Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

marysiu:) na samym dole ankiety jest przycisk wyslij. nie ma go u ciebie to dziwne:( a powinien byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
nie ma:9 wiem ze powinnien byc ale nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papierowe
nozyki jak mozna zamowic ta kartke????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie
co stalo sie ze strona www.kiway.net?? czy ktos moglby to przetlumaczyc?? bardzo prosze Voici un peu de nouvelles sur kiway : Nous multiplions les appels téléphoniques pour qu'on effectue des tests sur notre serveur. Malheureusement c'est toujours assez lent, nous sommes conscient que fermer comme cela kiway est tres risqué mais pour nous c'est le seul moyen de pouvoir assurer que les informations sont bien enregistrées. Cela constitue aussi un gros manque a gagner puisque nos systemes sont completement a l'arret, publicité, kipaks,.. Bref vous l'aurez compris, nous nous mobilisons pour pouvoir ouvrir le plus rapidement possible. Nous en profitons aussi pour effectuer les corrections de bugs sur certains jeux (ubot,...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jestem tutaj nowa, ale przeglądam wasz topik od dawna. Od wczoraj przychodzą do mnie pierwsze paczuszki, więc już spieszę wam napisać że dostałam: 1. Próbki kosmetyków od Caudalie (aż 11) 2. Poradnik na CD o pielegnacji trawników 3. Próbki kosmetyków od l\'Oreal Paris (szampon 50ml, krem nawilżający, żel do mycia twarzy, krem przeciw zmarszczkom, podkład Translucide)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jestem tutaj nowa, ale przeglądam wasz topik od dawna. Od wczoraj przychodzą do mnie pierwsze paczuszki, więc już spieszę wam napisać że dostałam: 1. Próbki kosmetyków od Caudalie (aż 11) 2. Poradnik na CD o pielegnacji trawników 3. Próbki kosmetyków od l\'Oreal Paris (szampon 50ml, krem nawilżający, żel do mycia twarzy, krem przeciw zmarszczkom, podkład Translucide)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myśłam że dziś to już nic nie przyjdzie a jednak... przyszło: -naklejka, kolorowanka z Heel -notesik i makulatura z Biomaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi prawie wszedzie poodmawiali niestety :P hehe :P ale dostala katalog od Natirelli i niby książeczke od Cetalergin :P a ta ksiązeczka to bardziej broszurka :P hehe :P no ale coz... bede czekac dalej :P i wysylac nowe maile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) a tu macie adresik pomocny przy szukaniu urzedow, ambasad itp http://www.pkt.pl/przewodniki a mi zatwierdzily ze cos przysla - Iwostin - Ziaja - Royal-canin - to dla mojego kotka :D odmowily - WP mowisz jakies ostre brzmienie? :) uwielbiam takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) a tu macie adresik pomocny przy szukaniu urzedow, ambasad itp http://www.pkt.pl/przewodniki a mi zatwierdzily ze cos przysla - Iwostin - Ziaja - Royal-canin - to dla mojego kotka :D odmowily - WP mowisz jakies ostre brzmienie? :) uwielbiam takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cornelia, ja slucham rocka, jesli masz wiecej linkow do darmowych plytek z ta muzyka to je tutaj wrzuc. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka dzisiaj dostała: - 3 próbki od ERIS, 2 ulotki - 6 ulotek od marinexu -list z rekrutacji Uniwersytetu Łódzkiego (z tego się cieszę najbardziej) :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Umer :) to chyba wszystko co mam.. nic wiecej nie znalazlam:) ale i tak jest swietnie prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bede szukać na gwałt czegoś za darmo (katalogi i płyty) jak coś to albo nacka albo jutro z rańca zarzucę tym co uda mi się wyszperać :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MALOLKA czy mozesz napisac email lub strone l\'Oreal Paris czy pisalas emaila czy wypelnialas ankiete/???? mozesz podac wiecej info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×