Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Agatka0802
Jestem Tu nowa pare razy wypelnialam ankiety i dostawalam próbki i gadzety ale jeszcze nigdy nie wysylalam e-maili z prosba o przeslanie gadzetów dlatego ze nie wiem co wpisac w tresc maila ?? mam napisac tylko ze prosze o gadzety ?? bylabym wdzieczna jeslibyscie mi pomogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
widze ze przeszkadzają wam pomarańczowi, ale ja nie moge sie zarejestrowac... niestety... i musze byc pomaranczowa... sory :*...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
a u mnie dzisiaj pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla was adres firmy która co miesiąc przysyła katalog: www.kdc.pl/catalog_order.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A I MAM JESZCZE COŚ www.bajm.pl napiszcie prośbę o rzysłanie autografu ja już dostałam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka89
A ja musze sie pochwalic, ze dzisiaj dostalam kubek i dlugopis z www.e-kamery.pl oraz 13 probek z www.eris.pl Bogate zbiory jak na jeden dzien :) Pozdruffka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipop 2 długopisy, smycz, koszulka, fartuszek, czapeczka, 2 przywieszki na półki , torebka na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
linki z 3d white polecajcie do tematu smietnik- tam zostana usuniete przez moderatora? a swoja droga to mam zamiar napiac do 3dwhite z pytaniem jak dlugo jesze potrwa farsa z tym konkursem, bo to juz ludzkie pojecie przechodzi jakimi tanimi chwytami posluguja sie te pseudo konkursowiczki, zalosny jest ten konkurs i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
zamiast znaku zapuyania na koncu zdania mial byc wykrzyknik!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszytkim :) mi nie przeszkadza ten konkurs z 3d chociaz powiem ze zasady troche bezsensowne.... podobno jeszcze sa 2 edycje - czyli we wrześniu i październiku na bank pojawią się tutaj linki by kliknąc na 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
spamowanie uczestniczek, podawanie ukrytych linkow 3dwhite zostalo zgloszone do organizatora konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam duże F w linku i się pomyliłam www.torf.pl/formularz_zgloszeniowy.php teraz jest ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie dostałam wczoraj :( moze dzis cos bedzie w skrzynce...a probki vichy dostałam wczoraj w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
klik klik klik zgloszone do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy wyszukują, są tu i tacy co kwitną w pracy :( nawet nie wiem co w skrzynce nie mam czym się popodniecać !! ehh ja chcę do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuro@handelgsm.plpodobno wysyłają jakieś gadżeciki i się trzeba postarać z mailem. Znalazłam to na forum i od razu mówię że nie sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś z Konina. jestem b. zadowolona z liściku. musze im podziękować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis nareszcie cos fajnego =) - Katalog produktów do drewna - Dwa magazyny COLOUR 1 i 2 numer - wizytówka i jakieś ulotki - magnes konik :) -najlepsze Notesik LoVe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksi= skąd masz magnes i notesik?:) jak coś odezwij się na maila:basia944@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj tylko katalog BON PRIX. Coprawda niespecjalny, ale czekałam na niego, bo szukam inspiracji.. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×