Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie

24 tydzien ciązy, krew, pomocy

Polecane posty

Gość boje sie

jestem w 24 tyg ciązy, dzis zauwazylam zywo-czerwona krew na papierze toaletowym...prosze o wypowiedz kobiet ktore mialy podobne doswiadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza
jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
gdzies czytalam kiedys ze moga w sluzie wystąepowac pękniete naczynka krwionosne, ale saam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza
Ja tez tego nie wiem, ale wiem, że każde krwawienie w ciąży wymaga dokładnego zbadania przez lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa nie siedź
na forum tylko jazda do szpitala i to szybko skoro sie boisz!!!! tym bardziej że to nie plamienie ale krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co TY tu jeszcze robisz
Co Ty tu jeszcze robisz i na co czekasz???????? Do lekarza!!!!!!!!!!Natychmiast!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
to byla kropla krwi, w 11 tyg ciazy bylam w szzpitalu wtedy krwi bylo wiecej, wiem ze do lekarza , bylam zaledwo tydzien temu na badaniu i wsyztsko bylo dobrze, niech napisze ktos kto byl w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego Ty oczekujesz?? ze ja napisze tak plamiłam i jest ok a u Ciebie moze dochodzi do poronienia!! Twoja sprawa ps. zamiast tu siedziec nie wiem po co do lekarza lec.. chyba zalezy ci na dziecku? prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi długo spóźniał się okres test i 2 kresexczki cudownie jednak gdy poszłam do lekarza tego samego dnia dostałam okres przed samym wejściem do lekarza okazało się że 6 tydzień jednak od razu do szpitala jeśli chcę utrzymac ciąże niestety drugiego dnia poroniłam.Więc dla mnie krew w ciązy to już nieszczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONICZKA KA
może ci sie szyjka rozwierac i mozesz przedwczesnie urodzić a chyba nie musze dodawać że taki maluszek nie ma szans żeby przezyć więc nie pytaj nas tylko pędem do szpitala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×