Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

do ________________ : no to po jakiego grzyba wchodzisz tutaj, jak tam teraz siedzisz i grzejesz cztery litery? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Hej dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
dziewczynki wiecie moze jaki jest mail lub link do pudliszek?? Powie mi któraś :) Z góry dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea26
dlaczego nie udacie się np na Targii turystyczne, tam można dostać mnóstwo darmowych gadżetów, brochurek, przewodników... Poniżej lista Targów Turystycznych http://www.pot.gov.pl/menu1/tiw/polska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allka
trutka22 Nic trudnego www.pudliszki.pl, kontakt ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
od sld to byla męska KOSZULA koloru czerwonego z małym napisem www.sojusz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
ok dziewczynki dziękuje ale chciałam cos gotowego bo mi strona nie chce wejść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
www.campina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
radze napisać do campiny (dostałam niedawno 2 długopisy i 2 magnesy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
ok teraz biore sie do roboty bo dużo zaległości mam, a adresików sporo :) Pozdrowionka dla stałych i normalnych, a także nowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalogi z odzieżą
http://landsend.com/cd/catalog/0,,,00.html?refer=@2Fcd@2Ffrontdoor@2F0@2C@2C@2C00@2Ben@2DUSS@5F01DBC@2Ehtml&sid=2254142357918151640 Z tego adresu zamówiłam i otrzymałam katalogi z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalogi z odzieżą
Wyszły jakieś bzdury. Wrzućcie ten link a potem z lewej "katalog request" http://landsend.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znacie jakies stronki, e-maile firm, które wysyłają próbki perfum [albo wystarczy firmy co produkują perfumy] to podajcie! plis ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio, pisałam wcześniej.... (dostałam 5 paczuszek - katalog unicefu i książkę z ambasady palestyny, reszta paczek to same ulotki) A co do tych perfum to znalazłam meila z odpowiedzią z firmy Ebit...ale jeszcze paczka do mnie nie doszła: Dziękuję za e-mail. Jest nam z tego powodu bardzo miło. Oczywiście istnieje możliwość otrzymania kilku próbek i katalogu. Proszę powiedzieć jakie próbki Panią interesują (5 sztuk), a wyślemy je niezwłocznie. Próbnik ze wszystkimi próbkami można nabyć na dwa sposoby. 1. Zamawiając cały próbnik w cenie 90 zł 2. Zostając członkiem klubu FM i zamawiając próbki w cenie 70 zł, lub próbnik i dwie perfumy za cenę 90 zł Serdecznie pozdrawiam. Jolanta Popek Proponuje ci wejść na ich strone http://fm.ebit.nazwa.pl - poszukaj sobie perfumików które cię najbardziej interesują i napisz do nich (od razu napisz im nazwy pięciu i poproś o ich próbki i katalog...myslę że napewno ci wyślą, a przynajmniej szybciej niż mi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym powiedzieć dziewczynom, które piszą do mnie na maila z prośbami o napisanie tekstów maili do firm po angielsku, lub które prosza mnie o linki czy adresy e-mailowe do firm, aby zaprzestały swoich daremnych starań i ruszyły trochę głową lub poprzeglądały to forum - a napewno wszystkiego się dowiedzą. Wszelkie info umieszczam własnie tutaj!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindsay
BARUŚ!!!! skad jesteś??? ja cię znam:P znam barusia, ktora ma naimie arek, moze to ty :P:P zglos sie do mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYPOMINAJKA!!! ale za te próbki trzeba zapłacić! ;/ napisałaś maila od tej firmy i tam wyrażnie pisze 70 lub 90 zeta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sory... za te próbki trzeba zapłacić gdy sie zamowi CAŁY PRÓBNIk.... sory, nie przeczytałam dobrze ;*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Hej dziewczynki! (a szczególnie patrycja i przypominajka) Dziękuje ci przypominajko za stronke gdzie można otrzymać darmowe perfumiki! Już do nich napisałam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×