Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość ank a
szalonaaneczka dzięki ;-) na tym forum niektórych tak zaślepiły te gratisy , ze i niemili są ;-) ale no każdy był tu kiedyś nowy .Mam nadzieję laseczki,że jutro się obłowie ,zmykam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 czesc Wszystkim :D👄 u gory link na moje nowe forum :) mzoe ktos zechce tam zagladnac od czasu do czasu i cosik napisac :) pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki tak sobie siedzę i myślę że mnie listonosz odwiedził ostatnio nie wiem ani kiedy to było bardzo dawno :( niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnDziaAaAa * jak zauwazylas jestem nowa ;] raczej ja obserwowalam wasz temacik i dzis doszlam do konca topiku i sie postanowilam odezwac :) dziekuje koffana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz laski lece do lozeczka zdolowana, pewnie poplacze sobie i bede zaplakana!wiec zycze wam kolorywch snow i wiele paczuszek jutro.DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem tutaj nowa i troche juz powysylalam emiali , wpisywalam w wyszukiwarke internetowa AGENCJA INTERAKTYWNA a potem wchodzilam na strony www przez nich zrobione i pisalam emiale z prosba o probki jednak narazie czekam na odpowiedzi a wiekszosc z nich odpowiada ze nie posiada lub nie wysyla gadzetow :( jezeli ktos mi odpowie pozytywnie poinformuje was o tym :) Pozdrawiam Wszystkie probkomaniaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Cze dziewczyny!!! Zjadłam sobie śniadanko i jestem..!! Czy u kogoś był już listuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Ja mam listowomenke, ale mój blok jest ostatni Zyczę dzisiaj duużo paczuszek próbkomaniaczkom i gadżetomaniaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kobitki 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼 jejciu jejciu jaka jestem nie wyspana i poamana heh to tak jak sie chodzi spaćo 2 w nocy :( ehm . . . to dzisiaj wszystkie czekamy na listków heh :) czy u was tez taaka beznadziejna pogoda?? czy tylko w moim rejonie tak kapiarsko:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann
u mnie 40 st w sloncu i 0 chmur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sloneczko wychodzi zza hmurek, ja tez czekam na listonosza ale nie wiem czy dzisiaj bedzie u nas chodzic, bo u nas jest dzisiaj swieto , odpust ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja dopiero wstałam i dla mnie to jeszcze za wcześnie bo normalnie to wstaje po 11 albo po 12 wkońcu wakacje i muszę się dobrze wysypiac a od września zaczynam praktyki więc będe wcześnie musiała wstawać i to bardzo wcześnie.Życzę wszystkim zapchanych skrzynek a listonoszom zapchanych toreb.🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tylko jedna paczka. Szkoda! Od SDPL same ulotki na makulature. Może jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wczoraj była taka bleee pogoda padało cały czas ale dzisiaj fajniusio nawet bo słoneczko zaczyna się ukazywać :D będzie można iść na basen :) bo narazie to tylko 22 stopnie ale do południa to się ociepli tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann
DZIEWCZYNY WYDAJE MI SIE ZE PANI GĄSIEJEWSKA Z OCEANIC ŚCIEMNIA, DLACZEGO INNE PRÓBKI MI PRZYSZŁY A OCEANICA NIBY KRADNĄ NA POCZCIE??? KTOŚ MIAŁ TAKIE PERYPETIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Ja narazie czekam na próbki z Oceanica!!! Od tej samej pani więc zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×