Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

o juz cos do nich naskrobalam :) mam nadzieje ze bedzie pozytyw :P hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NTi
Hejcia jestem tu nowa i mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda nowa rzuca dla nas na zachete jakas mailowa przekaske zeby sie wkupic.chyba rozumiesz ta sugestię ...??? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTiC
Pisałam dzisiaj do kilku firm i dostałam odpowiedzi negatywne (albo, że nie wysyłają, albo opłaty) =| Nie wiem jak to będzie, mam nadzieje, że coś przyjdzie ^^ (zmieniłam nick)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTiC
Pisałam do kilku miast, ale narazie tylko kórnik odp (negatywnie) =|| No i firm jeden pozytyw 8 negatywów =|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanow sie czy to dla ciebie. bo zeby dostawac probki i gadzety to trzeba byc przebieglym,nie wystarczy zwykla uprzejmosc.trzeba sposobow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTiC
Łaaaa, kiedyś się w końcu wbije :] xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTiC
Droga paplo, a pisałaś może kiedyś do 2 SMART 4 U?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do papla: ja napisałam zwykłą prośbę kolekcjonerki - odpowiedzieli pozytywem po dniu i po 2 mam paczuszkę. A oprócz tego chyba 30 negatywów. Mam propozycję - może zaczniemy czarną listę robić, tych firm co nie chcą i nie i nie - bo tak głupio same negatywy otrzymywać. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam próbki z Ziołolka.W sumie dobrze że 1 próbka(Odrzywczo generujaca)sie powtarza.Podziele sie z mamą ;).A jak ci sie udało agusssia cos ,,wydusić,, od Gatty?Ja pisałam do nich i piszą że nic niewysyłaja... ;/ A tak mi sie spodobał ten brelok i długopis...Ale jeszcze czekam na próbki z Dermiki,Yves Rocher i naklejki z Pory.Na szczęście listonosz to mąż koleżanki mojej mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej czarnej listy nic nie dają: - wszystkie telefony komórkowe, - serwisy internetowe, - radio i TV - danone, Hortex i Santi, - Ziaja i Eris, Cztery Pory Roku i Soraya - wszystkie hiper i supermarkety oprócz tego opisywanego 3 str. dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Czarna lista\' to dobry pomysł - oszczędzi czasu i rozczarowań :) Mam jeszcze taką prozpozycję żeby osoby wypowiadające się na forum i chwalące się swoimi zdobyczami podawały chociaż nazwę firmy lub stronę internetową bo zapobigało by to bałaganowi i ciągłym pytaniom o adresiki. Można pisać do VEET do Wielkiej Brytanii - podobno wysyłają próbki :) Pozdrawiam!!! Dlaczego nikt nie odpowiedział na moje poprzednie pytanie? Pisałyście do firm do których podałam poprzednio namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniqa
hjena przeslij to i to .Może znajdę cośładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniawozn111
witam, u mnie dzisiaj tylko z Sopotu mam do was pytanie czy to jest darmowe (nie jestem dobra z angielskiego :) ) www.vistaprint.com/vp/ns/gallery.aspx?g=188&GP=7%2F27%2F2007+10%3A27%3A25+AM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmaaarrrtttaaaaa jaki jest adres do tej firmy Rufin ? szukam po necie i nie mogę znaleźć :) pozdroo 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antuchaa22
Napiszcie do Skoku (Spółdzielcza kasa oszczędnościowo kredytowa) tylko nie Skok Stefczyka tylko zwykły moja mama tam pracuje :)) i z internetu na 100% wysyłają fajne gadżety (przynajmniej ja dostałam :P) to meil tuw@tuwskok.com.pl a dostałam tak : -Notesik,duży w grubej oprawce. x1 -kalendarzyk malutki :D x 2 -Białe długopisy z zielonym napisem SKOK x 5 -Białe ołówki z zielonym napisem x 5 -Gumki do mazania :P:P x3 -Fajne kwadratowe białe breloki x 2 -Biała smycz z zielonymi napisami x 1 -Koszulka biała z zielonymi napisami x 1 (do spania może być :P) -Ksiażeczka " SKOK" wraz z ulotkami. Piszcie bo pewnie wam też coś wyślą moze coś fajniejszego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie napisałam do SKOKu... tak szczerze to nie wiedziałam co pisać ale coś się wyskrobało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki adres tego/tej RUFIN - znalazłam zagraniczny jakiś, to to? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie były próbki i jakieś katalogi o austrii i nie dostałam do tej pory żadnej próbki kosmetyków. A ja też bym prosiła o fotki tych kubeczków i maskotek(mail przy nicku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te próbki to były próbki herbaty Lipton (hjerbata zielona o smaku brzoskwini i Jabłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rufin, to jest niemiecka firma. Mail jest taki: info@rufin.de Ja pisałam po niemiecku jakiś czas temu, ale pewnie można tez po angielsku. Jak narazie nic nie dostałam, a na maila chyba odpisali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jak szybkim czasie przyszło Wam coś z RUFIN? Ja podejrzewam wysłałam prośbę jakiś tydzień temu, ale do dziś cisza. Pocieszam się tym, że paczka idzie z Niemiec i może długo iść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pytania o darmowość linka, który był podany stronę wcześniej - to raczej nie są to rzeczy darmowe, gratis jest chyba dodawany do zamówienia. A strona nie jest po angielsku, tylko po niemiecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×