Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość joa81
Paulina91919 wysłałam Ci zaproszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joa81
masz je na mejlu- osoba polecająca joa81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21Sysia
Hej mam pytanie bo zalogowałam sie na tym lok4win i co dalej. Nie wiem jak oglądać te reklamy bo żadne mi nie wyskakują! Czy ktoś mi pomoże??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka02
Musisz poczekac , az skonczy sie ta reklama i kliknac , sprawdzam! ;P Sluchajcie wiecie cos o nivea zel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21Sysia
no tak robie! Ale zamiast punktów to przybywa mi ile razy sprawdzałam grupy nagród! I co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka02
No nic nie robisz punkty pozniej dojda , musisz codziennie tak sprawdzac i juz. Ktos wie o tym zelu nivea ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21Sysia
dobra dzięki! :-) Poczekam do jutra i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21Sysia
dziewczyny a możecie mi podać jakieś stronki co wysyłają darmowe gadżety tylko najlepiej sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joa81
Paulina91919 dzięki wielkie i wzajemnie. Miłego długiego weekendu życzę wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danex@danex.pl --> duży kalendarz adamax@orange --> katalog brokatu z próbkami (prosić tylko o katalog!) info@proszynski.pl --> 2 długopisy to e-maile uwaga niesprawdzone! jak mi z któregoś przyślą to dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkelo
witajcie :) u mnie dzis czapka i noz do papieru od danona z danii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tak wogole to witam wszystkich mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majkelo! zastanawiam się ile to jest \"dużo punktów\" na look4win. pomóżcie! powiedzcie najlepiej ile wy macie punktów i czy coś już wygraliście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam dzis ponad 500 maili ( zajelo mi to 5 h :/ ) hehe byle do pn :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Welcome, I have to state question. If you have some leaflets, freesamples Yours products, gadgets, information, because I collect gadgets and I would like to test samples. If you send such a one leaflets, information, gadgets or I thank samples this very. And I ask about freesamples, and I give you my address: (ADRES) I from Podand. tak piszcie prośbę o GADŻETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na free.amciu.com jest wiecej podpowiedzi jak napisac zagranicznego maila i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
hjena ja jestem zalogowana na free.amciu.com i gdzie są te szkice e-maili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sekcji FAQ tam sa polskie i zagraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
mam pewniaka!!! http://www.vizir.pl/tester_bieli/ --> przysyłają tester bieli taki mały kartonik (ankietę trzeba wypełnić i przyślą) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ten kartonik chyba do wody się wkłada a później tą wodę na plamę się nalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej macxie jakies nowe pewne linki do darmowych próbek najlepiej kosmetyków ale może być jeszcze inne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka02
Ej , ja przeszukalam cale google to sa z 2005 roku to sa juz nieaktualne lub nie wysylaja. A jak wchodze w aktualne to juz do wszytkich napisalam i wszytkie ankiety i formularze wypelnilam! Tylko nie moge sobie poradzic z tymi pilniczkami mavala ktos pomoze ?! Proszę Was tak ładnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaSsia_x3 - ta prosba w jezyku angielskim jest kompletnie niegramatyczna :/ nie chce cie urazic ale radze nad nia popracowac troche niz sie kompromitowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×