Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do NIVEI
nie wiem czy jest darmowe bo nic takiego tam nie wyczytałam, ale na pewno jest tylko dla ludzi z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NIVEI
nie podpisałam się. marzenkaatb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivea jesteś na liście jeśli w dalszym ciągu nie będziesz mogła wejść na forum to już nic nie poradzę. Dostałaś maila i mam nadzieję, że zastosujesz się do tego o czym w nim napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhyhyhyhyhy
znalazłem wypowiedź jok3r. przeczytajcie sobie. szczególnie zwróćcie uwagę na końcówkę. 13:21 jok3r Wiecie co dziewczyny. Specjalnie się pofatyguję i poszukam jeszcze raz tych adresów, bo nie chcę, żeby mnie o cokolwiek posądzano. Ewelinas nie obraź się , ale jak już mam podać te linki ( jak je znajdę) to podam wszystkim na forum, bo nie jestem zwolenniczką podawania sobie priv adresów. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezidentyfikowana-co masz do nas?do mnie i nivei? to jest raz, a po drugie to WCALE nie musze ci pasowac.. a co to znaczy komus spasowac-nie wiem (i jakos nie mam zamiaru sie dowiadywac)bo spasowywac ci tez nie mam zamiaru, po trzecie to niejest twoje forum, wiec chyba zbyt wiele to ty do powiedzenai nie masz-mozesz tylko powiedziec swoje zdanie. a po czwarte to ja uwazam ze ty cala jestes jakas niezidentyfikowana-i czepiasz sie i nie woadomo o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhyhyhyhyhy
no cóż prawda o SZ.P joker wyszła na jaw, wystarczyła tylko jedna znaleziona przeze mnie wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha- zapomnialam Wam powiedziec-bo dopiero dzis rano to ze skrzynki wyciagnelam od komitetu wyborczego kalinowskiego dostalam jakies 2 gazetki \"wiadomosci wyborcze\"jedna ma date sierpien, druga wrzesien:0 i 10 takich samych! malych kalendarzyków (wiecie takie jak wizytówka)na rok 2005/2006 i po co mi ich tyle? chyba robili porzadki i mi te resztki wyslali:0 chyba je oddam. gdybym wiedziala ze mi taka makulature przysla to bym wcale do nich nei pisala-jak to sie dzieje ze wy choc dlugopis dostajecie a ja takie \"smieci\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała dostac jakiś długopis, notes czy co, ale dostaję próbki, ulotki, pocztówki i smycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz jestem na tamtym forum :P przykro mi was opuszczac ale mam dosc tych idiotycznych kłutni papa :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spier***** małpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA ty dyslektyku
KŁÓTNI SIĘ PISZE DEBILU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulzylo ci glupia cipo???? wiesz..szkoda mi dziewczyn ktore sie tu z toba mecza,, i najbardziej ciebie wiedze ze meczysz sie sama ze SOBA ze swoim mozgiem o ile go masz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka
ja was nie rozumię dziewczyny. po jakiego grzyba sie tak kłócićie.nie lepiej żyć w zgodziee???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka
dawajcie adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby, która to żekomo mnie obnażyła hehe. Powiedz mi dziecko drogie o co Ci chodzi. Myślisz, że jakąś bombe odkryłeś i skandal zwęszyłeś. To mam dla Ciebie złą wiadomość. Coś z Twoją główką jest nie tak, bo nie zrozumiałeś sensu tamtej wypowiedzi. Wtedy chodziło o to, że jak jestem na tym forum to nie podaję adresów na priv czyli maila, bo by to było nie w porządku wobec dziewczyn. Teraz jestem na tamtym forum i nie podaję adresów na tym. Proszę Cię czytaj dokładnie i zastanów się troszkę dłużej zanim coś napiszesz, bo teraz wyszedłeś na małego idiotę. Zresztą nie kumam czego wy się tak ciągle nas czepiacie. Ludzie czy niektórym naprawdę aż tak przykro, że nie są tam, że ciągle o tym gadają. To już jest żałosne. Dajcie na luz i zajmijcie się adresami, a nie głupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny monolog
a ty marzenkaatb sie zamknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlatego że poziom mojej inteligencji znacznie przekracza twój to niei będę odpowiadać na twoją zaczepkę i wszystkim innym też odradzam, a ty jok3r nei daj się sprowokować przez takie \"coś\", bo to jest za niski poziom dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpaska
chyba dawno nie miałyście kutasa w cipach i ustach (a może nigdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna16
zgadzam się. ja sypiam z facetami codzień i niemam problemów z głową tak jak np.jok3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katzrzyna16
...i cipkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaa
ale wy dzieci macie wybujała wyobraźnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×