Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

a próbowałyście dziewczyny pisac do wyższych szkół? Ja kiedys pisałam i kilka mi napisalo że nie wysylają, jedna mi napisala że dopiero pod koniec miesiąca mam sie przypomniec, a tak to chyba z szkoły jezykowej z poznania dostałam gruby notes, dlugopis i makulature, a reszta w ogóle się nie odezwała;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle dzis wysłałam dużo emeili i dostalam potwierdzenie że przeczytali ale niestety żadnej odpowiedzi nie dostałam;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulkaa88, 10x15 Pisałam do wyższych szkół kiedyś. Wysyłają. WSH we Wrocławiu chyba do tej pory wysyła długopis, kalendarz, informatory, a czasami i smycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do naturelii ja probowalam na taki adres: naturella@onet.pl probujcie moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2oO
Asiulkaa88 i antuchaa naprawde jestesxcie takie glupie i myslicie, ze wam to przysla? zal mi was, laski sobie z was jaja robia a 13-latki sie na to nabieraja hahahaha... dzuza myslisz, ze ktos sie ci napisze swoje gotowce na @? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy H2oO czy jak ci tam?czy ja cie o cos prosilam albo kogos innego?o ile sie orientuje tu jest forum o probkach wiec podaje maila.a jak ci cos nie psauje to nie czytaj!!chociaz z tego co widze to tego nie umuesz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuleska
Musze przyznac ze przeczytalam kilkaset stron iiiii to zaczyna mnie wciagac tak samo jak was ;) Jestem narazie poczatkujaca ;) Zastanawiam sie tylko w jaki sposob piszecie maile do firm z pytaniem o tesstery itp. Bede wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj z ambasady Portugalii i Łotwy mnóstwo informatorów plus przypinka i długopis z Portugalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H2oO a może tobie jest żal że nic ci nie chca przesłać! Wiesz jak ktoś sie ciebie nie pyta o zdanie to nie musisz go wyrażać o innyc. Żal mi Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zignorujcie go. Po dzisiejszych doświadczeniach na forumowisku stwierdzam, że z takimi w ogóle nie ma sensu rozmawiać, a co dopiero tłumaczyć coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2oO
wolnosc slowa moja droga, mam prawo sie wypowiadac tak jak i ty! Mówisz, ze nieby ci mam zazdroscic tych głupot na @, którymi sie podniecasz? hahaha chyba snisz, ja w porownianiu do ciebie dostaje to do domu a nie z kpina na meila. A co do paiki ( czy jakos tak) tej co wczesniej pisala jako paula na forumowisku kasena cie nie poparła a jakas tam inna forumowiczka nie chciala ci dac meila na kubek inne gadzety och i odrazu jaki ten swiat jest podły i wredny. A i jak to lecialo nie da sie wyjsc na plus bez polityki wymiany? cAłowicie popieram losia super ktosia, ktory/ra ostatni sie cos nie pojawia... a tych od konsultantek jest mi poprostu zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2oO
paula iles tam: Ja też się chętnie z kimś powymieniam moimi najlepszymi przesyłkami. Moje gg: 9501589 hahaha czyli filokami za 0,50 z kiosku ruchu, ktore producent kupuje za 0,15 ??? sepisz na forumowisku i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2oO
Kretynka z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2oO
aha jakby ktos nie wiedziol co to je filok to dla wyjasnienia: długopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2oO
jakie wredziole ktos sie podemnie podszywa, wszyscu tu jestescie siebie warci z paula na czele, kretynka majaca 12 gora 13 lat, ktora robi za guru dla starych panien, ktorym sie z domu dupy ruszyc nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H2oO--> Proponuje, zebys otworzyl sobie wlasny topik i tam bedziesz sobie plul jadem i pomstowal na wszystko, ci Ci sie nie podoba. Albo znajdz na Kafeterii topik o wszach, tamto dopiero bedziesz mogl sie wyzyc. Nie rozumiem po jaka cholere w ogole sie dzywasz, jak nie masz nic do powiedzenia? Taki jestes samotny, ze nawet na kogos bluzgac mozesz tylko online? Zamknij te strone i nie wchodz tu wiecej jak Ci sie nie podoba- chociaz z tego co czytam, to masz perwersyjna przyjemnosc w dokladnym czytaniu tego forum. Masochista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2oO
czytam i co zabronisz mi? idz sie wypchaj w trocinu i wywec w muzeum, zeby nasi potomkowie moglo zobaczyc kto to jewst debil mowie co mysle,a ze mysle racjonalnie a nie tak jak wy to nie moja wina idzcie do psychiatry to moze wam cos przypisze i mpomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxy--> Sorry, ze dopiero teraz pisze, ale wczoraj nie bylam wystarczajaco dlugo w necie. Z materialami o Niemczech to jest tak ze w zasadzie prawie zaden ichni UM nie pisze jasno, ze cos wysyla, prawie wszystkie maja pdfy do sciagniecia, niektore chca za swoje ulotki pieniedzy :-( (np.Berlin, ale oni sa ciagle na skraju bankructwa, Kolonia tez, wiec to pewnie dlatego) Przypuszczam, ze cie to nie satysfakcjonuje ;-) . Chyba musisz do nich pisac maile :-\\ Ale mam jedna rzecz, pewniak: wielka mapa swiata: http://www.bmz.de/de/service/infothek/bestellung/warenkorb.asp?ID=90057&D=SO057&B=Weltkarte&M=1 Jak bedziesz miec jakis problem, to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H2oO--> Strasznie sie musiales zdenerwowac, ze robisz tyle literowek. Urznales sie do reszty,czy trafilam w czuly punkt? Sam siedzi i nikt go nie lubi... Biedaczek... Jak uwazasz, ze to forum jest takie straszliwe, to przestan je czytac, bedziesz mial jeden problem mniej. A nawet dwa, bo jak widze udzielasz sie rowniez na Forumowisku. Zmusza Cie ktos, zeby to czytac? Nie masz odwagi nawrzucac komus w realnym zyciu to ublizasz ludziom w necie, bo jestes anonimowy? Zalosne. Idz na jakas terapie, bo jak sie tak lubisz dreczyc, to jeszcze moze sobie niedlugo cos zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H200 zazdrościsz :o? Co:P?? haha bo ty to pewnie nawet złamanego długopisu nie dostałaś :/ jak dostanę,to dostane wcale sie nie podniecam jakimiś konsultantkami a tak na marginesie to mam duuużo więcej niż trzynaście :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy musicie się ciągle wyzywać !!!!!!!!!! biedne dzieci, tak to już jest jeden dostaje drugi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×