Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość xD
halooo haloo czy to forum o probkach, czy slowne przepychanki?? proponuje podac wypowiedzi z ost kilku dni do smietnika, jest taki post w temacie \"redakcja kafeterii\" strona glowna, na samym dole. ja ost dostalam kilka katalogow quelle i katalog plytek opoczno- szkoda ze sie spoznili bo jestem juz po remoncie a dzis zostalam konultantka oriflame i w ramach prezentu powitalnego otrzymam 10 probek perfum i 10 probek kremu, pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.otwieramy.pl TO NIE JEST KONKURS !! Jest to strona ,na której zarabiać się będzie dzięki poleconym oraz dzięki promowaniu jej. Do hopek hop hop nie wiem ile osób się nabrało na twój \" konkurs\" ale koniec z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A ja dostałam wczoraj swój pierwszy w życiu gadżet(tzn. pierwszy z tej zabawy:D) Pierścioneczki 2 smart 4you:D Niby nic, a cieszy:D Bądźcie wyrozumiałe dla tego mojego niezdrowego optymizmu(przypomnijcie sobie jak to było z waszymi początkami:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100dentka
bez obaw, link probkomaniachki- znowu to zas... ne 3dwhite zostal wyslany do skasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja dostałam dzisiaj 5 próbek z flosleku,az zerknełam kiedy do nich pisałam,bo nie pamietałam ,okazało się że 3 miesiace temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minkat wielkie dzięki =*=*=* a wiecie co, jeszcze w wakacje dostałam przesyłke ze złotego potoku a tu dzis taki meil: Witam, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że gadżety naszej firmy są poszukiwane, ponieważ jest to informacja , że jesteśmy zauważalni na rynku. Niestety dostajemy taki ogram maili z prośbą o przesłanie gadżetów (jest to kilkadziesiąt maili na dzień), że nie jesteśmy w stanie wysłać ich do wszystkich. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i zapewniamy iż w miarę możliwości gadżety reklamowe będą wysyłane. no to sie pospieszyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2oO
Boska muwiłam???? pisze sie mówiłam przez o z kreską!!!! do szkoly leniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisja dostalam probki z farmony..tylko pare rozwalonych;/ ale tak to spoko bo duzo i fajne;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2oO
Tak? To zobacz ile tu osób nie zaczyna wielką literą i nie stawia kropki. Jakiś przykład: dzuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona sie nie czepia czyjejs ortografii . Jezeli uwazasz sie za autorytet tej materii to Tobie samej nie wolno robic bledow, bo wtedy sama sie osmieszasz. Poza tym to jest form o probkach, wiec moze w koncu bys tak cos o tym napisala. Nie mam tu na mysli nasmiewania sie z innych i ich listow i bledow ani wyzywania ich od idiotow, raczej cos bardziej konstruktywnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey jestesmy tu nowe ale juz troszkę siedzimy w gadżetach :) Będziemy podawać linki z których dostałyśmy już gadżety więc one wszystkie są już sprawdzone :) buziakiiii :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się czepać o bzdury...;/ skończmy już wreszcie temat o pauli;) szkoda gadać;/ ehh jeśli chodzi o mnie to ja wolę się nie wtrącać do wypowiedzi H2oO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaellossss
Witam ;) Dzisiaj otrzymałem zegaręk na ręke, fajną smycz oraz kubek, a to wszystko z tego adresu :) magda.polipek@biznespoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100dentka
PRZYPOMINAMY LINKI 3DWHITE SA SPAMEM, KTORY NIEZWLOCZNIE ZOSTANIE USUNIETY Z TEGO TOPIKU!!!!!!!!!!! OSOBY ZAMIESZCZAJACE LINKI 3WDHITE NA TYM FORUM, ZOSTANA ZGLOSZONE DO ORGANIZATORA KONKURSU, TAK JAK POPRZEDNIE, KTORE ZOSTALY STAD WYKLUCZONE.!!! POSZUKAJCIE SOBIE INNEGO FORUM NA TE WASZE 3DWHITE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raffaellosss jakoś nie wierzę w te Twoje nowe gadżety... :D haha u mnie dziś tylko przesyłka z Beckers: kilka katalogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:* dawno mnie nie bylo ale zalatana jestem nie mam vczasu na siedzenie przed monitorem. mam pytanie a raczej prosbe znacie jakas firme co przesyła darmowe katalogi sukien slubnych? jest to dla mnie bardzo wazne! napiszcie prosze jak nie na forum to na mail dzieki wielkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam wyżej pisał odnośnie złotego potoku :) to ja dziś też takiego maila otrzymałam, mimo że już dostałam od nich fajną paczuszkę jakiś czas temu :) może zatrudnili nową panią do obsługi maili i ona nie widzi, że już nam odpisywali :D Ja tam mogę dostać raz jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty nie:) na szczęście, byłabym głupia;p chcę otworzyć pewną działalność i musze zbadać rynek i zrobić ankiety:) także przydałby się. Mogłabym iść do antykwariatu ale nie interesują mnie stare suknie ślubne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty a coś ty chciała o 23.30 żeby nie spać??? :) ja już dawno poległam przeziębiona na maxa ;( Basia 944 doszło wczoraj ale tak rozwalone ze poczta koperte zafoliowała. poza tym susza. jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×