Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

:< szkoda, że ona odzeszła (nie pamiętam nicka) ;-(( ja tu dopiero 2 dni jestem.. niestety skrzynka ciągle pustaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisał już ktoś do admina kafeterii?? ja nie mogę....;( co za głupki mejbis która to ty prawdziwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ja prawdziwa. nie wiem czemu na moim nicku. denerwuje mnie to.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa ja do tego z tym że wakacje sie skończą.Ja też jestem dzieckiem ;) Mam 12 lat i chodze do 6 kl. tylko ze ja w przeciwienstwie do Mejbis to jestem czarna i nierobie afery z błachego powodu.Wieszcie my(12 latki) jestesmy poważniejsze (hmmm czasami)i lepiej wiemy niektore sprawy (NIEKTORE) niż tam np. 14 latki.Ale to BEZ URAZY!!!TO niemiało być obrazliwe ;) Jak dla kogos bylo to soryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnyśmy po prostu nie pisać o tych ZŁYCH pomarańczowych ;/ udawajmy że ich tu nie ma to chyba jedyne rozwiązanie szukajmy dalej fajnych stronek i maili pomarańczowe które są ok: proszę zarejestrujcie się ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka ja nie robię afery. teraz 13 lat mam xD założyłam czarnego, bo wiedziałam, że ta która się podszywa to sobie taki założy i będzie \'mną\'... ;-\\\\ ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze chodzę do szkoły :) musimy coś z tym zrobić ;> macie jakieś propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poprostu zapomnijmy, bo odchodzimy od tematu.. w końcu tu chodzi o to, żeby się nie kłucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info@kafeteria.pl chyba tu trzeba napisać ;) im więcej osób napisze kafeterii o tym problemie tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wygralam maskotke z shreka na stronie shrek-prizes.com i trzeba tam potwierdzic dane, i co mam wpisac w NUMER POTWIERDZENIA WYGRANEJ ??? yy... bo nie kapuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiss
ejjjj to ja jestem prawdziwa i w poruwnaniu do tych dzieci jestem juz dorosla (22 lata)!!!! mrjbis (teraz juz czarna) to zlodzijka, ukralka mi nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mejbiss jaka 22letnia dziewczyna sadzilaby orty typu \"poruwnaniu\"? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie wiem która to ta prawdziwa mejbis :( ale zdaje mi się że to ta pomarańczowa a zresztą nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ta prawdziwa.. przecież ja mam konto e-mail karcia.larcia i nawet jestem zalogowana na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mejbis prawdziwa napisz ze swojej poczty do mnie i napisz jaki masz kolor XD nati_ziomek@o2.pl Głupie, ale przynajmniej można się dowiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja :) powróćmy do tematu forum, czyli próbki i darmocha :D ja jutro wyjeżdżam nad morze i jestem ciekawa ile przyjdzie...i czy w ogóle coś przyjdzie :) pod moją tygodniową nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie cała skrzynka będzie zapchana. miłych wakacji, ja idę pa. wysłałam mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×