Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

*-* Ale masz fajnie ja od początku wakacji kisze się w domu -.- I jak narazie nic nie ma w planach :/ Mejbiś prawdziwa to czarna XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myślałam :) czarni górą :D Dzięki i też Wam życzę jeszcze jakichś podbojów na końcówkę wakacji :) ja jeszcze mam cały wrzesień wolny, bo studiuję :) ale wolny nie do końca, bo pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja już jestem w klubie Dove prawie rok a jeszcze nic mi nie przysłali :( a Wam?? na stronie www.tyitwojdom.pl można zamówić bezpłatną gazetkę, która przychodzi 4 razy do roku i zawsze wysyłają jakieś próbeczki [wiem że to już było ale dla osób które tego nie widziały] 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
aa. dzisiaj dostałam pierwsze 3 próbki z ziołoleku ;). pisałam we wtorek . ;) miło. co tam u was. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrałam ten brelok shreka jakieś 2 tyg temu i jeszcze go nie widać...napisałam też tydzień temu maila i nie odpisali. Sorry jak robią konkurs to niech postarają się o konkretną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj z firmy Dębica: żeton do wózka, naklejki nic specjalnego...xP ** tak naprawdę nie wiem, co się tutaj dzieje. To jakaś paranoja... Poraz kolejny zgadzam się z mardud. To, że komuś wysłali, a komuś nie zależy tylko do treści zawartej w e-mailu... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
szukam szukam i nie moge znalezc linka do tego startera z orange:Djakby ktos znam to prosze podajcie:D. pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
wow O.o szybko:D dziekuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ile czytania od rana. Fajnie tu - nie wiadomo kto jest kim i kto pod kogo się podszywa. Rozpacz. Ja ze shrekiem też mam problem - zignorowali moje 3 meile - to się wściekłam i zadzwoniłam. Ale to nic nie dało - bo dalej czekam. Firma Mires ma fajne katalogi pościeli, a Konwar czapek i okularów. Z Kolastyny dostałam dzisiaj 36 próbek (fajowo), po raz 3 z YR (na ten sam adres - bez ściemy) i wczoraj po raz kolejny z Ziołoleku - nie wiem już czy tyle razy pisałam, czy im się coś porąbało. A tak apropos - dlaczego ktoś ma problem żeby się zalogować - przecież można nie podawać namiarów na siebie jak się ktoś boi, że go wytropią, albo coś. Nie potrafię tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądźcie naiwne dziewczyny :) JA JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU NIE KLIKAM NA ŻADNE LINKI OD POMARAŃCZOWYCH ( tak w ogóle to już nie lubię tego koloru). Klikne, jeśli poznam, że to stała bywalczyni i nie wsadza tu tych swoich zafajdanych 3Dwhite itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze shrekiem mam ten sam problem;/ A co do linków pomarańczowych to ja tez na nie nie klikam, tak więc kochani przestańcie je tu wklejać bo i tak nikt na to nie kliknie!! Dziś w skrzynce latarka z Vattenfalla i awizo. przed 20 wybieram sie na poczte by sprawdzic co przyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam latareczkę z vatenfalla i jest ona super i jestem ciekawa czy jeszcze coś do mnie dojdzie bo już mnie nerwica chwyta że tyle maili wysłałam i nic.A powiedzcie ile się czeka na gazetkę ty i twój dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka343
Jesteście w klubie Mamby? Jakie są z tego korzyści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj... troszke mnie tu nie było, a tu takie rzeczy sie działy... aż szkoda gadać, ta podszywa sie pod ta, ta pod tamtą... ehhh.... pomarańczowym dzieciom mówimy nie! Do mne dzis nic nie przyszło ale zobaczymy co bedzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Poziomka343 :Moja córcia jest w klubie Mamby,dwa razy dostała gre na PCa raz paczuszke nowego smaku gum.Faktycznie sie porobiło z tym 3D White.U mnie dzis próbka kawy Jacobs 3w1,próbki z Alciny(2szt. i sama makulatura).Pozdrowionka dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka-maryśka ;) (fajny nick hhaha ) co do tego chanel to chciałam się zarejestrować i mi wyskoczyło - nie odnaleziony serwer...szkoda ;( bo może by się coś dostało. mardud ja też mam czasem dość tego forum, ale zdarzy się jakiś link dobry a nie oszukany :) coś ostatnio nie ma hjeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska maryska jak chcesz zeby ci ktos kliknol w blendamed to napisz normalnie a nie bedziesz oszukiwala.Nierozumiem niektorych osob wogole.Tak trudno normalnie w stopce sobie adres umiescic ??Jak ktos by mial ochote to napewno by kliknol.Niema to jak adresy od pomaranczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZUZA
a ja bym sie chetnie zarejestrowala ale nie moge bo korzystamy w dwojke z siostra z jednego kompa... jesli nie chcecie mnie na forum ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZUZA ja też korzystam z siostrą z jednego kompa i w niczym to nie przeszkadza!! ;):) a tak wogóle to dostałam negatywa od Vattenfalla :(:(:(:( napisali że popularność ich firmy wzrasta i już nie mają gadżetów ale za to napisali również żebym spróbowała za jakiś czas ponownie ;) przynajmniej to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle dzisiaj nic nie dostałam ;( może jutro coś fajnego przyjdzie ❤️ napiszę do ziolleku bo jeszcze nie pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz, pisz - Ziołolek szybciutko przysyła, co prawda tylko 4 saszetki, ale fajne. Hjena zbieram ci te opakowania, cierpliwości i odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjenka kochana wysłała mi kubeczek śliczny, maskotke diddla i drugą taką piękną mysię :) a mówiła, że chce opakowania z Winiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś latarka z Vattenfalla, broszury o Izraelu, o Portugalii ( po raz kolejny , ale inne rzeczy w środku) , o Las Vegas i Albercie ( niestety jakieś badziewie) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×