Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Z max factora odpisali ze nie przysyłaja próbek, tak samo z pepino zadnych gdzetów ani próbek , natomiast dax cosmetics obiecalo ze przysla próbki to adres :dax@dax.com.pl i podobnie firma tabletek antykoncepcyjnych pudełeczka na tabletki przysyla i tu tez pozytyw wiec podaje adres poczta@schering.pl. A tak ps to wezmiecie mnie na nowe forum??? mój mail agar19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusialicealistka
a ja dostalam dzis dwie probki kremu iperfumik malenki:Pz tym ze chyba meski:(buuuuu zamawialam z kontaktu na stronie www.pharmacf.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie laseczki. ja jestem nowa i zielona:P.wiec jesli mozecie wtajemnieczcie mnie o co chodzi z tym jakims prywatnym forum?jak na razie jestem dopiero na 4 stronie hehe wiec czytam czytam ale zanim sie doczytam o co chodzi dokladniej to moze mnie ktos oswieci:) to co zrozumialam to to ze teraz juz nie mozna z wami tu gadac na tym forum ogolnym tylko musze jakies strony podac zebym mogla dostac zaproszenie na wasze prywatne forum.tak? jesli tak to moge sie poswiecic tylko kilka dni mi to zajmie(musze poszukac w necie stronek:))hehe ale sie rozpisalam.no juz jestem cichutko cium a to na poczatek- kosmetyki wszystko amway.pl@amway.com amichon@loccitane.com.pl aluna@aluna.com.pl biuro@belter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypatroszyłam skrzynkę:) dostałam dziś magazyn, katalog i karte członkowską klubu WALMARK oraz saszetkę dietetycznego koktailu waniliowego ---> www.kzw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
do Princetongirl ____ ta strona sie nie otwiera, dlaczego???????? (kzw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.dostałam dzisiaj paczkę z warszawy-bardzo fajna,pasty Sensodyne,płyta Cd jak uprawiać trawnik i inforamwtor o studium.Pozdrawiam Was serdecznie weronix@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Dzisiaj dostałam z : -4 pory roku : próbke perfum męskich, i 2 kremy - Castrola: 4 naklejki -Nutici : naklejki , próbke kaszki i mleka, notes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIVEA SOFT ---> wiem ze ta strona sie nie otwiera, taka byla podana w katalogu produktow walmark. jest prawdziwa !!! być może trwają jakieś prace na serwerze :-0 http://www.google.pl/search?hl=pl&q=kzw&btnG=Szukaj+w+Google&lr=lang_pl polly_83o2.pl -->Pudełeczka od sheringa są różne, żółte, rozowe lub niebieskie. małe plastikowe z lusterkiem w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie na kfa@kfa.pl i poproście o gadźety to jest Krakowska fabryka mebli. mi przesłali podkładke pod myszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL thx a co do tego forum.to czy ono jest na gronie?? Jesli tak to moza mi ktos podac linka,bo nie moge poszukac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyliscie ile sie nagle osob zaczelo odywac jak Jok3r zalozyla forum?? tak to siedzialo to wszytko cicho jak myszy pod miotla i nic nie pisało a teraz prosze, nic tylko posty typu : prosze przyjmijcie mnie itp..... Dobrze ktos tam wczesniej powiedzial, wykazcie sie tutaj zeby zasluzyc na bycie tam.Zadziwiajaca jest liczba os ktore tutaj zagladaja a nic z siebie nie daja.fakt, ja tez nie podaje adresow, ale jak tylko cos dostane to zawsze mowie co i od kogo dajac tym samym szanse innym zeby sobie zamowily:) Poza tym to z okazji mojej rocznicy dostalam 3000 puzzli:) 3000!! 116x85 cm!! masakra!!:) ide dalej ukladac:) powodzenia wam tu:)A co do skrzyneczki to dostalam awizo, mam leniwego listonosza, ktoremu nie chce sie nosic wiekszej ilosc kopert wiez zbiera wszystko do jednego wora i kzae osobiscie odebrac na poczcie:/ zrobie to jutro i sie pochwale jakoczywiscie bedzie czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum jest na gazeta.pl, trzeba miec zaproszenie od wlascicielki, polece Cie bo jestes z nami juz od dawna i na dodatek czynnie a nie biernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w paczce z Warszawy było:dwie paczki zapałek,smycz(marniutka),długopis,przypinka dwie naklejki na samochód fajne broszury.jestem bardzo zadowolona z tej paczki.Oczywiście im podziekowałam.Bedzie mi łatwiej zwiedzać warszawe.paczka szła dosyc długo chyba 1,2 tygodnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w paczce z Warszawy było:dwie paczki zapałek,smycz(marniutka),długopis,przypinka dwie naklejki na samochód fajne broszury.jestem bardzo zadowolona z tej paczki.Oczywiście im podziekowałam.Bedzie mi łatwiej zwiedzać warszawe.paczka szła dosyc długo chyba 1,2 tygodnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w paczce z Warszawy było:dwie paczki zapałek,smycz(marniutka),długopis,przypinka dwie naklejki na samochód fajne broszury.jestem bardzo zadowolona z tej paczki.Oczywiście im podziekowałam.Bedzie mi łatwiej zwiedzać warszawe.paczka szła dosyc długo chyba 1,2 tygodnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ktos poleci ?:P Jestem tu od poczatku i na \"starym \" forum też :P Moj e-mail: pieknaseterka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanusia - zapomniałaś dodać..
jestem to od początku.... i sieję zamęt, sępię adresy i robię świństwa gdzie tylko się da... Super forumka z ciebie, nie ma co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
popieram to co ktos napisal posta wyzej ze mnie tez probowala wydusic adresy wiec sie zastanowcie co robicie .Pozdrawiam uzydkownikow forum na gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×