Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hej,ja z farmony nie dostałam próbeczek,chyba im się moja czcionka nie podoba hehe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety wczoraj pusta mialam skrzyneczke ale mam nadzieje ze dzis cos bedzie:-) poziomka007 a co dostałas i skad? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym zapytać czy jak piszecie do złotoge potoku to piszece do marketingu czu gdzies indziej prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Farmony chyyyba nie dostałam, ale nie dam sobie ręki uciąć :) nazbierało się już trochę tych próbek kosmetyków :) teraz testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie weim co jest z ta farmona.ja mialm same fajne porozwalna;(.jakis olejek mus i szanpon byly rozwlone.a te przeciwzmarszczkowe czy co to byly akurat dobre;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze farmona robi to celowo, daje na odwal bo nie wydaje mi się zeby poczta az tak je rozwalała w przewozie wszystkim?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzisiaj dowiedziałam,że Garniera zestaw wygrałam xD w konkursie czyste brzmienie :P i ciesze sie szalenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny;-) U mnie niestety na razie pustka;-( hjena możesz napisac gdzie takie zgłoszenie trzeba napisac żeby dostac plecak z radyjkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plecak wysyła winiary. Ja jeszcze nie dostałam, ale własnie reklamuję poczta zgubiła trzy przesyłki polecona dla mojej małej w tym z misiem na, którego tak czeka. MNie juz nic nie zdziwi w wykonaniu maszej poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaaaa tylko ze ZP teraz wysyla już negatywy, niestety... Może jeszcze kiedyś zacznie wysyłać takie paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie adresik do Farmony,bo ten na ktory pisałam to chyba nie aktualny,a na ich stronie nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ten plecak z winiar to cos trzeba wysyłać? Jakieś kody czy to konkurs czy co, bo nie orientuje sie;-) exemate a skad ten mis miał byc? Może bym wysłała żeby mojej bratanicy przysłali to by się ucieszyła;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie winiar i tego plecaka to polecam google ;) idem już spać, bo rano pobudka o 6 na jazdę... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×