Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

znalazłam orange, szkode, ze to troche jakby sciema i wazne tylko przez miesiąc, potem sie nie aktywuje, ale co tam, najwyzej komus dam, bo fajny numer wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś dostałam wreszcie z puriny ( karma sucha dla kotka, smycz, długopis i notes z magnesem na lodówkę), z Lifetech 2 próbki preparatu na celulitis oraz rachunek za telefon. A jeszcze z oraz z pewnej firmy czapke z daszkiem, smycz i długopis- jestem heppy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic wyjątkowo... ;O KATjen25 - czy istnieje możliwość wymiany adresami private? jeśli tak, pisz pinezk-a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dwie przesyłki: * Wschowa - długopis,pocztówka i jakieś materiały * Ambasada Holandii - płyta, fajna książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
Dostalam dzis negatywna odpowiedz z Neptetens...:( pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achcung
Ziaja rajskie mydelka Warka Iwostin same negatywy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie załapałam się już na gadżeciki z tej firmy Mardud... ehh no trudno...:) ale jestem wdzięczna za dobre chęci..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj pusto poza przesyłkami z Allegro No i wazna wiadomość dla ważnych osóbek Mardud i Misty ------wysłane już mam dla was !!!!!!!!! :) 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tesco mi napisali żebym napisała do Biura Głównego Tesco albo zadzwoniła na infolinię.....;) czekam na odpowiedź z rexony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollipop - odezwij się to Ci coś innego w zamian podrzucę. Dzięki hjena - czas teraz na moją paczuszkę do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu wszyscy śpią, a ja durna adresów szukam. No to miłej nocki życzę i pełnych paczuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia13kasia
Siemka :) czytam te temat od niedawna. chcialabym sie tu zarejesrowac tylko nie wiem jak :( moze mi ktos pomoze ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocnych poszukiwaczy trochę mnie nie było a i paczuszek mało.Dziś koszulka,lizaczki,baloniki,naklejki,długopisy,breloki.Ciekawe jak będzie jutro?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Pamiętam jak ja wyszukiwałam w sieci adresów. To był fajny czas w moim życiu. Pozdrawiam i życzę wypasionych skrzynek pocztowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×