Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolek42

PRAWDA-JEST CZY JEJ NIE MA ?

Polecane posty

Yaqui, myślisz, że są tutaj jacyś poplecznicy kogokolwiek? Może jednak są to tylko prezentacje innego punktu widzenia, swojego poglądu na pewne sprawy (oczywiście pomijam tutaj wpisy niezwiązane z dyskusją). Dla jednych „czucie i wiara” będą mówić więcej, dla innych jednak -„mędrca szkiełko i oko”. :) A nawiązując do prowadzonej z Lolkiem polemiki…to mam nadzieję, że jednak żaden z Was nie ustąpi…tak trzymać Panowie…prawda i tak w końcu wyjdzie na jaw… ;) Pozdrawiam Wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia- Kombele
- Do cholery, spadaj Meggi , z TEGO topiku, wstyd mi , przynosisz, klocac sie z ludzmi, bez podstaw do dyskusjii, pogryza Cie Kalko osrana , jak wroce, lepiej mi tlumacz tekst do Jessy i pisz do mnie ma e-maila! I NIE UZYWAJ prawdziwego IMIENIA I NAZWISKA- KRETYNIE!!!!TU JEST POLSKA, a NIE USA, KANADA , czy COS podobnego... Spadaj stad! I tak Cie KROWO koham!!!!Zjadlam "c" , z nerwow! No jak Cie dorwe , to zagryze!!!Pozdrow Tommgo i Thomasa!I POWAZNIE, CORCIA, spadaj stad!PROSZE!I zabiez Leona, piszecie z mojego kompa, podpadne MODERATOROM, choc siedze w LItwie, ale komp jest MOJ! Zrozum TO, fo cholery! Nie badz ciagle BUSSY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YaQui_______ Myslalam , ze ja doprowadzam swoimi postami Lolka 42 do bialosci, i wypiekow na twarzy , ale widze, ze Jmu nawet nie chodzi o osobe i jej poglady a o tyo, by nawet TOBIE , czlowiekowi bardzo wywarzonemu w wypowiedziach ( malo emocjonalnemu - iekaw, jkim jestes Zywiolem, ja OGNIEM...:-) ) poprostu ... do.... pwiedzmy dosrac...,przykro mi , al autor ne podejmujedyskusji , a stara sie doptowadzi o konfrontacj, jest tu wele madrych wypowiedzi ( katolikow - myslacyh) ale to kropla w morzu!~Ty, Malutka , Czarna Prla - to PERELKI ma TYM topiku, kiedys Sunia os madrego napisala , poki sie nie zacietrzewila ( ale i Ciebie Suniu pozdrawiam - bo MYSLISZ... :-) ) Szkoda , ze zrejterowal Budysta i Jemu poobni ( Uklon w strone Buddysty) Pozdrawiam Was, szybko nie zajrze bo , tm gzie bede przez kilka dni , mozliwosc skorzystania z netu jst towna ZERU!!!! Caluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu literowki, os sie stalo z syna klawiatuta, nie ma Go , zatem nie umiem sobie poradzic , przepraszam , za bandy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapaść tego topiku pogłębiła się ... przestań rżnąć głupa .... takie nudne już się to zrobiło ... coś nowego pliiiiiiiiiiizzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie mae
w koncu sie ujawnilam niuniu!pisze do Ciebie na kafeterii bo zdaje sie,ze na maile to ty nie masz ostatnio czasu...radze Ci wejdz i przeczytaj co tutaj rano w NASZYM domu sie stalo....prawdziwy texas!!!i wcale nie jestem bussy!!!ty jestes bussy.Przeczytaj mojego maila please!!!jest b.smiszny,ale boje sie,ze w zaleznosci od Twojego nastroju moze Cie nie rozsmieszyc hihihihi.Ale ja jestem maly zlosliwiec nie?a thomasa nie widuje jak chcesz wiedziec dlaczego zacznij czytac to od poczatku,za to Tomka codziennie...:-)papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ty
no tak jak powiedzialam bede chociaz pewnie nie w przebraniu, bo chyba byloby przesada ... Madus Ty mash byc obowiazkowo bo inaczej dorwe i zagryze Cool ...Leon przyjedź na koniu bo jak ja cie dorwę, poczekajno tylko niech ja z gipsu wylezę broń boże nie Księdza.. jak ja cie zmolestuje ohhh leon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest żyć w prawdzie i naprawdę .... :) jak patrzę się ile to osób wkręciło się gdzieś tam w swoich kłamstwach i kłamstewkach to aż mi ich żal .... trudno im odróżnić kłamstwo od prawdy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoDa ElEkTrOdA
loluś objaśnij nam proszę jak ono wygląda i czego Ty się naoglądałeś na ścieżkach rowerowych;) ale całą prawdę mów i naprawdę nie oszukuj lolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuu
Bez zamiaru obrażania cię powiem jaki mam pogląd na twój temat znając twoje forumowe występy od początku: - Zawsze zabierasz głos w momencie kiedy coś ci nie pasuje. - Zawsze w twoich postach jest ładunek agresji - Zawsze dyskusje, w których bierzesz udział kończą się awanturą i wyzwiskami - Twój zaczepny styl stworzył grupę pomarańczowych, którzy włączają się w awntury i rozpieprzaja do końca topici w których ty robisz rozpierduchę - Nigdy nie zażartowałeś lub nie zabrałeś głosu w topicach żartobliwych - Twoje wypowiedzi prawie zawsze są pełne inwektyw w stosunku do osób, które wcale nie napisały obraźliwie w stosunku do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuu
Taka jest prawda.Panie lolku zasadził ktoś Panu kopala w 4 litery hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lustereczko ... powiedz przecie ... ;) stań obok siebie i przypatrz się sobie teraz .... ubaw po pachy .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkiego, miłego życia ... bez głodu, chłodu i picia .... :) takie jest prawdziwe .... :) takie jest naprawdę ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobożne życzenia, raczej trudne do zrealizowania… :) Życie to: „Kochać i tracić, pragnąć i żałować, Padać boleśnie i znów się podnosić, Krzyczeć tęsknocie \"precz\" i błagać \"prowadź\" Oto jest życie: nic, a jakże dosyć...” (L. Staff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle...
ze wszyscy księża to głupie chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIEDYS dawno temu klamalam, ktos mnie tego oduczyl i jestem mu wdzieczna ale..... lolek42 jak żyjesz w prawdzie, to masz słodkie i miłe zycie ....... nie zawsze bo duzo ludzi nie moze sie z prawda pogodzic, zaakceptowac dlatego sie klamie albo niemowi prawdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoDa ElEkTroda
lolek to ma życie jak w madrycie i czego to się nie naogląda na jak na rowerku bryka;) raz o mało nie dostal zawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, słodkie i miłe…i prawdziwe…i zaboli czasami…ale… … tyle jest jeszcze gór do zdobycia… tyle jest krętych dróg, a każda z nich ma jeden cel… …więc nigdy nie poddawać się, dzisiaj nie jest łatwo, ale jutro będzie lepszy dzień… :) A Twoje życie w prawdzie jest inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuu
Najlepiej na wznak, taka jest prawda.Panie lolku zasadził ktoś Panu kopala w 4 litery hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to jest sztuka i warto jej się nauczyć. Tak przekazywać tę prawdę, aby nie dla Wszystkich była ona jednoznaczna. Kto zechce, to na pewno ją odnajdzie, rozszyfruje… :) O to przecież chodzi, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoDa ElEkTrOdA
baby to masz lolek w nosie, moze któraś jest zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapomniałem .... ;) wszak czadowa nadal obrażona na mnie i nadal mnie prześladuje ... ;) wyluzuj czadowa ... tylu facetów naokoło, a ty uparłaś się na mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamstwo to inteligencja
ostatnie badania mówią, że przeciętny 3 latek, skłamie aby osiągnąć cel (np. powie, ze był grzeczny w przedszkolu, aby rosdzice kupili mu zabawkę), przy czym wcześniej zaczynają kłamać te dzieci, które mają wyższe IQ Poza tym, słyszałam, że przeciętny człowiek kłamie 10 razy dziennie..... cóż, chyba obiektywna prawda, to jakiś mit........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoDa ElEkTroda
na ciebie? co też się znowu wykluło w twoim możdzku malym, człowieku ty masz baby w nowie nie widzisz tego, nie czytasz co ktoś mądry przed chwilą Ci napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszasz pojęcia .. inteligencja, spryt, IQ ... i sugerujesz, że jest to mądrość .... dzieci naśladują dorosłych, więc nic dziwnego, że chcą jak najlepiej ich naśladować ... dopiero uczą się co to jest kłamstwo, co prawda, co dobre, a co złe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×