Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość kasiulajdus
co u was dzisisaj? u mnie: -próbki on yves rocher -katalog bon prix -makulatura z KOLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie schodziłam do skrzynki ale coś czuje że mój listonosz strajkuje albo ma wakacje:( od paru dni nie mam nic:( nawet w niedziele zaglądałam do skrzynki:P a wczoraj mi katalog z ikeii przynieśli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
wczoraj? w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie katalogi to zostawiają często pod bramą albo w skrzynkach :) często zajmują się taka promocją dzieci dorabiające w wakacje :D Listonosze na 10000% nie chodzą w niedziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wczoraj wyjęłam ze skrzynki przesyłke z firmy włoszczowa a w niej dwie reklamówki i 5 długopisów. Nic więcej nie przyszło, może dzisiaj będzie pełna skrzyneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko starter z orange..... musze komus powierzyć go :P a w prizee nie wiem jak się gra:( cały czas mi się ładuje ładuje i nic:( co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmyk30 te pierwsze linki, jakie podajesz to wcale nie jest takie darmowe...trzeba wpisac e mail i kliknac a potem trzeba zrobic mnostwo innych rzeczy, ktore ja sobie odpuscilam, gdzies klikac, cos zaznaczac, zostawiac ponownie e-mail itd.....znalazłam podobne stronki w ub tygodniu, to przez 2 dni mialam 127 wiadomosci w SPAM i ciagle przychodzą.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo przepraszam, nie znam języka. Poprostu szukałam i to znalazłam. Chociaż w kilku wypełniłam ankiety i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka16
hej.nie wiem czy brala ktoras z was udzial w programie rozdaffka czy jakos tak mozna testowac produkty do komorek dzis mi wlasnie przyslali pokrowiec na telefon lub mp3 super a podobno sa 4 przesylki w roku wiec pewnie cos jeszcze od nich dostane, dostala tez ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmyk spoko, moze nie wszystkie są takie, ale tam gdzie sie pojawia bandarama czy cos....to trzeba kliknac dodatkowo w 3 rozne linki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny :) przenioslam sie w koncu tutaj z forumowiska bo tam zrobil sie tylko wielki spam. kazdy pisze co dostal dzisiaj ale nigdy nie napisza z jakiej firmy :( bylam juz to zajerestrowana od dawna ale nie wchodzilam :( u mnie dzis przeslylka z firmyt ELDORADO scyzoryk, dlugopis i notes, katalog bon prix kattka zapachowa z lacoste strona---- www.lacostepink.com , i autograf z dedykacja ktory zamowilam bardzo dawno od Adama Sztaby i probki Oilatum: szampon do skory wrazliwej, zel do kapieli i krem do skory wrazliwej dla dzieci wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś makulatura ze szklarskiej poręby. tata się nią zachwycił, i za rok jedziemy tam na wakacje ! b. fajnie. szukam więcej mejli do urzędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam negatywa z Euro-Ombudsman... :( niestety mają za dużo pytań odnośnie gadżetów i już nie rozsyłają :( a jeszcze niedawno ktoś pisał tu na forum, że dostał od nich...no trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejbis-->w Szklarskiej nie ma nic ciekawego :) zapraszam do Białki Tatrzańskiej --- > www.bialkatatrzanska.turystyka.pl i nasze pokoiki można zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×