Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Mardud Wielkie dzięki za przesyłkę . Widzę, ze szybko tao działa, ja jeszcze czekam. mozesz podesłać fotkę na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjenka :) dalabys mi na maila adres bo skasowalam tamtego maila ;( a juz mam przesylke przygotowana tylko adresiku nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
o co chodzi z tymi wysylkami do hjeny nie moglam znalezc wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
adresy za adresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do konina pisalam 2 razy, i nici czyżby dlatego że mają mój akt ślubu z ich ludziem?? ;) poza tym Konin to dziura -doslownie i w przenosni a to trójmiasta nie będe bo mnie wyśmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jaka cisza w domu wszyscy śpią. i komp dla mnie :P ;) poza tym znowu susza , paczkowiec mnie olał. wlodzimierz tylko od Marty wrzucił, cienizna. egzamin oblany załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze matka wygrala w nalewce babuni, chociaż za nią wymyślalam o ironio losu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz nieźle :) ja się dziś dowiedziałam, że 8 września mam egzamin poprawkowy z fizjologii......... o zgrozo :((( nic nie umiem :( a z tą nalewką to 6tej kartki nie mogę znaleźć. A co dostała? bo nie wiem czy się opłaca grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto śpi ten śpi - są tacy co szukają adresów. Teraz to dopiero cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ^^ dawno tu nie zaglądałam, ale wszystko nadrobiłam :) ostatnio jakoś mi się nic nie chce i nie szukam i nie wysyłam ;) Musze się wziąc do bracy ^^ A dzisiaj, no teraz to już wczoraj dostałam fotki z tvn z serialu detektywi i w11 z ambasady urugwaju sama makulatura i jeszcze z jaiegoś um, ale nie pamiętam bo tylko mapka była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się za robote chycilam. wczoraj dużo wysłałam do urzędów, a dziś znowu. jeszcze o dżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie ten brylok jakoś nie bardzo podoba. ide z psem. x.DD już powysyłałam mejle do urzędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do spamu....mam konto na interii i właczyłam antyspam ;] mogę pzryznać, że teraz przychodzi dużo mniej wiadomości zagranicznych ;) wcześniej przychodziło ok.50 dziennie a teraz ok.8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od listka wczoraj nic, tylko od babci dostałam próbki miraculum :) :) a co do kont, to ja mam też na gmailu i tam nie ma spamów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj makulature z poręby.. niestety tyle :< ale dziś chyba coś przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj makulature z 3 UM, standardowo nie pamietam z jakich, bo nie mam teraz tego przed sobą, ale jedno chyba z okolic krynicy zdroju.same mapki itp, przydałby sie chociaz długopis jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? chcialam zamowic sobie jeszcze raz te probki szamponu elseve ale chyba skonczyy im sie zapasy bo juz nie ma takiej opcji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie ktos jak zmienic stopke? bo mija juz troche niewazna jest ;p a i dostalyscie cos ztego konkursy z ecco z motylami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×