Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Fampirek, rzeczywiście jakaś dziwna ta stronka, może sobie odpuść? A mogłabyś podać linki do stron z tymi perfumami i pierścionkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chcieliśmy poinformować, iż możliwe jest otrzymanie od nas darmowych próbek perfum w celu dobrania odpowiedniego zapachu. W tym celu proszę wysłać maila z nazwami perfum, których próbki chcieliby Państwo otrzymać oraz adresem do wysyłki, na adres biuro@gwiazdy-pustyni.pl.\" ---> to perfumy:) www.gwiazdy-pustyni.pl pierścionki http://www.2smrt4u.com/index.html ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie bylo, wiadomo szkoła :P w tym tygodniu to w sumie nic ciekawego nie dostalam :/ tylko jakies próbki nadruków na płytkach CD, jedna próbka z alciny i katalog z meblami, z którego jestem bardzo zadowolona :) W tygodniu nie wysłałałam ani jednego @! dzis jakies 300 i jak do tej pory 2 negatywy i jeden półpozytyw :) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej siostrze w piątek przysłali taki zajebisty kubek, ołówek, długopis i makulature. Ja tez tam wysłałam tam i zobaczymy czy mi też przyślą. Może akurat. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollipop producentem jest unilewer oni robia od zupek po majonezy proszki itp. mysle ze o to ci chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie wiecie może czy producent kosmetyków Bourjois ma jakąś stronę internetową? A jeśli tak, to byłabym wdzięczna za adres, bo ja sierota, znaleźć nie umiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powysyłałam troche maili.:D zobaczymy co odpiszą hehe juz sie nie moge doczekać jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalaskaa
hej hej pisała któraś do ambasady Australii prośbę o broszury i informatory? bo bardzo jest mi to potrzebne i wysłałam @ i nic. wysłałam w czwartek i nie wiem czy doszło czy nie... A macie może jakieś namiary na strony z informatorami o Australii? pomóżcie!!! mam zadanie na angola i mam zrobić projekt o tym kontynecie do 26.09. Czsekam na wszelki porady i odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia00foczka
Fampirek, dla twojej wiadomości, strony które podałam to nie jest 3 D white. Bo ja adresy wziełam z kafeterii i wysłałam maile i formularze i mi przysłali. Wiec napisałam tlyko że na pewno z tych stron wysyłają ;/ I to ty jesteś żałosna, skoro nie czytasz wcześniejsszych stron. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka z innego forum podała mi parę maili do konsultantek Avon\'u ( czy tam oriflame nie pamietam dokladnie :P). Ja wyśle do nich meile :) zawsze przeciez spróbowac mozna nawet jak bedzie negatyw :] iwona.maslowska@interia.pl wioletta_kaczmarek@poczta.fm izabella2981@autograf.pl klekotcia23@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka121
ja wysłalam :)) moze akurat sie trafi fajna konsultantka to mi wysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomcia
u mnie dzisiaj pustki czekam na jutro :)) a ktos wie czy mozna dostac ze smart4u trzy pierscionki naraz? bo chcialam dla moich kumpelek ktore nie maja kompów wyslac im :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomcia
hej jest ktoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusia00foczka----> sorki, ale to nie było do Ciebie:D mój koment skierowany był do osobnika o nicku ŁATWY JESTEM którego post został usunięty..... przepraszam jeśli Cię uraziłam.... nie mogę się doczekać jutra;) życzę udanych zbiorów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_nikkt
Witam! ;) Moge sie wymienic adresami. Mam m.in. na kubki, podkładki, notesy, długopisy. Ale też na próbki z zagranicznych stron. Wszystkie sprawdzone. Chętnych proszę o kontakt na nr gg:10894082. Piszcie nawet, gdy będę niedostępna - odp później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki na forum, pewnie wszyscy w szkole no i w pracy. Ja dzisiaj mam rozpoczecie ale nie ide hehe. Czekam na listonosza. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszytskim . ja juz prawie sie zalamalam i przez ostatnie 1,5 tyg. nie wymyslalam mailow , ale dziisaj przyszla paczka z PArlamentu z Bruxeli 3 fajne dlugopisy , 2 linijki , pocztowki i mnostwo przywieszek oraz fajna , broszurka po angielksu . a druga paczka to z vipperprint . wzory wizytowek i notesik nawet calkiem fajny . to tyle na dzis . Pozdrawiam wszytskich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wkońcu zaczął chodzić mój listonosz!!!! Dostałam dzisiaj UM Bydgoszcz - podkładka pod mysz, smyczka, sylikonowa branzoletka, foldery UW Kraśnik- same foldery Royal Canin - dwie saszetki suchego dla pieska Takie dni to lubię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto i ja
A ja jakiś czas temu miałam rzut na wysyłanie maili o próbki i już zrezygnowałam bo nic nie przychodziło a tu dziś skrzynkę otwieram i jest pierwsza koperta :))) z Bielendy! Są super :) Przysłali 9 próbek :) To chyba sporo :P Fajny poniedziałek :D Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie 4 próbki z Carlo Bossi dość spore:) niestety jedna przyszła potłuczona::( i do tego jeszcze długopis:) i paczka z NATO - różne foldery w różnych językach + płyta DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś katalog Naturell i 20 tabletek Aplefitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×