Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość początkująca
Dziewczyny czy możecie mi podać jakieś adresy gdzie wysyłają gadżety? Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann
ja pierwszy raz pisałam 15 lipca, potem 1 sierpnia napisałam ponaglenie, odpisała że wysyła drugi raz i do dziś nic! Przedwczoraj znowu ją ponagliłam, na razie nic nie napisała. Nie byłabym taka upierdliwa gdyby nie to, że wypełniłam ankietę, Oceanic może sobie teraz robic co chce z moimi danymi osobowymi a ja nawet nic z tego nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie tez czekam na ta oceanice i czekam a tu kapiszczon. no ile to mozna. hmmm.... wogole ja to powysylalam okolo 150 meili hehehe a z tego co narazie dostalam to 4 koperty heh moze dzisiaj cos bedzie w skrzynce :> a moze skrzynka z przepelnienia sie nie domknie hehehe :D:D:D:D pozdrowki kobitki i cmoki 🌼😘 kurde zeby jutro nie byla taka pogoda bo mam do zrobienia duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo kilometrow:( bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki ja spadam na śniadanko i kawusie potem wpadnę tu dziś jeszcze.Pa pa.Pozdrówka dla WSZYSTKICH LASECZEK 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała jedną
Witam, mam wielka prośbe, dopiszcie się na moją liste poleconych, a może podeślą mi konsolkę Nic was to nie kosztuje, jedynie chwilke czasu. Potrzebuję 12 sprawiedliwych Wystarczy wypełnić formularz, potem możecie wkleić tutaj swoje linki i tak może każdemu się uda coś dostać. Jak tylko zapisze się 12 osób dam znać i niech zainteresowani klikają na następną osobę Kliknijcie na link poniżej: http://gameconsolegiveaway.co.uk/index.php?referral=36085 wpiszcie swoj aders e-mail i zaznaczcie konsolę którą chcielibyście otrzymać, wciśnijcie "sign up", wypełnijcie krótki formularz podając niezbędne dane adresowe, po wypełnieniu, na maila przyślą wam link, który należy kliknąć w celu zakończenie rejstracji. Następnie zalogujcie się, wybierzczie którąś z ofert i zarejstrujcie się u któregoś ze sponsorów. Teraz pozostaje wam już tylko w menu na górze wybrać "Refer Friends", skopiować link tam podany i wkleić na tym topicu, lub podesłać znajomym. troszkę zakręcone, ale chyba warto spróbować Pozdrawiam i dziękuję za jakiekolwiek zainteresowanie:) na moim topicu nikt nie odpowiedzial, moze chociaz wy zrozumiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelenia Góra już nie wysyła żanych gadżetów , to mail , który dostałam przed kilkoma sekundami :( W związku z licznymi zapytaniami o materiały i gadżety dotyczące Miasta Jeleniej Góry z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie wszystkim Państwu dostarczyć materiałów. Serdecznie zapraszamy do siedziby Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jeleniej Górze przy ul. Grodzkiej 16, w której otrzymają Państwo darmowe gadżety jak i płatne materiały promocyjne o naszym regionie. Alicja Czechowska Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urząd Miasta Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu u mnie lipa dzisia tylko jjakies foldery z SDPL bleeee za to nie bede na nich glosowac:) hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Hejka! Lisek u mnie był: Paczka z Mrągowa: folder, mapa i cd Próbki z Ziaji - 3 - cieniutko :( ale zawsze coś Z Hildebrandt - długopis pęknięty - z dopiskiem z Zasr... Poczty Polskiej, że paczka uszkodzona podczas sortowania (już wierze, ktoś sie napewno połaszczył na mojev gadżety!!!) i 3 reklamówki z Halinex Ale jestem wkurzona o ten pęknięty długopis i jestem ciekawa co tam jeszcze było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
cze wszystkim czekam na listka ;-) http://www.amartus.pl/ dziewczynki przy okazji znalazłam sklep z filmami dvd nowościami za 15 zł!!!!!! jak któś ma dvd;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Witam ponownie!! U mnie narazie listka nie było...:-(( W skrzynce mailowej też puusto..:-(( pOczEkAm - mOzE ListEk mA cOsiK dLA mNIe lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Dostałyście coś z SUNSILKa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzisiaj maila, że wyslą mi kuleczkę lady speek stec... a wczoraj otrzymałam paczuszke od demokratów a w niej: ogromana koszulka XL, przypinki, 2 długopisy, kalendzrzyki, teczka i jakaś ulotka... czekam dzisiaj z niecierpliwością na listonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Czy ktoś zna firme, co przysyłają lakiery do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprzejmujcie sie tym \"okiem\" ja niewiem gdzie mozna zamowic ale moze sprobuj u firmy ados?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, chyba wróciłam już na ziemie więc witam. Ados nie wysyła, a nawet nie odpowiada - tak było w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki już lukenalam na moja telenovele heh i lukne w necik moze cos fajnego znajde :D tylko ze cos mnie w krzyzu polamalo :( i mam prolemy z chodzeniem :/ jak ja jutro zawioze mam do szpitala aaaaaaaaaaaaaaaa porach, mowie wam mam pecha w te wakacje maksiusowego. pozostalo mi czekac na listka moze on mnie uszzcześliwi - bez brzydkich skojazen prosze :Dheh a raczej to co bedzie w skrzynce lol pozdrowki i cmoki 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki już luknelam na moja telenovele heh i teraz lukne w necik moze cos fajnego znajde :D tylko ze cos mnie w krzyzu polamalo :( i mam prolemy z chodzeniem :/ o tym zeby sie schylic nie mowie :/ jak ja jutro zawioze mam do szpitala aaaaaaaaaaaaaaaa porach, mowie wam mam pecha w te wakacje maksiusowego. pozostalo mi czekac na listka moze on mnie uszzcześliwi - bez brzydkich skojazen prosze :Dheh a raczej to co bedzie w skrzynce lol pozdrowki i cmoki 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_mam_nic_
Witajcie, od kilku dni wysyłam maile do roznych firm, hoteli, mist itd. Wiekszosc polskich firm... . Wysłałam juz ponad 200 maili i otrzymałam same odmowne decyzje :( ani jednego pozytywnego odzewu z drugiej strony Mozecie mi podac \"pewniaków\" którzy napewno wysyłaja rózne gadzety? Najchetniej chciała bym T-shirt, smycz, długopisy itd. Kosmetyków nie chce :) Bede bardzo wdzieczna za napisanie mi kilku(nastu) \"pewniaków\" wysyłajacych gadzety pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki już luknelam na moja telenovele heh i teraz lukne w necik moze cos fajnego znajde :D tylko ze cos mnie w krzyzu polamalo :( i mam prolemy z chodzeniem :/ o tym zeby sie schylic nie mowie :/ jak ja jutro zawioze mam do szpitala aaaaaaaaaaaaaaaa porach, mowie wam mam pecha w te wakacje maksiusowego. pozostalo mi czekac na listka moze on mnie uszzcześliwi - bez brzydkich skojazen prosze :Dheh a raczej to co bedzie w skrzynce lol pozdrowki i cmoki 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Na 100% przysyła zijaja www.ziaja.pl. i chyba kolastyna. Gadżety to nie wiem , bo ja wiekszość za próbkami pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie zalogowane i niezalogowane... ostatni dzien urlopu... jutro powrót do pracy, eh... i do czerwca znów dzieci- rodzice- dyrektorka- inni nauczyciele.... brrrr dobrze, ze po drodze są święta, ferie i weekendy;) dziś dostałam Toruń- bajerancja przypinka- Aniołek (kocham Anioły:) naklejka, foldery, ulotki i mapka:) Zawsze lubiłam to miasto... za Kopernika, pierniki i gofry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Dziewczyny, a ja pisałyście do BIELENDA, to na jaki adres, bo tam jest ich kilka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
ello !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny 😘 No dzisiaj przyszły do mnie dwie paczuszki, a w nich: - śliczne stringi oraz wyczesany bryloczek z numerkiem (np. do wózków) z NIE - książka, mapa miasta, widokówki, długopis, przypinka, balonik oraz bryloczek z Ostrowca Świętokrzyskiego Całuski i buziaczki dla was 🌼 ps. mi też dziś napisali, że kulka Lady Spitstic jest do mnie wysłana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×