie nie potrzebuja.Krecisz ,wyludzadz , zulisz gdzie sie da sama wiesz zreszta , a udajesz slotka ,tlumaczac sobie i wszystkim ze sie udzielasz.To tyle mojego "kazania" na dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
oczywiscie moja wypowiedz jest czysto informacyjna nie chce tu wszczynac zadnych wojen itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
czy ja jestem ignorowana czy tylko mi sie zdaje? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wass gadżetomaniacy:) Od krótkiego czasu zajmuje sie tym wlasnie co Wy:) Jak narazie powysylalam mnostwo maili i czekam na paczki. Pozniej dam znac co do adresow. Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze otwieracie nowe forum.Na starym udzielalam sie. Teraz po powrocie z wakacji zaczne znow sie udzielac. Przyjmiecie mnie tez? jestem osoba ktora nie robi problemow i pomaga chetnie innym i sie zawsze wypowiada na kazdy temat:) moj meil:megwa@tlen.pl pozdrowki dla probkomaniaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis u mnie przesylka z urzedu miasta warszawa a w niej: smycz, zapalki, dlugopis, przewodnik, 2 foldery, puzzle i przypinka:) Mam nadzieje ze ktos zostaje na tym forum bo na ten elitarny nie mam chyba co liczyc. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Interesuję się gadżetami-zbieram je już od roku. Nie raz podrzucałam Wam adresiki na ciekawe rzeczy-m.in. darmową mapę Polski, próbki kosmetyków, pierwsze firmy przysyłające gadżety. Przez ten czas zżyłam się z Wami-pomimo iż dopiero teraz się zarejestrowałam-wcześniej odzywałam się i podawałam adresy jako \'pomarańczowa\'. Jednak widze że większosć najepszych forumowiczek, które podtrzymywały ten temat przy życiu, jak ludzka_istota, PrincetonGirl, papaja, Jok3r, hekatesk itd, przeniosły się na inne forum. Jeżeli nadal wymieniacie się tam adresami firm przysyłających gadżety, to bardzo chętnie się z Wami zgram, i będę współpracować. Ze swojej strony mogę Wam zaoferować pomoc przy tłumaczeniu miali (mogę Wam podać moje formułki-mam je w 3 językach-ang, niem, fr) oraz dalsze adresy firm wysyłających gadżety (przez okres roku nazbierało mi się ich dokładnie 173 - nie wliczając miast, ambasad itp) Jeżeli mi zaufacie i zechcecie przyjąć na forum, z chęcią się z Wami podzielę. Jeżeli wyrazicie zgodę-oto mój mail: kochampivo@tlen.pl Pozdrawiam PS: Szkoda że Was tu jużnie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę was kochane o adres stronki gdzie można otrzymać próbki tamponów o.b. serdecznie wam z góry dziękuję dla was 🌼 i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja dzisiaj dostałam dtroszke przesyłek Wiec tak po koleji litonosz juz zaczyna narzekac hehe ale co tam ... Wiec : DERMIKA - 10 PRÓBECZEK ;-) IWOSTIN - 4 PRÓBKI COLOPLAST - JAKIES ULOTKI Z ZESPOŁU MUZYCZNEGO 1 PLUS 2 - PŁYTA Z ICH MUZYKA Z FOREVER LIVING - 5 PRÓEK Z WARSZAWY - ZAPAŁKI, SMYCZ PRZYPINKA, NAKLEJKI I FULL BROSZUREK O WAWIE aHA Z AMBASSADY W SZTOKHOLMIE DOSTAŁAM ODPOWIEDZ NEGATYWNA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj marniutko tylko kopertka ze Świecia i tylko notes, ale za to ładny. I tak się cieszę strasznie że w ogóle dzis coś przyszło:) 😘🌼 dla tych, co tu zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos-mam pytanko:) po jakim czasie dostaliście paczuszkę z Warszawy, i czy dostaliście od nich odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jestem ... sorry, jok3r jakoś nie mam czasu zeby sie wczytywać w tamto forum na gazecie :( nie chce sie tam rejestrować i w ogole, nie wiem co z danymi - nie chce tam podawać... a przecież tamto forum i tak kazdy moze czytać a tutaj i tak moderatorzy wycinają te bezsensowne wulgarne posty... moje zdanie - nie widze sensu przenoszenia forum na gazrte chyba ze zalozymy tu nowy topic :):):) 🌼 😘 ❤️ dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam bardzo ciężką przesyłkę z Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji- nie ma co postarali się: - Adventure Travel w języku angielskim, - Chorwacja jak obraz, obraz jak Chorwacja- po polsku (cudne zdjęcia), - Wykaz hoteli 2005 w języku polskim, - Camping Caravanning+ ceny 2005 po polsku, - Pokoje, apartamenty i domy+ ceny 2005 w języku polskim, - The Wondrous natural Heritage of CROATIA po angielsku (cudeńko ta Chorwacja), - Mapa samochodowa i mapa turystyczna w jednym, - Gratis polski 2005 (informacje praktyczne dla turystów). ######################################################## www.chorwacja.hr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×