Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja już kiedyś pisałam do tego banku, jedak nic mi nie wysłali;( a treść listu była średnia(ale nie aż taka zła);/ u mnie nic........ jestem zła.... a Wy coś macie? [a podobno poniedziałki są takie udane:D no cóż u mnie nie...] za to mam nadzieję, że Wy coś macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o SKOK-----> ja otrzymałam mejla, że mi wyślą.... myślę że możesz napisać(tylko żeby to było ładne i kulturalne) z pytaniem kiedy wysyłają czy coś takiego, a na dole napisz swoje dane:D jak coś będą wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SłUCHAJCIE MAM PROBLEM: Jak napisałam pierwszego posta na tym forum i zaznaczyłam chcę dostawać powiadomienia o nowcy wpisach w tym temacie. TERAZ MOJA SKRZYNKA MAILOWA JEST STRASZNIE ZAWALONA Napiszcie mi jak MOGĘ SIE Z TEGO WYCOFAĆ- ZREZYGNOWAĆ z otrzymywania powiadomień o nowych wpisach? pomóżcie proszę was bardzo! plzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie na dole wiadomoci co jest napisane: aby sie wypisac kliknij !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomcia
No o SKOK chodzi :D ale nie za każdym razem wysyłają,bo podawałam jednej dziewczynie juz jakis czas temu i ona dostała negatywa :) hehe a ja i antuchaa22 dostalysmy od nich paczki...nie wiem moze to zalezy na jakiego maila sie pisze,bo maja ich pare...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minkat bardziej o widdoczki itp. najlepiej po niemiecku choc po polsku tez moe byc, dlatego jakbysciecos mialy to wiecie... :Da u mnie dzis nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 przesyłek dzisiaj:D prawie same UM i starter z Orange:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHA MAM WIELKOM PROŻBE DO WAS CZY MOŻECIE MI PODAĆ STRONY Z DARMOWYM JEDZONKIEM DLA KOTKA I PIESKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie mam kliknąć zeby mi śmieci ne wysyłali z tego forum>? tzn powiadomienia o nowych postach? to nie forum tylko jeden wielki śmietnki..dory ale naprawde nigdzie niczego znalesc nie można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nauka czytania sie kłania dostajesz na koncu 2 linki przeczyaj je dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku nie moge tego znaleść hjena pomóż mi prosze ja wiem ze to jest dziwne... napsiz mi dokladnie gdzie to pisze albo jakis więcej wzkazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko masz 2 linki pod wiadomościa na mailu? jak przychodzi jeden od wypowiedzi, drugi od likwidacji przychodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos to po ciężkiej pracy jade do domku , bede wieczorkiem, ciekawe czy coś wpadło do skrzynki, pewnie jak co dzień czyli nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyś :) ja wybrałam zupełnie inne i zupełnie inne mi przysłali. I nie tylko mi tak :P wiec lepiej wpisz byle jakie nazwy :D bo i tak nie wysla ci pewnie tego co bedziesz chciala :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnied zisja nic.zero pozytywod 1 negatyw i zero przesylek:(.szkodaaaa..... paika jaki to byl quiz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie U mnie w przeciągu tygodnia tylko dwie przesyłki ze szkół wyższych a w nich sama makulatura. Pozdrawiam życzę dużych paczuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nowy listonosz:D taki młody i....przystojny;) poprzedni robi sobie urlop:) informacja którą podałam wcześniej, że nic nie dostałam była błędna [poprzedni pracownik Poczty Polskiej przychodził ok.13 godz, a ten ok.15] dostałam kartę członkowską klubu Mamby:)(mam czym się chwalić...heh) trochę mi będzie głupio jak wręczy mi np. 5 kopert z Always(mam dużo poczt elektronicznych) poprzedni był przyzwyczajony do dźwigania olbrzymich katalogów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniaaa skad masz probeczki? u mnie sama makulatura i katalog jakis tam fajny z plytka cd:) a makulatury to z roznych um;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tylko (lub aż) pieniążki za sprzedana grę na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej paika
ej ile dostalas i za jakas gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×