Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

do KaRoLki: kochaniutka czy to Ty pisałaś coś o hildegardzie? znalazłam ich stronę i maila, ale mail mi do nich nie przeszedł, dostałam informację, że ten adres nie istnieje; jeśli mogłabyś złotko powiedz z jakiego maila korzystałaś:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj próbeczkowa
to już było z tysiać razy ile można weź sobie poczytaj wypowiedzi stokrotki, ona chyba pisała na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobrek na rondelek:) ...widze, ze burza mozgow przeszla przes te stronki w ostatnim weekendzie;) ..... u mnie dzis dwa opakowania tamponikow OB oraz pudeleczko z schering:) stronki znane i lubiane:P pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 próbeczkowa --> parę stron wcześniej pisałam jak powinien być napisane meil i co powinien zawierać :) poczytaj trochę stron wstecz Wczoraj były pustki, a dziś troszku przyszło (znaczy przyniósł mi gość z Poczty w skrzynce :P i powiedział, żebym to sobie wysypała, a skrzynkę mu oddała :P ) - AMBASADA EMIRATÓW ARABSKICH (folder, album, widokówki) - Dr.IRENA ERIS (jedna próbka, kilka ulotek) - KOŁOBRZEG (foldery, mapy, widokówki, dwa bryloczki, reklamówka, płyta) - AFM (katalog, folder + widokówki o Andrychowie i długopis) www.afm.com.pl - STAROSTWO POWIATOWE W SIERPCU (widokówki, mapy, foldery, długopis) - LEOMARK (katalog zabawek) www.leomark.pl - POWIAT NOWOSĄDECKI (foldery, płyta, mapa, widokówki, 2 długopisy, koszulka) Na dzisiaj to wszystko :) Po za tym pozytyw od Świebodzic oraz negatyw od AQUOLINA :D Pozdrówka 🌼 - DULUX (foldery) www.dulux.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lady_Stokrotko 21 :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ...nio jest jest wiosna:) slonko slicznie grzeje, juz plaszczyk wisi w szafie a skorka na plecach ...jak fajnie czuc w powietrzu zapach ciepla:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć AleSsSa_91 🌼 Też się właśnie cieszę :D mam plan pojechać gdzieś w plener porobić zdjęcia :) Tylko jeszcze mało zielono jest :( Ale w zeszłym roku znalazłam super miejsce niedaleko za moim miasteczkiem ... genialne ... stary barak, przy torach kolejowych, dookoła las, a barak jest caaały obrośnięty winogronem :D mówię wam ... bajerancko to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju jakaś ty
dziwna stokrota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) A jak dostałyście pierwszą przesyłkę z Tołpy to tam jest darmowa ta karta i próbki tez darmowe przychodzą? Sorki że się tak pytam, ale akurat dodałam wszystkie niezbędne informacje do przesyłki i chciałabym wiedzieć na 100%. Tylko mnie nie zwymyślajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady 🌼 OoOo To Ci pozazdroszczę takiego pięknego miejsca ;)) Ale się rozmarzyłam...;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusssiu: tak, wszystko jest darmowe (chyba, że coś zamówisz); ja jestem już zapisana do Tołpy od jakiegoś czasu i jest to darmowe członkowstwo:):):) pozdrawiam wszystkie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ze tutaj pisze
ale chciałam zapytac, czy byłby ktos chętny zeby wysłac do mnie tego maila od tego nivea goodbye cos tam :) martusia1414@interia.pl z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! U mnie, dzisiaj, tylko katalog IKEA. No, ciesze sie, ale co z reszta przesylek ?? Ja pytam. Ta PP dziala naprawde do d..y !!!!! PP czytaj jako Poczta Polska. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis pustki... ale za to humor poprawiłam sobie w parku :) cały dzien spędziłam na słoneczku :) przecudna pogoda...motylki pierwsze widziałam i pierwsze stokrotki :D a jutro dzien kobiet :) pewnie i tak mój facet zapomni :P wiadomo,w koncu to TYLKO facet :) dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny 🌼 Żeby żadna nie poczuła się niedoceniana życzę wszystkim z okazji Dnia Kobiet: - faceta baaaardzo kochanego, dobrego, przystojnego, miłego, inteligentnego - kasy w portfelu na wszystko co będziecie chciały - samych dobrych kosmetyków - pełnych skrzynek i samych pozytywów co dnia I ogólnie tego co sobie tam życzycie :D Całuski dla was i wiele kwiatów jutro, a ode mnie prócz życzeń: 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od grzechu zaczął się jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał - jest więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła; daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza; jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód, jest jak anioł i demon, jest jak upiór i cud; i szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem - KOBIETA – aha 🌼🌼🌼🌼🌼 wszystkiego najlepszego kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
No właśnie systkiego naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane 🌼 Dzisiaj u mnie tylko jedna paczuszka, ale za to ciekawa: Urząd Marszałkowski w Warszawie: - koszulka - kilkanaście balonów - mapy - foldery - 3 portfele - taki duży, gruby, bajerancki długopis :) Wszystko z napisem \"MAZOWSZE\" :) Po za tym przyszła z allegro przywieszka w kształcie gitary :D genialna !!! Pozdrawiam i miłego dni kobiet 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
a ja mam dzisiaj imieniny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobietki!!! Aby wszystkie Wasze drogi i dróżki były usłane dzisiaj samymi różami:) Serdeczne życzenia dla Marushy:):):) Wyjątkowo miłego dnia wszystkim forumowiczkom:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusha =>to wszystkiego naj 😘 u mnie dzis tylko rachunek...zawsze to cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) o tak wszystkiego naj naj wspanialszego;) u mnie dzis tylko allegro o mnie pamieta i chlopcy z pracy;) buzka kochane w ten sloeczny dzionek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie kobietki; firma SPA PLANET wprowadziła na rynek nowa serię kosmetyków Bioetyc Corpo Nuovo, koleżanka już dostała próbkę, ja dzisiaj wysłałam maila, jeśli chcecie spróbujcie: www.spaplanet.pl , pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem totina
wszyscy podają jakieś normalne i znane adresy a ty zawsze jakieś od czapy, w ogóle nie wiem czy próbować co to jest spa planet, co? a wcześniej jakiś mosad czy pol sagniere, skąd ty to bierzesz czy te firmy w ogóle istnieją? czy coś od nich dostałaś, czy ściemniasz co? dlaczego nie podajesz jakis sprawdzonych rzeczy? skąd mam wiedzieć czy twoja koleżanka w ogole istnieje, poza tym nie lubię wysylać maili, nie znasz jakis stron z gotowymi formularzami? nie traktuj tej wypoeidzi złośliwie, ja tylko pytam, jak możesz to odpowiedz, dobrze, ja też pozdrawiam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do komentarza nade mną :) Przecież podała Totinka stronę, więc można tam wejść i sprawdzić :) A że znajduje nowe firmy, których tutaj nie ma ... hmm ... ja żadko kiedy piszę do firm, które są znane i o których wszyscy słyszeli :) Właśnie dzięki temu można szybciej coś dostać :) Pozdrówka laseczki 🌼 Na razie negatyw od UM Łódź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×