Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANNA 20 LAT

Pilnie potrzebuje pomocy!GOTOWANIE

Polecane posty

Gość ANNA 20 LAT

MAM PROBLEM MAM ZROBIC NA OBIAD KLUSKI I MAM PYTANIE JAK JE GOTOWAC WRZUCAM DIO WRZACAEJ OSOLONEJ WODY I CO DALEJ? ILE MAJA SIE GOTOWAC NA ILE ZA ILE BEDA GOTOWE? ORAZ KITKI Z KURCZAKA JAK PRZYPRAWIC, CZYM W JAKI SPSOB ZEBY JE UPIEC W PIEKARNIKU, W JAKIEJ TEMP PIEC, ILE PIEC SKAD BEDE WIEDZIALA ZE JUZ SA GOTOWE BLAGAM O POMOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA 20 LAT
PROSZE JAK KTOS SIE ZNA NIECH POMOZE ROBIE OBIAD NARZECZONEMU TZN OBIADO KOLACJE A NIE BARDZO UMIE SOBIE PORADZIC A ON WRACA Z PRACY ZA NIE CALA GODZINE SIASTO NA KLUSKI MAM TYLKO NIE WIEM JAK JE UGOTOWAC ZEBY NIE ROGOTOWAC A CO KURCZAKA TO MAM GO ZROBIC JUTRO, A POJUTRZE MAM ZROBIC PLACKI ZIEMNIACZANE CZY KTOS MOZE DODA SZCZEGOLOWO PRZEPIS? I JESZCZE JEDNO SKAD MAM WIEDZIEC ILE TO 200ML 250ML JAK NIE MAM ZADNEGO ODWAZNIKA? JESTEM U MOJEGO FACETA W MIESZKANIU ZA GRANICA OD 2 DNI I ON MYSLI ZE JA UMIE ZAJEBISCIE GOTOWAC, UMIE W MIARE ALE MAM JESZCZE WIELE PYTAN A NIE MAM KOGO ZAPYTAC O TO? PROSZE POMOZCIE :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODCIAGAM DO GORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie drzyj się tak
pisz małymi normalnymi literami, tego się czytać nie da! Nie masz ksiązki kucharskiej? I co to są "KITKI" z kurczka? Ogon ? Pióra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluski zapewne mają...przepis przygotowania (czyli gotowania) na opakowaniu :-) gotuje się aż nie wypłyną. najlepiej z małą ilością tłuszczu, żeby się nie zlepiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro weszłas na kafeterię, to weszłas na o2. Skoro weszłas na o2 - to poszukaj serwisu chocby \"czarna oliwka\", czy przepisy internautów, sa tego setki, o ile nie tysiące! Odpisz przepis i do roboty!Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA 20 LAT
No jaka instukcja gotowania klusek jak sama je zrobilam, a gotuje sie w wodzie ale jak dlugo az wyplyna i jak wyplyna to ile jeszcze czekac, na ile gotowac? chodzilo mi o kitki z kurczaka. ale dizeki wam wielkoduszni za pomoc nie ma co na was liczyc. :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany nick cichcem
a co to sa KITKI z kurczaka? Rany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany nick cichcem
Kluski i wszystkie inne pierogi gotuje się 5 min po wypłynięciu, a gotuje się w osolonej wodzie z paroma kroplami oliwy.Wrzuca się zawsze na wrzątek.Cała filozofia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KITKI ? słyszałam o BITKACH...ale to raczej wołowe... kurde - gotuj, aż WYPŁYNĄ - co,chcesz czas mierzyć? wyłów jedną kluchę i spróbuj, czy już dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwa wieczorową porą
ale Wy jestescie! Przeciez napisała Wam dziewczyna, że chodzi jej, nie o kitki z kurczaka , tylko o kitki z kurczka! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Anny 20
Po pierwsze wieśniaczko, mówi i pisze się:umiem, a NIE umie!!! /Rozumiem a nie rozumie itp./! Po drugie kluski tak pasują do kurczaka jak pięść do nosa! Lepsze są frytki, pieczone ziemniaki lub młode ziemniaki albo ryż z pieczarkami cebulą, papryką podsmażany i przyprawiany. Po trzecie-co za kitki do cholery???Ogony z kurczaka smażysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę nieznajomość tajników kuchni, radzę udać się do sklepu po kluski mrożone z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildemunda
kitki to bitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie kitki czyli minimum 2 kitka czyli udka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kitki po śląsku - udka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×