Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja juz naprawde nie rozumiem... przeszkadza Wam ze jok3r i inne dziewczyny ktore siedzą teraz na gazecie.pl piszą i tu? to nie czytajcie! ale problem... czy ktoś Wam każe wchodzić na ten topic? jejuuu ale problemy... nie wiem czy to już pisałam tutaj, ale jak nie odpowiada Wam forum na warunkach jok3r to załócie własne i tam wrbujcie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Droga Pani, z pewnościa gdyby mail trafił do firmy produkujacej Nałeczowianke, byloby im niezmiernie milo. Wtedy rowniez otrzymalaby Pani info na temat gadzetow Naleczowianki. Firma Coca Cola, do ktorej trafila wiadomosc nie jest producentem tej wody tylko KROPLI BESKIDU, MULTIVITY, VITY i BONAQA. Patrzecie jaka pomyłka !! Napisalam do Coca Coli Naleczowianka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umer
fajnie, ze do mnie nic nie przychodzi. skrzynka swieci pustkami już ktorys dzien z kolei mimo, ze dostalam kilkanascie potwierdzen wyslania :(( to pewnie te ch... z poczty mi zaj...ły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie mnie??? wrocilam niedawno i co widze?? jejku nadal dojsc nie moge co tu sie porobilo.. jakies rozbicie jednego stalego forum i co to za nowe, prywatne forum?? jejku dziewczynyyyyy co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Papaja
A ty się nie odzywaj!! Mówisz tak ponieważ zapewne zostałaś zaproszona do tamtego forum...a nam tu jesteś zbędna więc idź i tam wymieniaj się adresami a od nas się odchrzań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do x y z
Im coś nie pasi że wiele osób kopiuje ich adresy..., ale to forum zostało przecież stworzone po to aby pomagać innym więc nic nie poradzish...one chcą otrzymywać adresy i jaknajszybciej do nich pisać aby to one jako pierwsze dostały te różne rzeczy a nas mają w dupie... "ale na głupotę nie ma leku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meffissto
ja tez dostalem do Cimoszewicza kaszurka podaje link:)piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa xyzgirl Długo już jestes Próbkomaniaczka??:-) Ja dopiero od niedawna (z 5 dni:P) Ale dostałam już: Grupą ksiązke z płytą Cd (ponad 300 stron) z domami Próbki z zjaji i ulotke (2) Próbki z Iwostinu i ulotki (3) Kolorowanke Probke Herbatki i ulotki Iiii Takj sie cieszee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-kto i dlaczego zamknal tamto forum????jejku tylko na troche was zostawic...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisalysciie do Warki? pewnie tak i co? ??? bo ja napisalam i czekam. Z Panasonica dostalam odpowiedz ze nie z uwagi na duza ilosc prosb nie moge mi gadzetow przyslac ale moge dostac katalog Panasonica na rok 2005. Chce ktos ten katalog to piszcie do nich, adres znalazlam na ich strone a jak ktos chce to moge tez podac ten z ktorego przyszla odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Ja dostałam (dzisiaj i wczoraj!) z Warszawy Ze słupska z Hipp - tylko ulotki!! Z Iwostinu -4 Z Kolastyny - 6 Z Forever -3 O Wiedniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
A ja dziś dostalam sliczne etykiety, podkladki pod piwko i broszurke =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
widze ze wiekszosc osob mnie tutaj nie potepia.A co do zaproszenia nie chce i nie chcialem go chialem zobaczyc jak bedzie wyglodal watek ale widze ze pomimo tego ze ja nie pisze dalej sie miedzy soba klucicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym...pare by sie znalzało jakiś stronek..choc i tak na pefno je znacie ! Ale to potem bo mykam na dwor.....w koncu ostatni dzien Wakacji!!!!!! Ach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×