Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Kolejny pozytyw na maila :) djBasia, ja też z okolić Zielonej Góry jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ JAK DAWNO NIE PISAŁAM DZIŚ KATALOG Z BON PRIX I NIC WIĘCEJ A JAK U WAS ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100dentka
hopek, chyba wiesz co sie stalo z tym .. linkiem 3dwhite. POWEDROWAL DO SMIETNIKA i zrobie tak jak juz pare osob zrobilo, zglosze twoj link 3dwhite do organizatora konkursu, niech cie wreszcie wytepia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexander1
Nareszcie ktos zrobil porzadek....Dzieki Wam,CZUWAJACYM nad uzebieniem naszych forumowiczow-nastal czas spokoju z 3dwajt-desrajt.... Chwala Wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexander1
A szczegolne podzieki tajemniczej LUPIE...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexander1
Widze,ze w koncu towarzystwo zaczelo sie docierac...Pchly poszly na psy...Czas sie bedzie ujawnic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko poniedziałki są obfite a tak to sucho... :( :( ale przynajmniej mój listonosz odpocznie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfea a z jakiej jesteś miejscowosci? u mnie dzisiaj 11 paczek...rozne broszurki itd... pierscionki z 2smrt4u i fajne probki papieru z muzem papierniczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, nie piszę, bo nie mam się czym chwalić. Poprostu pustki na okrągło dlatego w ogóle się nie odzywam. Zresztą ostatnio nie mam czasu na pisanie maili pewnie z tego powodu żadnych paczek w skrzynce. No ale za to 3 pozytywne odpowiedzi, liczę na więcej. Pozdrawiam, Lollipop_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff:( cieniusio u mnie pare kartek zapachowych, bon prix i sporo informatorów z Portugalii + 2 przypinki i długopis a i nie wiem o co chodzi, ale podawałyście kiedyś maila do Pana, który wysyła pudełeczka na tabletki i z tej firmy dostałam zupełnie pustą kopertę-nie wiem o co chodzi-czy na poczcie ktoś się tym zajął czy co-nie wyglądała ta koperta na taką, w której można było coś takiego wysłać-mała i taka niesolidna ciut-a wy pamiętacie jak wasza przesyłka wyglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Gratulujemy! Wygrałeś zestaw kosmetyków Garnier Czysta Skóra! Zostałeś nagrodzony za aktywność w głosowaniu na nagrania. Nagrody zostaną wysłane do Ciebie pocztą w ciągu 30 dni, na adres podany podczas rejestracji na stronie http://www.garnierczystebrzmienie.pl/gg/. Organizator Konkursu wczorak wieczorem dostalam takiego emaila :) ale sie ciesze chyba po raz pierwszy cosik wygralam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 6 próbek perfum :) Z GWIAZD PUSTYNI :) pewnie niedowiarki nie wierzą :P ale moge potem zrobić nawet fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie wczoraj 1 próbka z Alcina i makulatura a dzisiaj długopis, połowe smyczy - druga połowa niewiem gdzie jest i makulatura. A dzisiaj wysłałam ponad 100 mejli. Zobaczymy czy coś przyjdzie. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj broszurki i materiały informacyjne,autograf rudiego schuberta i nic wiecej:P a u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowione katalogi z ciuchami m.in. bon prix, otto, quelle przyszlu od razu. nadal czekam na probki ob i always. dawno nie bylo w mojej skrzynce probek kosmetykow. jeszcze jakis czas temu dostalam probke zelu pod prysznic z czasopismem ty i twoj dom (ale to bylo wiekiii temu) chyba czas popisac maile do firm kosmetycznych, bo zapay sie uszczuplily przez wakacje. ps swoja droga znacie adresy firm wysylajace probki kosmetykow do wlosow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antuchaa22 a wysyłałaś kilka razy na te podpaski always czy tylko raz? I przyszły Ci w jwdnej kopercie wszystkie 4 czy osobno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie ostatnio pusto puściusieńko...może dlatego, że nie wysyłam maili, bo po pierwsze nie mam czasu, po drugie nie chce mi się ;) Mam do was konkretne pytanie, czy nie macie jakiegoś kontaktu do firmy czy gdzieś, chodzi mi o chałupnictwo, typu klejenie kopert itp... interesują mnie tylko oferty bez tekstów - wpłać 10 zł prowizji a zarobisz 1000zł miesięcznie! Jakoś się tym zainteresowałam wczoraj i szukam...niby jest tego dużo ale nie pewne... Może któraś z Was bądź znajomych zajmuje się już czymś takim ;) nie chodzi mi o niewiadomo jakie zarobki ale dobre i 100 zł na miesiąc dorobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie nietypowe pytanko. Czy któraś nie mogłaby mi podać jakiegoś producenta? Nie chodzi mi o pełną nazwę firmy jak np. HELLMAN\'S tylko o coś raczej typu \'producent majonezu\'. Mam nadzieję, że co poniektóre zrozumiały:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszło raz i wszystkie w jednej kopercie. Do tego jakieś dwie broszury :) Oni chyba wysyłają raz na jeden dom..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia00foczka
dostałam naklejki z teamu Ferrari Shell Formuła 1 wczoreaj naklejki z www.pora.pl a dziś autograf Krzysztofa Hołowczyca + naklejka Orlen- Bezpieczne drogi z www.holek.pl :) Spodobało mi sie to próbkowanie i zamawianie xD wkręcam coraz więcej znajomych :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączam się do pytania Misty_sweet jeśli można:) Kasa zawsze się przydaje, ale trudno jest znaleźć dobrą, wiarygodną firmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzuza na www.sensitive.always.pl można zamówić próbeczkę;) jak wpiszesz najpierw swój mejl to zatwierdź enterem bo innaczej nie wejdzie:) ten wyżej (chyba ŁATWY JESTEM) co dajesz nam tu 3dwhite???!!!! niepoważni ludzie....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na o.b always i perfumy z Gwiazdy Pustyni...;) dobrze że już always i G.P zaczeli wysyłać:D pewnie w tygodniu przyjdzie...;] kilka dni temu dostałam pierścionki z 2SMART4U i 7 próbeczek z Yves Rocher...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×