Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość szokooooo
ale nedze zrobilyscie z tego forum straszna!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokooooo
własnie przez takie wiesniary jak ta wyzej ( nie Ty Patrycja)siedza cichutko jak mysz pod miotła i odezwa sie na chwile tylko zeby kogos sklnac ze nie podaje adresow.worownia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem na forum jok3r.kiedy zaladaly nowe forum,mnie akurat nie bylo jakis czas i jak wrocilam one mialy juz swoje forum.zaproszenia nie dostalam.szanowne kolezanki o mnie zapomnialy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie bylo mnie na forum 1 dzien, a tu taka akcja - wyzwiska, kolejne prywatne forum... ech... co do bonduelle - pisalam do nich 2 tygodnie temu, tez mi obiecali cos przyslac, ale sie nie doczekalam. juz mi tak pare firm obiecalo cos przyslac, a po przesylkach ani widu ani slychu :/ nasuwaja sie 2 odpowiedzi: albo te firmy sa nieslowne, albo przesylki \"gina w akcji\" na poczcie :( dzis dostalam przesylke z firmy andropol - polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 5 przesyłek: 1. Przewodnik po Liverpoolu : traveltrade@merseyside.org.uk 2. Przewodnik po Dennis : http://www.dennischamber.com/html_guidebook.php 3. Próbki z Iwostinu (7) : iwostin@iwostin.pl 4. Z L\'ambre próbka perfum (2 ml), kalendarzyk i katalog z cennikiem : office@lambre.net 5. Próbki kosmetyków ze Stiefel (9) : http://www.stiefel.com/contact/contact.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do umer-----> ta firma andropol to co to za firma bo w google sa rozne i nie wiem ktora wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pytania o próbki perfum to dostałam ostatnio meila z taką odpowiedzią... Witam. Dziękuję za e-mail. Jest nam z tego powodu bardzo miło. Oczywiście istnieje możliwość otrzymania kilku próbek i katalogu. Proszę powiedzieć jakie próbki Panią interesują (5 sztuk), a wyślemy je niezwłocznie. Próbnik ze wszystkimi próbkami można nabyć na dwa sposoby. 1. Zamawiając cały próbnik w cenie 90 zł 2. Zostając członkiem klubu FM i zamawiając próbki w cenie 70 zł, lub próbnik i dwie perfumy za cenę 90 zł Serdecznie pozdrawiam. Odpowiedziałam na niego ale jeszcze nic do mnie nie doszło http://fm.ebit.nazwa.pl/ - strona firma@ebit.rz.pl -adres email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4_4_4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4_4_4
Malolka -a ty jakie gadzety dostalas ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz na góre strony tam jest post z rzeczami które dzisiaj dostałam. A z innych to jeszcze z ambasady Portugalii, z Caudalie, Marinex, Yves Rocher....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM PYTANIE
chce zamowic przewodnik o N.Y czy napewno przysylaja do polski? i od razu mam wpisac swoje dane czy najpierw zapytac czy przysla?????? a wolalabym zapytac ale nie wiem jak? moze ktos napisze /? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak dziewuszki chyba zostane z wami bo tamto nowe forum po -pierwsze ma az 4 forumowiczki:P -drugie zawiesza sie -trzecie czekam juz 6 godzin na link aktywacyjny:/ a wiec miala dobre checi ale dupa! a u mnie dzis duza koperta a w niej smycz, długopis oraz wydzierany notes formatu a5 a to wszystko od firmy: http://www.LovatoElectric.pl wchodzac w kontakt znjadziecie ich meila! papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka belka
cipeczki mam adreski na zajebiste gadzeciki z zzagranicy (czpeczki, koszulki, radyjka, parasolki, szaliczki, wazoniki itp.) mam tego juz w huj wiec piszcie do mnie maila podam 20 pierwszym cipeczka adresy ;) z_czerwona_kartka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×