Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

triniti możliwe, jeśli nie wręcz prawdopodobne. Chdzie Ci o adres na mapę Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeeewniak
jacek@jet.com.pl mnostwo dlugopisów ,koszulka xxl i podkladka pod mysz pllecammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siti
Hej.Mam pytanie do Madzi( nie podała maila wiec pisze na forum) Napisalaś ze dostałas probki z Diora...Co im napisalas?? Nie jestem dobra z angielskiego:( Moze ktos na forum mi pomoze !! ktos moze mi napisac po angielsku jakies nie złe uzasadnienie prosby o darmowe gadzety...:) bede wdzieczna Siti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę drogie
Co ty z więzienia jesteś albo z poprawczaka ,że tylko rano takie teksty możesz pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolka17
lepiej-jestem obecnie na oddziale Szpitala Psychiatrycznego i tylko rano mam dostemp do neta, no chyba że dam lekarzowi pomoczyć to mi pozwala czenściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonko w tym momencie dziewczyno przegięłaś. Spawdź pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj niewiele no ale zawsze MINCER MONA LIZA- chyba cos im sie pomieszalo bo znowu mi przyslali 7 probek OSKAR INTERNATIONAL TRADING- probka herbaty i ulotka AMBASADA NIEMIEC- broszury i katalogi i nie wiem czy babt z poczty czegos nie wyjely bo przesylka przyszla uszkodzona no i to na tyle dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś
Piszcie do Henkel. Ja dostałam od nich opakowanie wosku do włosów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś
Na jaki adres piszecie do MINCER MONA LIZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gatta --->>>>gruby notesik....długopis....piękny breloczek w etui :) Mavel --->>>>>pilniczki -->6 do pazurków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka prizeeczka
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ciepeche
Ciepeche to nas chyba lubi bo nas tak częst odwiedza.Chyba kolejne radyjko dostał(a).No to mamy całą kolekcję! Pozdrówka dla ciebie ciepeche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
dziewczynki pomóżcie czy znacie jakieś fajne stronki z fajnymi fryzurkami, przede mną studniówka i mam wielki problem kompletnie niewiem w co sie uczesać a co najgorsze nie mam koncepcji, te wszystkie koki, dostaje od nich apopleksji, sama niewiem doradźcie mi nie zostawiajcie w potrzebie proszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
wszystkie dziewczyny proszone są o podanie maili tu na forum założyłam nowy topik by te pasożyty nie siedziały nam na głowie wiec podawajcie szybko i zmykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
wszystkie dziewczyny proszone są o podanie maili tu na forum założyłam nowy topik by te pasożyty nie siedziały nam na głowie wiec podawajcie szybko i zmykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
agaciabytom--->widzę że jesteś nowa lecz nie wszczynałaś kłótni i co najważniejsze jestes zarejestrowana zaraz na maila dostaniesz adres nowego forum i nikomu nie podawaj adresu i nie pisz każda dostanie w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to dostałam dzisiaj - z Ambasady Holandii - 7 map (takich samych ) , broszurki, 2 magnesy w kształcie tulipana i 2 takie niby breloczki na sznureczku w kształcie holenderskich buciorków:) - od neste - karme dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
Możecie również podawać nr gg i maile na co bede mogła to podam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepechekochanieee
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
ten topik jest po to by ten rozreklamiacz ciepeche nie właził nam kopiuje tekst i wkleja a to gucio praawda wiec jeśli nie chcecie tego ciepeche to prosze podawać maile lub nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
JUŻ WAM WYSŁAŁAM BO WAS ZNAM I WIEM ŻE JESTEŚCIE OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepechec
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
CIEPECHE-wysłałam na gg do admina że nam tu życie trujesz powiedział że zaraz cie zablokuje chyba że sie odczepisz to go odwołam czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×