Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolek42

PRAWDA-JEST CZY JEJ NIE MA ?

Polecane posty

Gość oj lolek lolek
od miesiąca nikt nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST PRAWDA ... TO PEWNE ... :) WIEC WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, BO WLASNIE BEDZIEMY OBCHODZIC KOLEJNA ROCZNICE NARODZIN PRAWDY :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinka czikulinka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tak jest w istocie, to skad wiesz o bolku ? znaczy, że bolek jest ... jest i lolek ... tylko ciebie biedaku nie ma .... jeno wiatr nawial lisci kupe .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek zmyslony, lolek zmyslony :P a ty biedaku uwierzyłes w prawde o nich :P... wiatr wieje i juz liscie pokryte kupa ....sniegu slepcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu chyba wierzy w bajki ... :P poza tym ... hm... nie wiem po co cie wymyslilem ... wiecej nie bede wymyslal, bo widac, że moje mysli szybko sie alienuja .... :P ... i zaczynaja zyc swoim zyciem ... zlosliwym ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek wiara czyni cuda :P bajki sa i dla dzieci i dla dorosłych ..:P lolek był dla dzieci ..przybrałes miano jego ..wiec nie sposób Cie traktowac powaznie ...poszukaj loli :P i juz nie mysl to Ci na dobre tylko wyjdzie 🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był lepszy niż ten, co właśnie mija Wszystkim życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt Wam życzę, Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: zwykłego, ludzkiego szczęścia:) http://www.100lat.pl/kartki/zobacz/?k=CWx9C5AaJc67WzjV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zycze Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku ..:) Chyba zdazylem, prawda ? ;) I znowu mialem niezapomniane Swieta Bozego Narodzenia ... :) pelne nauki, mysli o Bogu, o tym co dobrze, co zle i o tym co powinno byc najwazniejsze w zyciu i o tym jak dazenie do Prawdy jest bolesne czesto .. ;) Ale bol szybko przechodzi i zostaje ... szczescie ..:) Czego Wam wszystkim tu zycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy już Nowy Rok :) Ciekawe, ile osób przyrzekło sobie, że nie będzie więcej kłamać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, ile razy Ty oszukałeś sam siebie? Nigdy tego nie zrobiłeś? :D Oj, bo zacznę myśleć o Tobie, jako o ... ideale i ... znowu oszukam samą siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek jest idealny, można go w ramki oprawić i złozyć rączki;) to był fajny topik...kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka, masz rację, też mi się podobał, ... choć nie tracę nadziei, że jeszcze takim będzie ... chyba nie oszukuję sama siebie? To tylko takie moje malutkie, cichutkie życzenie...:) Pozdrawiam Ciebie serdecznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna perło, ja Ciebie również:D miło mi się Wami rozmawiało oszukujesz sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często \"oszukuję\" sam siebie w sposób nieswiadomy ... to znaczy, że nie miałem zamiaru oszukiwać się .... póki nie uswiadomię sobie tego, mogę się oszukiwać ... ;) jeżeli juz sobie uświadomię, to śmieję się z siebie i staram się więcej nie oszukiwać się, aczkolwiek znowu to może nastąpić pod wpływem emocji, siły wyższej, zaniedbania itd. itp. ..... nie oszukuję się w sposób świadomy .... to znaczy, że wiem, że się oszukuję i robię to świadomie .... czasem mogę się oszukać świadomie (warunki jak powyżej), ale wtedy nie śmieję się z siebie tylko jest mi wstyd samego siebie ... :( a która z was często mnie niepokoi na gadulcu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff, czyli wszystko w porządku, nie odbiegasz zbytnio od średniej krajowej ;) ... tak więc w ramki Ciebie nie oprawimy... :D Ktoś Ciebie niepokoi? :D Widocznie znalazła się jakaś zafascynowana duszyczka, tutaj prawie każdy jest kimś zafascynowany, ... za kimś lub za czymś tęskni ... już chyba nie ma co się dziwić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilad27
Witam Was Tak czytam sobie Wasze forum i widze, ze nie rzadko rozmawiacie o kłamstwie. Tak sie sklada, ze pisze wlasnie - a wlasciwie zamierzam sie zabrac za pisanie pracy magisterskiej na temat kłamstwa. Jednakże mam jakas chwilowa pustke w glowie i nie potrafie wymyslec zadnego sensownego tytułu. Pomózcie mi prosze! Wspolnie moze cos ciekawego wymyslimy. Pozdrawiam serdecznie Kamila. Moj e-mail: kamilad27@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×